19 Kasım Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası sağlıkları ve özel hayatları olacak. Bu dönemde kafanızı karıştıran durumlar olabilir fakat dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız. Sevdiklerinizin sizi ciddiye alması moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Beslenme düzeni konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yakın dostları ve sevdikleri olacak. Bu dönemde parasal konulara yönelik korkularınızdan uzaklaşıp dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Bu arada güçlü kişilerin sizi engellediğini düşünebilir ve mücadele ortamlarında kendinizi bulabilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz ve karamsarlık hissedebilirsiniz. Fazla harcama yapmayın.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası aileleri olacak. Bu dönemde sevdiklerinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Çabalarınıza rağmen gelirinizin biraz düşmesine üzüleceksiniz ve bunun sebebini araştırıp, çözüm getirmeye çalışacaksınız. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konular ön plana çıkabilir. Olumlu düşünün.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sorunların çözülmesi olacak. Bu dönemde maceracı yapınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Tartışmaya açıksınız. Aniden parlamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Daha güvensiz koşullar söz konusu olabilir.  Dostlarınızı unutmayın. Yeniliklere yelken açmak size çok iyi gelecek. Ailevi konularda da dikkatli olmanız gerekiyor.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası mücadele olacak. Bu dönemde işlerinizi planlamak isteseniz bile hesaplamadığınız durumlar çıkabilir ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evraklar, faturalar ve küçük aletlerle ilgili çıkan sorunlar yüzünden kafanız karışabilir. Aslında önünüzde duran evrakları görmeyip başka yerlerde arayabilirsiniz. Dikkat!

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası gelecek planları olacak. Bu dönemde zihinsel faaliyetiniz hareketli ve çok çeşitli konuları hızla düşünürken yapmanız gereken işe odaklanmanız zor olacak. Dikkatinizi tek bir konuya odaklamalısınız. İş arkadaşlarınız ve komşularınızla aranızda çıkan anlaşmazlıkları büyütmeyin. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve sohbet edebilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası kişisel gelişim olacak. Bu dönemde olumlu sonuçlar elde edeceksiniz ve işinizde size çok yardımı dokunacak yeni insanlarla tanışacaksınız. Herhangi bir zorluktan kaçınmayın ve her zaman nasılsanız, öyle devam edin. Özel yaşamınızı canlandırmak için her şeyi yapacaksınız. Görevlerinizde size yardımcı olacak yeni insanlarla tanışacaksınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası fırsatlar olacak. Bu dönemde maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Başarı için çok çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmanız gerekebilir. Gelecek yönünde mücadele edebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Şansınız çok açık olacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası içe kapanma olacak. Bu dönemde duygularınızın yoğun olacağı bir zaman diliminde olacaksınız. Karşılaştığınız olaylara büyük bir hassasiyetle yaklaşabilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz ve gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Sabırlı olun ve duygusal tepkilerinizi denetleyin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası değişim olacak. Bu dönemde aslında yaratıcı çalışmalar yapabilir ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde karşılaşacağınız fırsatları iyi değerlendirmek için gayret göstereceksiniz. Yabancılar ile iş birliği yapabilir, içinde bulunduğunuz koşulların dışında farklı yerlerde yaşamak için şartlarınızı zorlayabilirsiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası macera arayışı olacak. Bu dönemde gündeminiz hareketli olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hafta içinde kolayca risk alabilirsiniz. Ticari konularda daha girişken olacağınız zamanlar var. İletişimden kaynaklı tartışmalar olabilir. Aldığınız sorumluluklarınız için alternatif planlar yapmak isteyebilirsiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası ekonomik gelirlerin artışı ve rahatlama olacak. Bu dönemde dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacak ve yeni stratejiler yapacaksınız. Güçlü kişilerle karşılaşabilir ve onların fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Yepyeni projeler yapacağınız bir döneme giriyorsunuz. Artık rahatlamanız ve farklı fırsatlara odaklanmanız gereken bir dönem.