20 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ani değişiklikler olacak. Önümüzdeki günlerde sürprizler ve ani değişiklikler meydana gelebilir. Bulunduğunuz ortamda şaşırtıcı kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve dikkatinizi farklı konulara yöneltebilirsiniz. Ayrıca siz de tarzınız ve davranışlarınız ile çevrenizi şaşırtabilir ve dikkat çekici olabilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınızın yükseldiği bir dönemdesiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası ailevi konular olacak. Aynı zamanda bulunduğunuz ortamı ve ilgilendiğiniz konuları etkileyeceksiniz.  Uzaklarda bulunan dostlarınız ile haberleşebilir ve onların ziyaretine gidebilirsiniz. Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da bir şekilde sizi rahatsız edecek çeşitli problemler çıkabilir. Dikkatli olmanız gerekiyor.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası dinlenme olacak. Yapacağınız bir telefon görüşmesi geçmişinize ait hatıralarınızı canlandıracak. Nostaljik bir dönemden geçecek ve hayatınızın uzun bir dönemini dolduran eski bir aşkınızı düşüneceksiniz. Aynı zamanda gezegensel enerjilerin etkisiyle yeni bir sayfa açmanıza yardım edecek. Gezegenler size yeni fikirler verecek.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sevgi ve şefkat gibi duygular olacak. Önümüzdeki günlerde harekete geçmek için doğru anı bulmak için sezgiye ihtiyacınız var. Bu dönemde kendinizi daha bağımsız ve canlı hissedebilirsiniz. Uzaklar ve yolculuklar hayatınıza renk ve yenilik getirebilir. Daha pozitifsiniz. Bu olumlu enerjinizi korumaya çalışmanız sizin için çok önemli olacak.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yenilikler olacak. Önümüzdeki günlerde iyi niyetli olmayan kişiler yüzünden iş yeriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde ailevi konularda da hassas olmalı duygusal davranışlar içinde olan yakınlarınıza karşı duyarlı davranmalısınız. Özel yaşamınızda ise tutkulu sevgi dolu bir süreç sizleri bekliyor olacak. Yenilikler açık olmalısınız.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası her türlü olumsuzluktan arınma olacak. Önümüzdeki günlerde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sorumluluklarınız ile ilgileneceksiniz. Bu arada isteklerinizin değiştiğini düşünebilirsiniz. Karşılaştığınız kişilerin davranışlarını dikkatle inceleyebilirsiniz, sizi rahatsız etmeyen bazı konulardan rahatsız olduğunuzu anlayabilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası adalet olacak. Önümüzdeki günlerde toplumsal değerler ve önemsediğiniz kişilerin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir ve içinde bulunduğunuz koşulları tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu arada bazı ortaklıklarınızı bitirebilirsiniz veya yeni ortaklıklar kurmaya hevesli olabilirsiniz. Eski isteklerinizin değişecek.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Önümüzdeki günlerde yoğun iş yükü yüzünden yorulacaksınız, kafanız karışacak ve sorumluluklarsan kaçmak için en olmadık şeyleri yapmaya çalışacaksınız. Aileniz ve sevdiklerinizi ilgilendiren hassas bir konuyla uğraşacaksınız; doğru lafları seçecek ve insanları sakinleştireceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmaya hazır olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası özgürlük olacak. Önümüzdeki günlere yoğun duygular ile başlayacaksınız ve hareketli bir süreç geçireceksiniz. Sürprizler hem şaşırtıcı hem de heyecan verici olacak. Ani değişiklikler meydana gelebilir ve siz bu durumdan rahatsız olmak yerine kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Bu özgürlük hissini her zaman hissetmek isteyeceksiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası olumlu değişim olacak. Önümüzdeki günlerde ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Özgür aşklar ilginizi çekiyor ve hayata bakış açınızın değiştiğini hissediyorsunuz. Bu arada çocukluk günlerinizi ve ilk aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Olumlu anlamda değişeceğiniz bu süreci çok iyi değerlendirmelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası mutluluk olacak. Kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz. Bilgisayar teknolojisi ile ilgilenebilirsiniz ve kendinize yeni bir bilgisayar veya benzeri ilginç bir oyuncak alabilirsiniz. Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz. Buna dikkat edin.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası rahatlama olacak. Önümüzdeki günlerde iş yükünüzün azalması ile bir rahatlama sürecine giriyorsunuz. İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. Bunu unutmazsanız başarılı ve çok daha mutlu günler sizi bekliyor olacaktır.