20 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Beraber çalıştığınız ya da eğitim aldığınız insanlarla mücadeleleriniz artacak ama bir çok işi disiplin ve sorumlulukla bu dönemde kolay halledeceksiniz. Bilinçaltı çalışmaları, ruhsal konular, kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için bu süreci kullanabilirsiniz. Beslenme konusunda da dikkatli olmalısınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aileleri olacak. Dış ortamlarda yapacağınız işlerde herkes sizin tavrınızı ve gücünüzü konuşabilir. İnsanlara davranışlarınızla bir şeyler anlatmak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızdaki huzurunuzu sosyal ortamlarınızdaki insanlarla paylaşacaksınız. Sosyal çevrenizde önem verdiğiniz bir arkadaşınızla ortak bir iş teklif edebilir.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası günlük hayatın yoğunluğu olacak. Ticaret ve medyayla uğraşanlar özellikle çok daha yoğun olabilirler. Yeni ortamlar, yeni ilişkiler, yeni işler anlamında önemli kararlar alacaksınız. Birden fazla işle uğraşmak ve onların sonuçlarını almak önem isteyeceksiniz. Ancak boş vakitlerinizde dinlenmeniz ve iç sesinizi dinlemeniz gerekiyor.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası seyahatler ve seyahat planları olacak. Alacağınız haberlerle kendinizi duygusal olarak iyi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapılacak önemli konuşmalarda olaylara tek taraflı bakmamaya çalışmalısınız. Yoksa insanların boş yere kalbini kırabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca kalbini kırdığınız biri varsa gönlünü alın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası iş ve eğitim konularının yoğunluğu olacak. Bu dönemde iş hayatınızda güzel şanslara ve fırsatlara sahip olacaksınız. İşlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Diğer yandan bazı arkadaş ilişkilerinizde sıkıntı ve sorunlara açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla parasal konuları konuşmayın. Bazı önemli işlerinizde parasal olarak anlaşmazlıklar oluşabilir.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ekonomik konular olacak. Tehlikeli her tür aktiviteden uzak durmalı ve aciliyeti yoksa fazladan para harcamaktan kaçınmalısınız. Farklı davranmak, değişik tepkiler vermek isteyeceksiniz. Büyük resmi görmeli ve şanslarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Önemli işlerinizde güzel fırsatlarla karşılaşabilir, aşk hayatınızda mutluluktan uçabilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası emlak alım satımları, sıkı pazarlıklar ve yerinde kararlar olacak. Alacağınız kararların oldukça yerinde olacağı ileriki hayatınızda da sizi olumlu şekilde etkileyeceğini bu dönem aynı zamanda emlak alım satımları için de uygun olacak. Pazarlık yapmanız gereken konular varsa, pazarlıklarda da başarılı olacağınızı söylemekte yarar var.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası kişisel gelişim olacak. Fiziksel görüntünüz, arkadaşlık ilişkileriniz ve ev dekorasyonu gibi kendinizle ilgili konularla ilgileneceğiniz bu dönemde ayrıca sizi kişisel olarak geliştirecek seminerlere katılmanız ya da bazı deneyimler yaşamanız olası. Güvende hissetmek ve gelir kaynakları da bu haftanın gündem maddesi olacak. Dikkatli olun!

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası pahalı hediyeler ve merak olacak. Etrafınızdaki kişilerden alacağını bazı hediyeler sizi çok şaşırtacak ve aynı zamanda da çok mutlu edecek. Bu hafta farklı konulardaki meraklarınızla ilgilenmeye de başlamanız olası. Yeni hobiler edinmek ve yeni projelere başlamak için de uygun bir zaman diliminde olacağınızı unutmayın. Şansınız açık.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sırlar ve sırların arkasında yatan nedenler olacak. Bu hafta etrafınızdaki insanların bazı sırlar sakladıklarını fark edecek ve bu sırları açığa çıkartacaksınız. Ancak sırların açığa çıkması ile tüm gizemlerin çözüleceğini düşünmeyin çünkü bu dönemde öğrendiğiniz sırların nedenlerini anladığınızda daha fazla şaşıracaksınız. Alerjilere dikkat edin.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yeni ilişkiler olacak. Yeni arkadaşlar edineceğiniz bu dönemde arkadaşlık ilişkilerinin iş ilişkisine dönüşmesi mümkün. Bu tür durumlar olduğunda öncelikle herkesin sizin kadar iyi niyetli olmadığını unutmamalı ve insanlara çok çabuk güvenmemelisiniz. Biraz daha gözlem yapmanızda büyük yarar olacak. Saf davranmayın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyer hedefleri ve gelecek planları olacak. Kariyer hedefleriniz için daha fazla çalışmaya başladığınız için artık emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Aldığınız karşılıkların sonucunda ise yeniden gelecek planı yapmak ve daha fazlasını elde etmek için yeni bir yol haritası çizip yeniden yollara düşmek isteyebilirsiniz. Sorunlar çözülüyor.