2 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar maddi konulara odaklanırken Boğalar ise bu hafta psikolojik konulara odaklı bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta başı aileniz ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalar gündeminizi meşgul edebilir. Hafta içinde dengenizi sağlamalısınız çünkü maddi konularda tepki vermeye meyilli olacaksınız. Bu aralar önemli planlarınız var ve uygulamaya geçmek için biraz daha bekleyin. Grupsal işleriniz, geleceğe yönelik planlarınız için görüşmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

Boğa

Bu hafta başı daha çok dış ortamlar ve farklı yerler içinde bulunmak isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizde kolay tepkiler vermeye meyilli olacaksınız. Gelecek planlarınız  artarken, çevrenizden alacağınız dönüşleri göz ardı etmeyin. Kariyer alanlarınızda etkin düşüncelerinizi ve yaratıcılığınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Ruhani konular, psikoloji ilginizi çekecek.

İkizler

Bu hafta başı enerjinizi dış çevrelere harcadığınızdan, kendinize ve özel hayatınıza ayıracağınız vakit azalmış durumda, biraz dinlenmeye çalışırsanız her şey daha güzel olabilir. Bu dönemde tüm haftanın işlerini iyi organize etmelisiniz. Sosyal çevrenizde, organizasyonlarda ve grupsal işlerinizde güçlü yanlarınızı ortaya koyacaksınız. Çevrenizi düşüncelerinizle etkileyeceksiniz.

Yengeç

Bu hafta başı arkadaşlarınıza veya sosyal çevrenize ayıracağınız vakit fazla olacak. Canınız eve tıkılmak istemeyebilir. Kendinizi dışarıya atacak programlara da ihtiyacınız var. Maddi konularda tartışmalara girmemelisiniz. Parasal olarak alacağınız haberlerle kendinizi güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Kafanızdaki fikirler için planlar yapabilirsiniz. Şansınız açık olacak.

Aslan

Bu hafta başı hayatın akışından uzak durup, canınız yalnız olmayı tercih edebilirsiniz. İş hayatınızdaki değişimler ve bu alandaki bazı zorlanmalar işinizi gözünüzde büyütebilir. Yakın çevre iletişiminizde de dikkatli olun. Etkili iletişiminizi, kendi kişisel hayatınıza ve planlarınıza yönlendireceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar size bir çok konuda yardımcı olacaklar.

Başak

Bu hafta başı  kendi istek ve beklentileriniz ön planda olurken, özel hayatınıza gereken özeni göstermek istemeyeceksiniz. Sevdiğinizle birbirinize olan anlayışınız düşük olacak. Bu yüzden ilişkinize gereken özeni göstermeye çalışın. Ailenize yönelik maddi konularda etkin ve güçlü bir politika izleyebilirsiniz. Kafanızdakileri hayata geçirmek kolay olacak. Bunu iyi kullanın.

Terazi

Bu hafta başı yuvanızla ilgili düşündüğünüz maddi konulara eğilmenizde fayda olacak. Kazançlarınıza ve sahip olduklarınıza dair düşündüğünüz planlarınız varsa onları hayata geçirmeye çalışın. Bu dönemde maddi konularda bazı tepkilere açık olabilirsiniz. Yakın çevrenizle yapacağınız konuşmalar, aşk hayatınıza olumlu yansıyabilir. İletişiminiz yüksek.

Akrep

Bu hafta başı moraliniz ve rahatınız oldukça yerinde olduğu için iletişim gücünüz oldukça yüksek akacak. Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Bir yandan da sıkılganlıklarınızla keyifli zamanlarınızı bozmamaya çalışın. Ev hayatınızda yapılması gerekenler, tamamlanması gereken işleriniz için güçlü etkiler altında olacaksınız. Önemli ailevi konular devreye girebilir.

Yay

Bu hafta başı iş alanlarınıza dair önemli işleriniz konusunda aile büyüklerinizden destek veya tavsiyeler alabilirsiniz. Bu Pazartesi, aile mevzuları veya işlerinizi evden halletmek öne çıkabilir. Bazı işlerinizde sıkılganlıklarınız ve tepkileriniz yüksek olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanın güçlü etkileriyle, ilişkinizi gözden geçirecek konuşmalar içerisinde olabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta başı aşk hayatınızda veya çocuk alanlarınızda vaktinizi ayırmak zorunda olduğunuz işleriniz devrede olacak. Uyumlu yapınızla özel hayatınızda dengeli bir gün yaşamak sizi çok fazla yormayacak. Sosyal ortamlarınızda kolay sinirlenmelere açıksınız, bu yüzden dengenizi iyi sağlamaya çalışın. İş hayatınızda araştırmacı yanlarınızı sergileyebilirsiniz. Dikkatli olmalısınız!

Kova

Bu hafta başı yapacaklarınız ve günlük rutin işleriniz  size soluk aldırmayabilir. Yoğun bir gün peşinizi bırakmayabilir. İş yaptığınız insanlarla duygusal olarak anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Dış ortamlarda veya seyahatlerde sevdiğiniz insanla derin konuşmalar devreye girebilir. Kendinizi ortaklı işlerinizde fikirsel olarak güçlü ve etkin hissedeceksiniz. Önemli kararlar alabilirsiniz.

Balık

Bu hafta başı özel hayatınızla ilgili konulara zaman ayıracaksınız. Sevdiğiniz insanla gün içinde bazı anlaşmazlıklarınız olabilir. Duygusal olarak çabuk sıkılacaksınız. İş alanlarınızda bazı konuların derinliğe ineceksiniz. Para konularında etkili konuşmalarınızı iş alanlarınıza aktarmanız mümkün. Önemli parasal kararlarınızı yarından sonra almaya çalışmalısınız.