17-23 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta hareketli bir sürece girerken Boğalar ise yeniliklerin olduğu bir döneme adım atıyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Aslan burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber oldukça hareketli ve güzel enerjiler sizleri bekliyor. Hayatın içinde kendinize güvenli ve tam donanımlı olmuş şekilde hissedebilirsiniz. Kendinize olan bu güven sayesinde insanlarla olan ilişkilerinizde de karşı tarafta son derece pozitif etkiler bırakacaksınız. Aşk hayatınız ile alakalı çok güzel haberler alabilirsiniz. Bu alanda önemli telefonların olduğu ve duymak istediklerinizi duyacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Tatil ve keyif alacağınız organizasyon planları yapabilirsiniz. 22 Ağustos tarihinde güneşin Başak burcuna geçmesi ile beraber bu tarihten itibaren bir aylık dönem boyunca artık çalışma hayatınız gündeme gelip yeni bir işe başlama veya yeni imzalar atma söz konusu olacak. Önümüzdeki bir ay boyunca, güneş sizin çalışma hayatınızı aydınlatacak.

Boğa

Yeni ay ile beraber özellikle ev ve aile hayatınızdaki hareketlilik artacak, bu alanlarda yeni fikirler ve yeni düşünceler gündeminizde olacak. Aileniz ile yapılacak tatil planları gündeminizde olabilir veya evinizin içerisinde size kendinizi iyi hissettirecek bir takım yenileme çalışmalarına başlayabilirsiniz. Ev alımı ve satımı konuları gündeminizde ise bu alanlarda güzel gelişmeler yaşayabilir, beklenen imzaları atabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru enerjiler çok daha mutluluk verici olacak. 22 Ağustos tarihinden itibaren bir ay boyunca güneş sizin aşk ve keyif alanınızda olacak. Hayatınızda biri yoksa bu süreçte aşkı bulabilir veya mevcut aşk hayatınız varsa sevdiğiniz kişiyle eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Kendinizi çok daha keyifli hissedeceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz.

İkizler

Bu hafta gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber zihinsel anlamda sizi destekleyecek ve ön plana çıkmanıza yardımcı olacak yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle muhabbetinizin artacağı, hayatın sizin için çok daha hızlı akacağı bir dönem başlıyor. 22 Ağustos tarihinden itibaren güneşin sizin ev ve aile alanınızdan geçmesi ile beraber bu alanlarda emek verme süreciniz başlayacak. Ailenize her zamankinden daha fazla destek olmanız ve onlarla daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Hep beraber el ele verip güzel işler başaracağınız ve mutlu olacağınız bir dönem başlıyor. Aynı zamanda ev ve yerleşim konularında yeni atılımlar yapmak isteyen İkizler burçları için yeni fırsatlar gündeme gelebilir.

Yengeç

Yeni ay ile beraber önemli olayların ve müjdeli haberlerin hızla akacağı, iletişimizin artacağı bir hafta sizleri bekliyor olacak. Ailenizden ya da aile dışından beklediğiniz bir para ile ilgili müjdeli haberler ve yeni olaylar gündeminizde olabilir. Paraya ulaşma konusunda kendinizi her zamankinden çok daha şanslı ve çok daha destekleniyor hissedeceksiniz. Enerjiler bu şekilde yoğunken, iş arayan Yengeç burçları bu alandaki arayışlarını harekete geçirecek adımlar atarlarsa çok daha fazla fayda sağlayabilirler. 22 Ağustos tarihinden itibaren güneşin Başak burcuna geçişi ile gün içerisindeki hareketliliğiniz oldukça arttıracak. Kısa seyahatler, yollar ve emek vereceğiniz konular bir ay boyunca yoğun bir şekilde gündeminizde olabilir.

