19 Eylül Haftası Burçları Neler Bekliyor 1.Bölüm

Astrolojik gündemi ay sonuna kadar güneşin terazi burcunda oluşu belirleyecek. Bu süreçte kırıp döktüklerimizi toparlama, vicdanımızı dinleyeceğimiz, sosyal çevremiz ile iletişimi kontrol altında tutacağımız, mantığımız ile duygularımız arasında denge kurmak isteyeceğimiz bir dönem içerisindeyiz. 19 Eylül haftasında burçları neler bekliyor merak ediyorsanız her zaman olduğu gibi iki bölümde burç analizlerini paylaşacağız. İlk bölümde Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçlarını inceleyeceğiz. Hazırsanız başlıyoruz!

Koç Burcu: Güneşin terazi burcundaki konu iletişim konuları gündeminize taşıyor. Böylece ilişkiler konusunda karar alma aşamasına gelebilir ya da bir süre önce aldığınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Özellikle aile olma isteği artıyor. Bekar olan koç burçları nişan, söz, nikah hazırlıkları yapabilir, evli olanlar ise ailesine eğilebilir hatta çocuk dünyaya getirme konusunu gündeme getirebilir. Venüs’ün de Akrep burcuna geçişi finansal konulardaki kararları belirleyici olacak. Önümüzdeki 1 aylık süre içerisinde işinizi büyütme kararı alabilir ya da yeni bir kariyer yolu çizebilirsiniz.

Boğa Burcu: Güneşin Terazi burcunda olması ve Venüs’ün akrep burcundaki hareketliliği hemen hemen tüm burçlar için ilişki formlarında değişikliği gösteriyor. Bu dönemde evlilikler artabilir ya da gelecekte yapılacak nikahların kararları alınabilir; aile hayatına verilen değerin artacağı bir sürece giriyorsunuz.venus Bir diğer taraftan kıskançlıklar, entrikalar da bu süreçte hayatınızı renklendirebilir, kontrolü kaybetmemeye özen göstermelisiniz aksi halde olumsuz neticeler doğabilir. Yalnız olan boğa burçlarını ise tutkulu bir aşkın ilk kıvılcımları bekliyor.

İkizler Burcu: İkizler burcu Venüs’ün akrep burcundaki hareketliliğinden önümüzdeki bir aylık döngü içerisinde ufak çaplı da olsa olumsuz etkilenebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken, yemekleri ve uykuyu düzene sokmanız gereken bir döneme giriyorsunuz aksi halde ufak çaplı da olsa sağlık sorunları yaşanabilir. Bu dönemde siz de evlilik kararı alabilir; evli iseniz de bir süredir ertelediğiniz çocuk yapma konusunu gündeme getirebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları için gündem maddi konular olacak. Özellikle yatırım yapma isteği ve bu konulara dair araştırmalarınız artabilir. Bir diğer taraftan ise flörtöz yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İlişkisi olanlar için bu tutku ilişki dinamiklerini yenilerken, yalnız olanlar için heyecanlı ve cilveli bir sürece işaret edecektir. Kariyer konusunda şanlı olduğunuz bir aylık bir döngü içerisindesiniz, teklifleri değerlendirebilir ve yeni başlangıçlar deneyim edebilirsiniz.

Aslan Burcu: Venüs’ün Akrep burcundaki hareketliliği aslan burçları için yalnız kalma ihtiyacı doğurabilir. Özellikle güneşin terazi burcunda olduğu bu hafta içerisinde maddi konular ve kariyer planlarına ilişkin yeni kararlar alabilir ve atılımda bulunabilirsiniz. Olumlu neticeler alabileceğiniz bir aylık bir döngü içerisinde olacaksınız.

Başak Burcu: Venüs’ün Akrep burcundaki hareketi başak burcunun içsel dengesini etkiliyor. Önümüzdeki bir aylık süre içerisinde yaşadığınız yoğunluktan sıkılabilir ve yorulmuş hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğumuz hafta içerisinde ise yakın menzilde güvendiğiniz ve sevdiğiniz bir kişinin yanına kısa süreli tatile çıkabilir ya da gelecek günlere ilişkin tatil planı yapabilirsiniz. Maddi konular yine gündeminizde olacak, yatırım yapma isteğiniz artıyor.

Mutlu haftalar.