20 Mart Haftası – Haftalık Burçlar

20 Mart haftasında burcunuzu neler bekliyor bilmek istermisiniz ?

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası zayıf noktaları olacak. Etrafınızdaki kişilerin zayıf noktalarınızı fark etmesiyle birlikte sizi bu hassas noktalarınızdan vurmaya çalışmaları ve canınızı acıtmak istemeleri olası. Hassas olduğunuz konuları güvenmediğiniz kişilerle paylaşmamalısınız. Bu hafta sosyal ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanız gerekli.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası resmi konular olacak. Resmi yazışmalar, borç ödemeleri gibi kurumsal konularda dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca bu dönemde geçmişinizle yüzleşmeniz de gerekebilir. Geçmişe özlemleriniz varsa geçmişe kendinizi fazla kaptırmamalısınız. Unutmayın, geçmiş, geçmişte kalmıştır.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası dönüm noktası olacak. Hayatınızda artık monoton ve benzer şekilde devam eden konular oluşmuş olabilir. Bu durumdan sıkılmış olabilirsiniz ya da belki de farkına bile varmadınız ama her halükarda artık değişim zamanı geldi. Bu hafta sizin için dönüm noktası olacak bir gelişme yaşanacak. Hazır olun.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası şüpheler olacak. Birden aklınıza gelen bir soru veya bir konu içten içi sizi yiyip bitirmeye başlayacak. Strese meyilli bir yapınız olduğunuzu unutmayın. Böyle sizi rahatsız eden bir konuyu saklayamazsınız. Sizi rahatsız eden her neyse bunu karşınızdaki kişi ile paylaşmalı ve durumu açıklığa kavuşturmalısınız.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası kontrol olacak. Kontrol etmeyi seven Aslan burçları için bu dönemin biraz can sıkıcı olacağını söylemekte fayda var. Her zaman her şeyi kontrol edemezsiniz. Bu hafta işler kontrolden çıkıp geri döndürülemez bir noktaya gelecek. Bir noktadan sonra işleri akışına ve zamana bırakmanızda yarar var.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sosyal ilişkilerde alınacak yaralar olacak. Partnerinizle ya da arkadaşlarınızla tartışmanız olası. Bu tartışmalar sizi üzebilir. Karşılıklı olarak ortak noktayı bulmaya çalışmalı ve biraz daha anlayışlı olmak için özen göstermelisiniz. Duygusal yoğunluklar yaşamanız ve yalnız kalmak istemeniz mümkün.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası sağlık problemleri ve yeni bir diyet programı olacak. Alışkanlıklarınızın değişmesiyle ilgili yaşadığınız bazı problemler canınızı sıkmış olabilir. Ancak alışkanlıklarınızın istediğiniz şekilde olması sizin elinizde. Sağlığınıza çok daha fazla özen göstermelisiniz. Yeni bir diyet ve spor programına başlamak size iyi gelecek.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yaratıcılık olacak. Yaratıcı enerjinizin oldukça yoğun olacağı bu dönemde yeni projeler üretmeniz, çok daha pratik davranmanız ve yaratıcı zekanız sayesinde sosyal ilişkilerinizin de güçlenmesi olası. Partneriniz varsa partnerinizle ilişkiniz güçlenecek, yoksa yeni bir aşka yelken açmanın tam zamanı.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kendileri olacak. Bu dönemde sık sık hayatınız, karakteriniz, hayalleriniz, hedefleriniz ve geçmişiniz hakkında düşünmeniz olası. Etrafınızdaki kişilerle konuşmak yerine yalnız kalmak ve düşünmek isteyeceksiniz. Kendinize haksızlık etmeyin ve biraz daha olumlu düşünmeye çalışın.
Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim olacak. İletişim yönünden yoğun geçecek bu dönemde zihinsel olarak biraz yorulmanız olası. Ayrıca bu haftanın önemli konularından bir diğeri de geçmişte yaşadığınız ve bastırdığınız korkular olacak. Eski korkuların yeniden gün yüzüne çıkması ve sizi rahatsız etmesi olası.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası finansal ve duygusal güvensizlik olacak. Finansal sorunların ortaya çıkması ile bazı kaygılarınız oluşabilir. Ayrıca bu dönemde etrafınızdaki kişilere karşı güven sorunu yaşamanız ve bunun bazı tartışmalara neden olması da olası. Güven konusunda dikkatli olmalı ve içgüdülerinize güvenmelisiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası duygusal ve fiziksel iyileşme olacak. Bir süredir kendinizi duygusal yönden baskı altında hissediyor ve strese bağlı sağlık sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Ancak artık iyileşme dönemine girdiğinizi belirtmekte fayda var. Kendinizi hayatın akışına bırakın ve iyileşme sürecinin keyfini çıkartın.