Aslan

Belki de sizin için yılın en iddialı haftası kapıda! Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay ile beraber hareketli, kıpır kıpır, oldukça enerjik ve bereketli bir hafta sizleri bekliyor. Yeni haberler, telefonlar, evraklar ve imzalar gündeminizde olacak. Kendinize olan güveniniz sayesinde girdiğiniz her ortamda dikkat çekip kendinizden bahsettireceksiniz. Aşkı, eğlenceyi, keyfi güzel bir şekilde yaşayıp hissedeceksiniz. Aşk ile ilgili çok önemli başlangıçlara adım atabileceğiniz gibi, dış görüntünüz ile alakalı yeni ve iddialı bir değişime de merhaba diyebilirsiniz. 22 Ağustos tarihinde güneşin Başak transiti başlayacak. Bu geçişle beraber Aslan burçları için para ve çalışma hayatı ile ilgili yeni bir dönem başlayacak. Bu sürece kadar aşk, eğlence ve gezmek gibi hayatın keyifli tarafları gündeminizde olurken, 22 Ağustos tarihinden itibaren bir aylık süre boyunca çalışma ve parasal konular gündeminizde olacak olup bu alanlarda destekleneceksiniz. Beklediğiniz bir para veya iş fırsatı varsa güzel enerjiler bu alanlarda sizinle olacak!

Başak

Haftanın ilk yarısında gerçekleşecek olan yeni ay sürecini biraz daha içsel ve kendi halinizde geçireceksiniz. Aslında iddialı olduğunuz bir dönem; ancak hayatınızda güzel gelişmeler ve güzel başlangıçlar olurken bu gelişmeleri bir süre kendinize saklamak isteyecek ve insanlara şu anda duyurmak istemeyeceksiniz. 22 Ağustos tarihinde güneşin burcunuza geçmesi ile beraber iddianızı o zaman ortaya koyacak ve hayatınızdaki yenilikleri etrafınızdakilerle paylaşacaksınız. Bu tarihten itibaren bir ay boyunca fazlasıyla ön planda olacak, insanların dikkatini kolaylıkla çekecek ve hayatın içerisinde hem iş hem özel yaşamınızda parlayacaksınız.

Terazi

Enerjik, hareketli ve sosyal bir hafta sizleri bekliyor. Kalabalıklar içinde sıkça bulunabilir, yeni arkadaşlıklar, yeni ilişkiler ve yeni kariyer fırsatlarını gündeminize alabilirsiniz. Özellikle çalışan Terazi burçları kariyer hayatlarında yeni bir imza veya yeni bir proje ile karşı karşıya kalabilirler. Çalışmayan Terazi burçları içinse sosyallik ve arkadaşlık ilişkileri çok yoğun olacak. 22 Ağustos tarihinden itibaren bir ay boyunca yeni projeleriniz ve yeni fırsatlarınız için hazırlık dönemi içerisinde olabilir, arka plandaki hazırlıkları tamamlamak adına yoğun emek harcayabilirsiniz. İnsanlar sizdeki yenilenme enerjisini fark edip sizden merak duygusu ile bahsedecekler. Bu dönemde biraz dedikodular olabilir, dikkat.

Akrep

Oldukça hareketli, iddialı ve kısa zamanda sonuçlarını alacağınız hızlı adımların olduğu bir hafta sizleri bekliyor. Çalışan Akrep burçlarını için başarı anlamında onları yukarıya taşıyacak olan yeni iş fırsatları ve yeni projeler gündemde olabilir. Başarı için zaman kollayan bir Akrep burcu iseniz bu alanda oldukça destekleneceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı, bu alanlarda atacağınız adımlarda hızlı ve aktif olmanızı tavsiye ederiz. Çalışmayan Akrep burçlarını özellikle aileleri ile alakalı keyifli yeni oluşumlar, yeni haberler veya taşınma durumları bekliyor olabilir. 22 Ağustos tarihinde güneşin Başak burcuna geçmesi ile beraber tüm Akrepler sosyal yaşamlarında oldukça hareketlenirken, çalışan Akrep burçlarını parasal konulardaki hareketlilik ve fırsatlar bekliyor olacak.

