20 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar maddi konulara daha fazla odaklanırken Boğalar ise ticaret ile ilgili daha yoğun bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta kişisel girişimleriniz bir yana, maddi konularda da önemli adımlar içinde olacaksınız. Enerjinizi ve mücadelenizi yakın çevre ilişkilerinizde göstereceksiniz. Hareketliliğiniz artabilir ama etrafınızdaki insanlara karşı savunmacı, alıngan ve tartışmacı yönleriniz ortaya çıkabilir. Para dengenizi düzenlemeli, risklerden kaçınmalı, ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

Boğa

Bu hafta oldukça hızlı etkilerle başlıyor, yerinizde duramayacaksınız. Maddi konuların yanı sıra yakın çevrenizde olup bitenler, planlar, olaylar daha fazla ilginizi çekecek. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir ve farklılıklarla esnek bir noktaya çekebilirsiniz. Bu biraz sizin de adım atmanızı gerektirebilir. Satışa, ticarete dayalı işlerinizde etkili kapılar aralanabilir.

İkizler

Bu hafta aileniz ve yuvanızla ilgili her türlü konu ve başlangıcı devreye sokabilirsiniz. Hafta başında sosyal çevrenizle beraber yapacağınız organizasyon ve etkinliklerde öne çıkacaksınız. Bir yandan da hayatı sorguladığınız bir süreç içindesiniz. Biraz daha relax olmaya çalışmalısınız.

Yengeç

Bu hafta sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmaktan çok mutlu olabilir, kendinizi şanslı görebilirsiniz. Çevrenizden alacağınız desteklerle özel hayatınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızda bir insan yoksa da bu dönemde tanışabilirsiniz. Girişimci yönleriniz öne çıkacak ama yine de bir yandan da kendinizi maddi anlamda güvene almak isteyebilirsiniz.

Aslan

Bu hafta kariyerinizle ilgili önemli konuşma ve görüşmelerde gündeminizde. Bu dönemde ateşli hastalıklara, enfeksiyonel durumlara, mide ve safra kesesi sorunlarına  karşı dikkatli olmalısınız. Bu dönem vitaminlerinizi ve iyi beslenmeyi ihmal etmemelisiniz. Satış ve reklam konularında şansınız açık.

Başak

Bu hafta ortaklaşa işlerinizde yakın çevreniz sizi destekleyecek ve onlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. İletişime dayalı işleriniz varsa güzel anlaşmalar ve istediğiniz sonuçları almak için çok şanslınız. Borcunuz varsa bunları toparlamayı, gerekli yerlerden destekler almayı da düşünebilirsiniz. Eğitimsel konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. 

Terazi

Bu hafta katılacağınız davetlerde veya organizasyonlarda bir insandan etkilenme olasılığınız yüksek. Kariyerinizin yoğun ve aktif olduğu bu dönemde, ailenize ve çevrenize de vakit ayırmanız gerekebilir. Anneniz, babanız ve diğer aile üyelerinizle ilgilenmeniz gereken durumlar da olabilir.

Akrep

Bu hafta parasal işlerinizde önemli sonuçları karşınıza getirebilir. Beklediğiniz bir paranız varsa bu dönemde elinize geçebilir veya geçmediği için bazı hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Para konusunda alacak verecek dengenizi bu ay dengede tutun. Gözden kaçıracağınız durumlara biraz daha dikkat etmelisiniz.

Yay

Bu hafta sağlığınızda iyileşmeler görülebilir. Ancak bu süreçte çok kolay kilo alabilirsiniz. Bir yandan da iş yaptığınız insanlarla olan ilişkileriniz daha çok önem kazanacak. İş yapmaktan mutluluk ve keyif duyabilirsiniz. İlişkinizdeki sıkıntı ve sorunları gidermek için de uygun bir dönem. Bu süreci iyi değerlendirin.

Oğlak

Bu hafta yaptığınız işlerin karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Çok mutlu, iyimser olacaksınız ve ele aldığınız her işinizin istediğiniz noktalara geldiğini göreceksiniz. İş yoğunluklarınızın fazla olması, üzerinizde daha fazla stres olmasına da neden oluyor. Biraz rahatlamalısınız.  

Kova

Bu hafta çalışma koşullarınızda mücadeleleriniz artacak, sağlığınızla ilgili alanlarda enerjinizi harcayacaksınız. Yeni oluşturacağınız bir sağlık programı dahi enerjinizi olumlu anlamda değiştirebilir. Fazla çalışmak ise sağlığınızı bozmanıza neden olabilir. Aile büyüklerinizle bağlantılarınız kuvvetleniyor. Evinizde konuklarınızı ağırlamak önem kazanabilir.

Balık

Bu hafta mücadeleleriniz ve alınganlığınız artabilir. Sevdiklerinizle vakit geçirmek ve çocuğunuzla vakit harcamak, sportif faaliyetler içine girmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte mümkün olduğu kadar iyi bir iletişim enerjisinde olmak, size bütün kapıları açabilir. Yakın çevrenizle bağlantılarınızı kuvvetlendireceksiniz. Bazı anlaşmazlıkların bitmesine de arabuluculuk edebilirsiniz.