18 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası potansiyel güçleri olacak. Motivasyonunuzun artması ile birlikte enerjiniz de yükselecek. Kendinizi bu dönemde çok daha canlı ve neşeli hissedeceksiniz. Bu da potansiyel gücünüzün zirve noktaya ulaşmasını sağlayacak. Sağlık sorunları yaşamamak için beslenmenize biraz daha fazla dikkat etmeniz ve spor yapmayı ihmal etmemeniz gerekli.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası özgüvenleri olacak. Yaşayacağınız deneyimlerin özgüveninizi arttıracağı bu dönemde ekonomik sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Özel hayatınız ve iş hayatınızda işler yolunda. Tek yapmanız gereken biraz daha fazla tasarruflu olmak olacak. Sosyal ilişkileriniz de yoğunlaşabilir ve sık sık eğlenmeye dışarı çıkmak isteyebilirsiniz.

 

 

İkizler 

Bu hafta İkizlerin odak noktası yaratıcı enerjinin artışı ve aile ile ilgili konuların öne çıkması olacak. Sık sık ailenizle ilgilenmeniz gereken ve onlarla daha fazla vakit geçireceğiniz bir zaman dilimine girmiş bulunmaktasınız. İş hayatınızla özel hayatınız arasındaki dengeyi iyi kurmanız gerekli. Çünkü yaratıcı enerjiniz de artacağı için yapacağınız üretimlerde başarılı olacaksınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası rahatlama ve baskının ortadan kalkması olacak. Bu dönemde uzun süredir üzerinizde oluşan baskılar kalkıyor. Rahatlamaya başlayacak ve bütün stresinizi atacaksınız. Bu süre içerisinde eğlenceye ve arkadaşlarınıza vakit ayırırken ailenizi boşlamayın. Ayrıca sorumluluklarınızın tamamen ortadan kalktığı gibi bir yanlış düşünceye de kapılmayın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası şans ve sürprizler olacak. Bu dönemde şansınız hiç olmadığı kadar artacak diyebiliriz. Bu yüzden gezegensel enerjilerin karşınıza çıkartacağı fırsatlara karşı uyanık olmalı ve tetikte beklemelisiniz. Alacağınız olumlu haberler, yaşayacağınız sürprizler sizi çok mutlu edecek. Hem keyifli hem de heyecanlı anlar yaşayacağınız bir zaman dilimi geldi.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ev ve evle ilgili konular olacak. Bu dönemde evinizde yapacağınız yenilikler, ev değişikliği, bakım ya da onarım işleri ve taşınma gibi konular gündem maddeleriniz arasında olacak. Ayrıca ekonomik planlamaya daha fazla özen göstermeniz ve bütçe sorunlarına da dikkat etmeniz gerekiyor. Doğaçlama yaşamayı bırakın ve plan yapın.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası bir dönüm noktası ve beyaz bir sayfanın açılışı olacak. Bu dönemde yaşayacağınız önemli bir deneyim hayatınızın dönüm noktası olacak. Dönüşümün ayak seslerini yavaş yavaş siz de duymaya başlayacaksınız. Hayatınızda açacağınız bu beyaz sayfa konusunda çok şanslısınız. Bu şansı iyi değerlendirin ve doğru adımları atmaya çalışın.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sağlıkları, fiziksel görünüşleri ve değişiklik isteği olacak. Bu dönemde sağlığınıza daha fazla özen göstermeye başlamanız ve spor yapma ya meyilli olmanız olası. Dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklikler var. Bu değişiklik kararları sırasında çok aceleci olmayın. Değişmeye ihtiyaç duyuyorsunuz ama sonra pişman olmak istemezsiniz.

 

Yay 

Bu hafta Yayların odak noktası kafa karışıklıkları ve umursamazlık olacak. Sosyal ilişkileriniz yaşayacağınız sorunlar sizi demoralize edebilir. Ancak bu kadar kolay moralinizi bozup kendinizi bırakmamalısınız. Kafa karışıklarınızı çözme zamanınız geldi. Umursamaz olmak yerine artık yüzleşmeniz gereken gerçekleri düşünün ve bir karar verin. Kendinizi ertelemeyin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası ikilemler olacak. Kalbiniz ve mantığınız arasında kalacağınız bu dönemde sık sık kararsızlıklar yaşayacaksınız. İkilemler ve çelişkiler içerisinde geçireceğiniz bu zaman dilimi size çok farklı konularda önemli deneyimler sağlayacak. Bu süreçte olgunlaşmış olarak çıkmanız mümkün. İç güdülerinizi iyi analiz edin ve iç sesinizi dinlemeyi unutmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yeni fırsatlar olacak. Karşınıza çıkacak fırsatları bu dönemde iyi bir şekilde değerlendireceksiniz. İşinizde, kariyer hedeflerinizde elde etmek istediğiniz hayallerde büyük bir gelişme olacak. Sizi hayatınızın en verimli zamanına götürecek olan bu zaman dilimi bir çok alanda kendinizi göstermeniz için bir şans. Bu şansı iyi değerlendirin.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası pozitif enerji ve iyimserlik olacak. Bu dönemde bir anda içinizde yeşerecek ve hızla büyümeye başlayacak olan pozitif enerji tohumları hayatınızın baştan aşağı yenilenmesini sağlayacak. İyimserliğiniz ile herkese ilham kaynağı olacaksınız. Duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade etmeye özen gösterin. Keyifli günler yaşayacaksınız.