Yay

Yeni ay ile beraber halihazırda son 3-4 haftalık süreçte oldukça yüksek olan öz güveniniz ve pozitif enerjiniz daha da desteklenecek, kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Özel veya iş hayatınız içerisinde biri ile beraber aynı yolda devam etmek istiyorsanız, ilişkinizi resmileştirmek ve ortak bir başlangıca adım atmak için oldukça uygun bir dönemdesiniz. İlişkilerinizin gündeminizde olacağı bu hafta boyunca yeni başlangıçlar, yeni adımlar veya mevcut ilişkiyi gözden geçirip size ne kadar uygun diye ölçüp tartmalar oldukça yoğunlaşacak. 22 Ağustos tarihinden itibaren Yay burçları için başarma odaklı olacakları bir dönem başlayacak ve yaklaşık bir ay boyunca bu dönem sürecek. Kariyer hayatınızda kendinizi kolaylıkla ortaya koyacaksınız. Çalışmayı, emek vermeyi ve başarma duygusunu iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir döneme merhaba diyorsunuz.

Oğlak

Parasal konularda sizleri ilgilendiren önemli bir imza bu hafta önünüze gelebilir. Yeni ay ile beraber bu alanda yeni bir takım düzenlemeleri hayatınıza geçirebilirsiniz. Eşinizden, arkadaşınızdan veya yakın çevrenizden finansal destek bekleyen bir Oğlak burcu iseniz bu hafta beklediğiniz bu desteği görebilir, yeni bir takım finansal niyetleri gündeminize taşıyabilirsiniz. İlişkilerinizde güç savaşları ve kıskançlıklar yaşayabilirsiniz. Bunlardan uzak kalmak için hırs yapmamakta fayda var. 22 Ağustos tarihinde güneşin Başak burcuna geçmesi ile beraber hayata bakış açınız güzelleşecek. Son bir ayda yaşamakta olduğunuz kötümser duygular yerini iyimser düşünce ve duygulara bırakacak.

Kova

Hayatın çok hızlı akacağı ve yeni ayın olumlu etkileri altına girecek olan dört temel burçtan birisiniz. Hızlı akış içerisinde aynı anda birçok ortamda bulunmanız gerekebilir. Hayatınızdaki ve ilişkinizdeki canlanmayı çok net hissedeceksiniz. İlişkisi olanlardan evlilik haberi gelebileceği gibi, yeni bir ilişkiye başlayacak olan Kova burçlarının ilişkisi ise toplumun dikkatini üzerine çekebilir. İnsanların sizden imrenerek bahsedeceği bir dönem başlıyor. 22 Ağustos tarihinde güneşin başak burcuna geçmesi ile beraber parasal alanlarda aydınlanmalar yaşayabilir, kendinizi her zamankinden çok daha fazla güvende hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde yersiz endişe ve vesveseye ile dozunu aşan eleştirilere dikkat.

Balık

Bu haftaki yeni ay ile beraber çalışma hayatınız hareketlenecek, yaptığınız işlerle beraber iddianızı ortaya koyacaksınız. Bu alanda kendinizi oldukça tatmin olmuş ve başarmış hissedeceksiniz. Verdiğiniz emeklerinizin karşılığını aldığınız bir hafta olacak. İş arayan bir Balık burcu iseniz, bu haftaki enerjiler oldukça destekleyici olduğundan yerinizde oturmamanızı ve bu dönemi verimli geçirmenizi öneririz. Yenilik enerjisini kendinize çekebilmek adına insanlarla iletişimde ve hareketli kalıp tüm fırsatları değerlendirmenizde oldukça fayda var. 22 Ağustos tarihinde güneşin Başak transiti ile beraber Balık burçlarının ilişkileri dikkat çekmeye başlayacak. Gerek özel gerekse iş hayatınıza önemli insanlar girebilir ve yeni başlayan bu ilişkiniz ilerleyen günlerde dikkat çekici boyutlara gelebilir.