17 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası iş ve eğitim hayatları olacak. İş hayatınızdaki başarılı çalışmaların altına imza atmanın vakti geldi. İş ve eğitim hayatında başarılı olacaksınız. Özel hayatınızdaysa yakın çevrenizden bir isim size sürprizler hazırlayacak. Yeni bir aşka hazır olun. Aşık olanların ise dikkatli olması ve partnerinizi üzmemesi gerekiyor. Umursamaz olmayın.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası hobileri olacak. Yeni bir hobiye başlayabilir ve var olan hobinizi geliştirebilirsiniz. İş arkadaşlıklarınızı kaybetmeniz için bazı hamleler yapılıyor ve bunlara karşı uyanık olmalısınız. Yalnızca işinize odaklanarak karşınızdakilerin foyasını ortaya çıkarabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa birtakım yeni gelişmeler yaşanabilir, hiç bir konuda abartılı davranmayın.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sırlar olacak. Kimsenin bilmediği sırları öğrenip çok şaşırabilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren bazı yeni gelişmelerin cereyan edeceği bu günlerde, kendinize limit koymamalı iş konusunda daima atılgan olmalısınız. Bazı kapıları çalmalı ve kapıların size açılmasını sağlamalısınız. Bu noktada içinizden geçen dilekler gerçekleşebilir.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ailevi ilişkileri olacak. Ailenizde insanlarla çok daha fazla konuşmanız gerekebilir. Maddi konularda şanslısınız ancak bunu nasıl değerlendirdiğiniz de önemli. Özel hayatınızda sevdiğiniz bireylerin ilgi ve sevgisinin karşısında suçlu gibi hissedebilir, geçmişte yaşadıklarınız aklınızı karıştırabilir. Geçmişi göz ardı edip önünüze bakmalısınız.
Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası hayalleri olacak. Hayatınızdan bunalmış olabilirsiniz. Sık sık hayallerinizi düşüneceksiniz. Ayrıca akraba ve aile ilişkilerinizin öne çıkacağı bu haftalarda maddi konularda birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Belki yakın çevrenizden küçük çaplı da olsa kısa vadeli destek alarak anlık sorunları çözmelisiniz. Genel olarak ise şansınız açık olacak.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yeni fırsatlar olacak. Bir sürü fırsatla karşılaşacaksınız. İş hayatında rakipleriniz başarınızdan dolayı size karşı düşmanca tavır sergiliyor olabilir. Bu noktada zekanızı iyi bir şekilde kullanmalı ve karşınızdaki kişilerin oyununa gelmeden düğümü çözmelisiniz. Gözlerinizi açıp etrafa bakmanın tam zamanı! Kimseye çok fazla güvenmeyin.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası güven olacak. Sarsılmaz diye düşündüğünüz bazı hisleriniz değişebilir. Duygusal konular çerçevesinde kırıcı davranışlar sergilemeniz kuvvetle muhtemel. Karşınızdaki kişiye savunma hakkı vermeksizin suçlamalarda bulunmaktan vazgeçmeli, gerginliklere son vermelisiniz. Artık bazı şeyleri kendi içinizde çözmenizin zamanı geldi!

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yorgunluklar olacak. Aynı zamanda bazı konularda kızgın hissedebilirsiniz. Kızdığınız olayların acısını yakın çevrenizden çıkarmamalı, kısa süreli bir istirahate çıkarak düşünmek için boş vakit oluşturmalısınız. Aşk hayatınızda yaşadığınız gerginlikler hayatınızın tümünü etkiliyor olabilir. Birazcık rahatlamanız ve değişmeniz gerekli.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası küçük çaplı sinir bozuklukları olacak. Bu tür durumlarda fevri davranmamalı, empati yapmalı ve kriz yönetimini iyi yapmalısınız. Aksi takdirde sonunda zararlı olacak yine sizsiniz. Maymun iştahlı olmaktan vazgeçip yalnızca tek bir konuya yönelmelisiniz. Akraba ilişkilerine dikkat etmeli, yaşanabilecek sorunları göz ardı etmelisiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası arkadaşlıklar olacak. Bazı ihmal ettiğiniz arkadaşlarınız üzülebilir ve kırılabilir, onlara zaman ayırmalısınız. İş görüşmesi ve ortaklık gibi konular gündeme gelebilir ve bu süreçte daha girişimci davranmalısınız. Özel hayatınızdaysa iş ortamında yeni isimlerle tanışabilir, beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun!

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası beklenmedik olaylar olacak. Sizi şaşırtacak pek çok gelişme yaşayacaksınız. İş ve özel hayatta gizliliğe önem vererek hareket etmeli, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi sorgulayan kişilere karşı daha dikkatli davranmalısınız. Hayatınızda, arkadaşlarınızla birlikte enerjinizi çekişmeler için değil daha iyi şeyler çıkarabilmek için harcamanız gerekiyor.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası dinlenme olacak. Yarım kalan ve can sıkan işlerinizi halledecek ve dinlenmek için kendinize zaman ayıracaksınız. İş konusunda çekingen tutumlarınıza son vermeli, daha cesur davranmalısınız. Özel hayatınızdaysa keyif alacağınız bazı gelişmeler yaşanacak ve alacağınız yeni haberler size büyük bir mutluluk yaşatacak. Mutlu olacaksınız.