17 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası sevdikleri olacak. Bu dönemde evraklar ve faturalar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu arada dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olun. Eviniz, çocuklar, size ihtiyacı olan arkadaşlarınız ve sizden yardım bekleyenler ile ilgilenmeniz gerekebilir ve bu arada işleriniz aksayabilir. Duygularınızın dalgalandığı bir süreçtesiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kişisel gelişim olacak. Bu dönemde karşınıza çıkan kişiler sizi etkilemiş olabilir ve düşüncelerinizi gözden geçirebilirsiniz. İyimser ve yapıcı tavırlarınız ile birbirinden farklı kişileri bir araya getirebilir ve çözümleyici olabilirsiniz. Bu arada bazı değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve şimdilik olayları akışına bırakmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası duyguları olacak. Bu dönemde düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan ya da sevdiklerinizden birini kızdırabilirsiniz. Yıldızlar sizin yanınızda olacağı için şansınız açık. Yine de yıldızlar her adımınızı sakin bir şekilde planlamanızı tavsiye ediyor. Fazla aceleci olmamalısınız. Tepkileriniz konusunda da dikkat!

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi destekleyici konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Korktuğunuz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. Fazla hırs konusunda dikkat edin.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sağlıkları olacak. Bu dönemde kendinizi rahat hissedeceğiniz yerleri tercih edebilirsiniz. Para konularında oldukça agresif kararlar alacaksınız. Uzun zamandan beri çözümlemeyi beklediğiniz tahsilat sorunlarını hızlıca gidermek sizi mutlu edecek. Ne kadar cesaretli olduğunuza kendiniz bile şaşıracaksınız. Kendinizi çok yormayın.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası kardeşleri, çocukları ya da dostları olacak. Bu döneme heyecanlı başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Hareketli bir dönem geçirecek ve yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Sürprizler, ani gelişmeler ve teknoloji ile ilgili çalışmalar yapan kişiler sizi etkileyecek.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası dönüşüm olacak. Bu dönemde potansiyel yeteneklerinizi ortaya koymak için çok fazla gayret göstermenize gerek yok. Zaten çevrenizde bulunan kişilere kendinizi çok iyi aktaracaksınız. Arkadaşlarınıza projelerinizi anlatabilir ve onların desteğini isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Sosyal enerjiniz size iyi gelecek.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sosyallik olacak. Bu dönemde çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Yeni yöntemler uygulayacaksınız, fakat biri bunu beğenmeyip sizi eleştirerek, kalıcılığınızdan şüphelenmenize ve hatta kendinizi fazlalık gibi görmenize sebep olacak. Kesinlikle kendinize inanmanız gerek.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası aşk, sevgi ve şefkat olacak. Bu dönemde başkalarını etkileme konusunda çok başarılı olacaksınız. Ama ilişkisi olanların yanlış adımlar atma konusunda dikkatli olması gerekiyor. İlişkisi olmayanlar da yıldırım aşkına kapılmamak için ne gerekiyorsa yapmalı. Tehlikeli sularda yüzmek size hiçbir şekilde iyi gelmeyecektir. Aceleci davranmayın.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası yoğunluk olacak. Bu dönemde sevinç dolu bir olay sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Sorumluluklarınızı unutmamalısınız. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Girişimciler bu zaman diliminde özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya çalışmanız gerekiyor. Sakin olun.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası evleri olacak. Bu dönemde gelecek beklentilerinizle ilgili akıcı koşullar oluşabilir. Hafta içinde arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Hedeflediğiniz konular içi plan yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş yapacaksınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası başarı ve gücün elde edilmesi olacak. Bu dönemde kardeş veya yakın akrabalarla aranızda aniden anlaşmazlık çıkabilir. Komşularınızla da iyi geçinmeye çalışın. Hayat paylaştıkça güzel. Bunu unutmamalısınız. Negatif konular ruhunuzu daraltabilir. Bu tür şeylerden uzak kalmalısınız. Yolda tesadüfen tanıştığınız biriyle kalıcı dostluk kurabilirsiniz.