18 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ortaya çıkan gerçekler, yasal konularda kolaylıklar ve sosyal etkinlikler olacak. Bu dönemde hiç beklemediğiniz anlarda oldukça şaşırtıcı haberler alabilirsiniz. Bu haberler belli konularda düşüncelerinizi değiştirecek. Ayrıca bu günlerde yasal işlerinizi kolayca halledeceksiniz. Sosyal etkinliklerinizin artacağı bu süreç sürprizlerle dolu.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası geçmişten gelen sorunlar ve öz saygı kavramı olacak. Kendinize olan inancınızı tazelemek için geçmişten gelen sorunları kökünden çözmek istemeniz olası. Bu sorunlara çözüm ararken dikkatli olmalısınız. Bu sürecin sonunda geçmişten gelen ve sizi rahatsız eden konular çözüme kavuşacak ve öz saygınız çok daha fazla artacak.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sağlık, spor ve iş yaşamı olacak. İş yaşamınızda işlerin yoluna girmesi ile birlikte finansal kaygılarınız da son buluyor. Önümüzdeki günlerde sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlamanız gerekebilir. Spor yapmayı ve düzenli, sağlıklı beslenmeyi ihmal etmemelisiniz. Karşınıza çıkacak fırsatlara hazır olun, kendinize inancınızı asla yitirmeyin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası her türlü konuda derinlemesine düşünmek ve detaycılık olacak. Bu dönemde detaycılık konusunda bir aşama daha ilerleyecek, mükemmeli aramaya başlayacaksınız. Bu size farklı alanlarda başarı getirebilir ancak bunu abartmamalısınız. Derin düşünmeye başlamanızla birlikte pek çok konuda dönüşüm geçireceksiniz, olgunlaşacaksınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yaratıcılık, dikkat çekici işler ve ilham kaynakları olacak. Bu dönemde yaratıcı enerjinizin tavan yapacağını söylemek mümkün. Yapmanız gereken işler varsa bu işleri başarılı bir şekilde halledebilirsiniz. Her türlü konuda dikkat çekeceksiniz. İlham alacağınız pek çok şey yaşayacaksınız ve etrafınızdakilerin sevgisi ile saygısını kazanacaksınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yeni eğitim olanakları, gelecekle ilgili düşünceler ve geçmişle ilgili konular olacak. Zihninizin oldukça yoğun olacağı bu günlerde gündem maddelerinizin yeni eğitim olanakları, geçmişte yaşadıklarınız ve gelecek planlarını olacağını söylemek mümkün. Geçmişi anarken fazla takılmayın ve gerçekçi gelecek planları yapmaya bakın. Şans yanınızda.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ekonomik konularda çözülmeler ve gerçekçi düşünceler olacak. Oldukça hayalci ve hayal gücü geniş burçlardan biri olan Yengeçler bu hafta uzun süredir bekledikleri finansal sorunların çözümlerine kavuşacaklar. Bu sizi çok rahatlatacak olsa da aynı zamanda hayata karşı bakış açınızın biraz daha gerçekçi hale gelmesine neden olabilir.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası özel hayatları ve mesleki yaşamları olacak. Kariyerinizle ilgili düşüncelerin ve gelecek kaygısının yoğunlaştığı bu dönemde zihniniz sık sık mesleki konularla meşgul olacak. Bunun yanı sıra artık aile kurmayı, çocuk sahibi olmayı ya da ruh eşinizi bulmayı istemeye başlayabilirsiniz. Bu süreçte hayatınızla ilgili düşünceleriniz değişebilir ve gelişebilir.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası hayat tarzında değişiklikler ve sosyal ilişkilerin güçlenmesi olacak. Yaşayacağınız bazı deneyimler ya da tanışacağınız yeni insanlar hayat tarzınızın değişmesine neden olabilir. Hayat tarzınızdaki değişikliklerin de evinizde ve fiziksel görüntünüzde farklılıklara neden olması olası. Sosyalleşeceğiniz bu dönem eğlenceli olacak. 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası günlük rutinlerinde küçük değişiklikler ve adım adım ilerleyen işleri olacak. Bu dönemde günlük rutininizde yapacağınız küçük değişiklikler ile kendinizi çok daha iyi hissetmeye başlamanız mümkün. Ayrıca önümüzdeki günlerde gelecek hedeflerinize doğru sağlam adımlarla ilerlediğinizi fark ettiğinizde kendinize olan inancınız çok yükselecek.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası özgürlük ihtiyacı ve zincirlerin kırılması arzusu olacak. Bu dönemde kendinizi bunalmış hissettiğiniz anlarda biraz daha heyecan verici bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bu durumu aşmak için daha farklı etkinlik ve aktivitelere yönelebilirsiniz. Zincirlerinizi kırmak için uygun bir dönemdesiniz, olumlu anlamda değişime hazır olmalısınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası aile ve ailevi konular olacak. Bu dönemde ailenizle olan ilişkileriniz güçleniyor. Ailenizle ve uzaktan gelen akrabalarınızla daha fazla vakit geçirme imkanı bulmanız olası. Ailenizle geçireceğiniz anlar sizi güvende hissettirecek. Kısa vadeli planları hayata geçirmek için oldukça uygun bir zaman dilimi olacak. Keyifli günler sizi bekliyor.