2 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Yengeçler aileleri ile ilgilenirken Oğlaklar ise kariyer planlarına ilişkin konulara odaklanacaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Koçlar için bu haftanın odak noktası kariyer olacak. Aldıkları zorlu sorumlulukları yerine getirmeye çalışacaklar. Uzun süredir uğraştıkları projeleri tamamlayacak ve tüm bu zorluklara değdiğini anlayacaklar. Ancak bunun için biraz daha sabırlı olmaları gerekli. Dışarıda arkadaşlarınızla vakit geçirmek yerine, aile bireylerinizle sohbet etmeyi tercih edebilirsiniz.

Boğa

Boğalar için bu haftanın odak noktası kendi hayatları olacak. Arkadaşlıklarına, işlerine ve ailelerine daha fazla sarılan ve daha çok kendileri hakkında düşünen Boğalar bu dönemde biraz daha duygusal olabilirler. Aynı zamanda oldukça heyecanlı olduğunuz bu dönemde, sevdiklerinizle tamamen eğlenmeye ve harika zaman geçirmeye odaklanabilirsiniz. Dikkat!

İkizler

İkizler için bu haftanın odak noktası hassas tartışmalar olacak. Duygusallığın da işin içine karışacağı tartışmalar İkizlerin peşini bırakmayacak. İkizlerin bu dönemde tartışmaları çözüme ulaştırmak için oldukça sabırlı olması gerekecek. Çevrenizde sizin kontrolünüz dışında gelişen ve sizi ekstra çabalara sürükleyen durumlardan bunalmış olabilirsiniz. Biraz sakinleşmelisiniz.

Yengeç

Yengeçler için bu haftanın odak noktası aile olacak. Yengeçler bu dönemde aileleri ve aile bireyleri ile ilgili problemlerle karşılaşacaklar. Aileleri ve kendileri arasında kalan Yengeçlerin geçmişteki ailevi sorunlarıyla da yeniden yüzleşmesi gerekebilir. Aşk hayatınızda hareketlilikler sizi bekliyor. Partneri olanlar ilişkisinde adımlar atabilir ve olmayanlar da aşık olabilir.

Aslan

Aslanlar için bu haftanın odak noktası bireysellik olacak. Aslanlar bu dönemde kendilerini birilerine açıklamak zorunda kalacaklar. Kendileriyle ilgili öz güven eksikliği duymaları olasıdır. Aslanların bu hafta gerçeklerle yüzleşmesi gerekecek. Her şeyin üst üste geldiği karmaşık zamanlar geçirmiş olabilirsiniz. Bu zor günleri bir anda atlatmak kolay olmasa da planlı olun.

Başak

Başaklar için bu haftanın odak noktası günlük hayat olacak. Başakların bu dönemde sağlıkları, fazla mesai gibi iş konuları ya da sorumluluklarıyla ilgili problemler yaşaması olası. Kendilerini sıkışmış gibi hisseden Başakların biraz daha sabırlı olması gerekecek. Hayatınızdaki tekdüzelikten sıkılmış, kendinizi rutinin arasında kaybolmuş hissedebilirsiniz. Rahatlamalısınız.

Terazi

Teraziler için bu haftanın odak noktası ortaklıklar olacak. Teraziler bu hafta uzun dönemli amaçları için belli ortaklıklara imza atacaklar. Bu ortaklıklarla ilgili dikkatli olmazlarsa sonrasında önlerine engeller çıkabilir, bunu unutmamaları gerekli. Önünüze çıkan yeni teklifleri fırsata çevirmenin yolunu bulabilirsiniz. Bu yeni başlangıç, sizi yükseklere taşıyacak.

Akrep

Akrepler için bu haftanın odak noktası borçlar olacak. Akrepler bu dönemde kredi kartı, vergi ya da bir arkadaşlıklarından aldıkları borçlarla ilgili sorun yaşayabilir. Bu hafta ekonomik anlamda fazla riske girmemenizde yarar var. Arkadaşlıklarınızın ve iş ağınızın genişlediği bu sürecin devamında, hayallerinizi gerçekleştirmek için yeni ve sürpriz adımlar atabilirsiniz.

Yay

Yaylar için bu haftanın odak noktası yeni fırsatlar olacak. Yaylar bu hafta günlük hayatlarında kendilerini zor koşulların içine çekecek fırsatlarla karşılaşacaklar. Bu fırsatlarla ilgili kararsızlıklar oluşsa da önlerine çıkan fırsatları değerlendirmelerinde yarar var. Koşuşturmayla geçen günlerin ardından, kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hayatınızı biraz yavaşlatmalısınız.

Oğlak

Oğlaklar için bu haftanın odak noktası kariyer planları olacak. Oğlaklar bu dönemde kariyerlerinde ilerlemek için adımlar atacak. Ancak etrafındaki kişilerin engellemeleri ile karşılaşmaları olası. Bu hafta daha dikkatli ve azimli olmaları gerekecek. Üzerinizdeki rehaveti atmanın tam zamanı olduğunu fark ediyorsunuz. Artık harekete geçme zamanı! Şansınız açık.

Kova

Kovalar için bu haftanın odak noktası arkadaş toplantıları olacak. Kovaların bu dönemde yeni aşk, arkadaşlık ya da iş ilişkileri kurması olası. Bu hafta Kovaların kariyerleri için daha hırslı ve istekli olması, gelecek planlarına odaklanması gerecek. Hayatınızda keskin değişiklikler meydana gelebilir. Finansal durumunuz birçok şeyi etkileyebilir. Tasarruf yapmaya çalışın.

Balık

Balıklar için bu haftanın odak noktası geriye dönük olaylar olacak. Balıklar bu dönemde geçmişlerine dönerek yanıtlanmamış soruların cevaplarını almaya çalışacaklar. Bu hafta biraz can sıkıcı olabilir ama alınan yanıtlar Koçları özgür kılacak. Kendinizi geliştirmenin yollarını aradığınız bir döneme giriyorsunuz. Bol bol kitap okuyarak yeni bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.