21.10.2015 GÖKYÜZÜ MESAJLARI (AY KOVADA)

Gecenin ilerleyen saatlerinde( 04:37 ) Ay kova burcuna geçiyor. Bu iki gün boyunca kova temaları daha ön planda olacaktır. Yaşamınızda devrim niteliğinde değişimler arzuluyorsanız, bu iki gün bununla ilgili önemli çalışmalar yapılabilir. Kovanın asi ruhu yeniye doğru çekilir; bununla birlikte kova eskiyi de hepten reddetmeyecektir. O, eskinin ışığını alıp onu yenide, yeni bir ışıkla, ‘’yeni’’den var etmek isteyecektir. Bu onun güçlü yanıdır. Kovanın elektrik enerjisini çağrıştıran bir doğası vardır. Bu yüzden sürprizleri olan bir burçtur. Yaşamın sürprizlerine açık olalım ve sürekli bu anlarla olan içsel iletişimimizi koruyalım! Bu sesin ardında kendimize dair hangi parçanın bizimle iletişim kurmaya çalıştığının farkına varalım!

Bugün rehber kartımız ‘’aşıklar’’ ve bu gündüz yolculuğunun en üst deneyimidir. Artık yaşamda bir şey için cesaret ederiz. Kazanmak ya da kaybetmek, biz ikisini de göze alır ve deneyimlemeyi seçeriz ve gerçek özgürlük de burada saklıdır. Deneyimleyebildiklerimiz bize gerçek kapıları açacaktır. Aşk işte budur! Her şeye rağmen ve her şeyle birlikte onun içinde olmak! Orada artık kazanmak ya da kaybetmek yoktur! Yol ve bu yolun ışığı vardır, hepsi bu!

ve bakalım Zodyağın büyümeyen çocuğu Aslan burçlarda neyi deneyimliyor?( doğum haritalarında aslan vurgusu güçlü olanlar da dikkate alsın! )

ASLAN– KOÇ

Aslan koçta kendi savaşçı yanını deneyimler. Aslanın çocuksu yanının çok daha ötesinde bir güç vardır koçta ve o, cesaretin altın ışığıdır. Aslan koçta bunu ne anlama geldiğinin farkına varır. Savaşı birbirlerine karşı açmadıkça her şey yolunda!

ASLAN – BOĞA

Aslan boğa ile yanıp sönen ışıklarını yakalama şansı kazanarak muhteşem tablolar ortaya çıkarabilir. Boğaya kendini ispatlaması gerekecektir. Bunu başardığında boğa ona büyülü kapılardan bahsedecektir.

ASLAN – İKİZLER

Aslan ikizler ile çok eğlenir. Daldan dala koşabilir. Aslan, doğasıyla ikizler için tam bir keşif sahasıdır. Aslan ikizler ile ha bire şaşıracağı ve onu heyecanlandıracak yeni şeyler bulmanın mutluluğunu yaşayacaktır.

ASLAN – YENGEÇ

Aslan yengeç ile derinliklerine bir yolculuğa çıkar. Benin, genişliğinde barındırdıklarını keşfeder. Köklerini tanır. Saklı gücüne doğru bir yolculuğa çıkar, yüreğini keşfeder ve onun kendine has renklerini!

ASLAN – ASLAN

Bu bir tiyatro sahnesine dönüşebilir. Muhteşem paslaşmalarla tüm dikkatler üzerlerine toplanabilir! Mutsuz prens(es)leri oynayabilirler. Ha bire ilgi ihtiyacı içinde anlaşılmadıklarına inanabilirler. Bunu isterlerse, birbirlerini keşfederken kendilerini bulurlar!

ASLAN – BAŞAK

Aslan için başak yenilenme demektir. Başak ona öyle mantıklı savlarla gelir ki aslan direncini kırabilir ve yeni deneyimlerle kendini daha derleyip toparlayabilmek için kapılarını aralayabilir. Birbirlerini önemsediklerini birbirlerine hissettirebilsinler ve kendi ihtiyaçlarını da ortaya koyabilsinler yeter!

ASLAN – TERAZİ

Terazi aslanı sanatsal bir yaratıcılığa çeker. Estetik duyguları, uyum arzusu gelişir. Daha barışçıl bir doğa kazanabilir. Aslan teraziyle ihtiyaç duyduğu asalete kavuşabilir. Kendilerine has dillerle iletişim kurarlar!

ASLAN – AKREP

Aslan için akrep biraz ürkütücü gelebilir! O nihayet bir çocuk ruhu taşımaktadır. Akrebe kendini güvende hissettirebildiğinde, ondan yaşama dair muhteşem tüyolar alabilir. Akrep ona duygu yönetimini öğretir.

ASLAN – YAY

Aslan yay ile derin yolculuklara çıkar. Çok keyif alabilirler. Yeter ki birbirlerine ne kadar zeki olduklarını ispatlama savaşına düşmesinler! Bunu yapmadıkça muhteşem bir ikili! Yaşamda onlara keyif verecek şeyleri bulup açığa çıkarmayı çok iyi becerirler! Acayip eğlenceli oyunlar inşa edebilirler.

ASLAN – OĞLAK

Aslan oğlak ile daha bir yeryüzünün kurallarını öğrenir. Otoritenin nasıl bir sorumluluk olduğunun farkına varır. Oğlak aslanı ilk başta o hoppa haliyle çok da kaile almayacaktır. Sonra bu zeka küpü( aslan ) kendini ispata çalışır. Aslan oğlak ile olgunlaşır.

ASLAN – KOVA

Kova ile kendindeki ilginçlikleri açığa çıkarır. Kuralların dışına çıkar. Eğlenirken düşünür, düşünürken eğlenir. Kendine has olanı bulmaya çalışır. Özgürlüğü deneyimler. Kendi olmayı öğrenir. Kova alkışlamaz ve bunsuz da yaşanabileceğini hatırlatır. Yine de eğlendiğinde kova bunu hissettirmeyecek kadar acımasız değildir!

ASLAN – BALIK

Aslan balık ile ruhu tanır. Balık onun çok da iyi tanıdığı bir parçası değildir. Belki çok anlayabileceği bir şey de değildir; bununla birlikte sever onu! Suyun sakinliği, bulanıklığı, yoğunluğu! Etkiler onu! Bir şeyler bulmak ister, mantık devre dışı kalır ve burada kendinin ötesinde bir şeyler olduğunun farkına varır. Fazla otoriter olmaya kalkarsa balığı kaçırır.

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