18 Aralık Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası içgüdüleri olacak. Bu dönemde hayatınızda karşınıza çıkan bazı işaretleri görmezden gelip işlerinizi aceleye getirmeyin çünkü işler düşündüğünüzden çok daha hızlı bir şekilde kontrolden çıkabilir. Etrafınızdaki biri işleri kontrol altına almanıza, kararlı davranmanıza yardımcı olacak. İyimser olmalı ve gerçekleri kabul etmeye başlamalısınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası üzerlerindeki baskının atılması olacak. Bu dönemde geçen ay boyunca aldığınız sorumlulukları veya üzerinizde oluşan baskıyı etraflıca düşünmelisiniz. Bazı şeyler isteğiniz dâhilinde gelişmemiş olabilir. Artık günlük hayatınızı gözden geçirip sorumluluklarınızı dengelemenin zamanı geldi. Sağlığınıza dikkat etmeyi de unutmayın.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası motivasyon olacak. Bu dönemde kendinizi iyi bir şekilde organize edebilirsiniz. Eğer işlerin kaotik bir hal aldığını düşünüyorsanız bunu mutlaka yapmalısınız. Başlangıç noktasını bulmak zordur ancak iyi odaklanacak olursanız her türlü problemin çaresi bulunacaktır. İçgüdüsel davranmak bir çözüm yolu değildir, unutmayın.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası bağımsızlık arzusu olacak. Bu dönemde etrafınızdaki birinin üzerinizde kurduğu baskı sebebiyle her şeyi bırakıp çekip gitmek istiyor olabilirsiniz. Ancak etrafınızda size huzur veren konuları, aile yaşamını gibi, düşünmeli sakin kalmalısınız. Aklınızı problemlerden uzaklaştırıp hayallerinizi daha detaylı düşünmeye çalışın. İyi gelecektir.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde etrafınızdaki kişilerle ilgili aklınızda netleşen düşüncelere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sayede gelecek planlarınıza katmayacağınız kişilerin kim olduğu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Düşüncelerinizle ilgili kesin kararlar almak yerine günlük hayatınızda bu konuları düşünmeye devam etmelisiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası asilik ve biraz da başına buyrukluk olacak. Bu dönemde gezegensel enerjilerin etkisi ile artık hayatınızdaki neredeyse hiçbir konuda başkalarının fikirlerini dinlememeye başlayacaksınız. Her ne kadar bu konuda kalbinizin sesi size doğruyu söylese de kendinize bir süre düşünmek için zaman ayırırsanız aklınızdakiler netlik kazanır.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası özgüven olacak. Bu dönemde içinizdeki benlik duygusu oldukça güçlenecek ve içinde bulunduğunuz şartlara rağmen kendinizi istediğiniz gibi kontrol edebileceksiniz. Size sorumluluklarını yükleyerek bağımsız olmaya çalışan birinin olduğunu fark edeceksiniz. Onunla konuşurken kelimelerinizi doğru seçmeye özen göstermelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası aile hayatları ve aileleri olacak. Bu dönemde aile hayatınız ve ailenizle ilgili yaşadığınız bazı olayların önemi daha belirgin olacak. Bilmediğiniz birçok şey ortaya çıkacak. Gelecekle ilgili netleştirmek istediğiniz bazı konular, ortaya çıkan bu gerçeklerle birlikte daha da netleşecek. Artık bazı kararlar almanızın zamanı geldi ama dikkatli olmalısınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası gizemli kişiler ve gizli planlar olacak. Bu dönemde etrafınızdaki kişilerin gizledikleri planları sizi sinirlendirecek. Kendinizi daha dürüst insanları ve sevdiklerinizi düşünerek sakinleştirebilirsiniz. Sorumluluklar sizi eğlendirmezler ancak yine de yapılmaları gerekir. Arkadaşlarınızla eğlenmeye gidebilirsiniz ama iş ile arkadaşlığı ayırmanız gerekecek.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası kendi eğitim ve kariyer hayatları olacak. Bu dönemde Kişisel pozisyonunuzu korumak üzerinize aldığınız sorumlulukları da dengelemeniz anlamına geliyor. Etrafınızdaki kişiler bu hafta işleri size yükleyerek kendilerini özgür kılmaya uğraşabilirler. Ancak bu kişilerin sizin kendi özgürlüğünüzü elinizden almalarına izin vermemelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yenilikler olacak. Bu dönemde hayatınıza giren yenilikleri düşünün ve günlük hayatınızda fazlalık yaratarak sizi engelleyip engellemediklerini sorun kendinize. Ayrıca etrafınızdaki birine verdiğiniz sözler konusunda da dikkatli olmanız gerekli. Hayatınızda açılan yepyeni sayfayı istediğiniz gibi doldurmak tamamen sizin elinizde olacak.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yaşayacakları tecrübeler ve alınacak dersler olacak. Bu dönemde bazı şeylerin farkına varacaksınız. Etrafınızdaki birilerinin gizlediği bazı konular sizin için açıklığa kavuşacak. Bu kişiler her ne kadar sırlarını saklamaya çalışsalar da başarılı olamayacaklar. Hayatınızdaki stresi azaltmak için size zevk veren uğraşlar edinmelisiniz.