21 Ağustos Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası zincirlerin kırılması ve özgürlük arzusu olacak. Önümüzdeki günlerde kendinizi sıkışmış, bunalmış gibi hissetmeniz mümkün. Ancak bu hissin hemen ardından gelen özgürlük arzusunun size çok iyi geleceğinin müjdesini vermekte yarar var. Çok kısa bir zaman dilimi içinde zincirlerinizi kıracak her türlü konuda çok daha başarılı olacaksınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası ev ve aile ilişkilerin yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Bu dönemde aile üyelerinizle aranızdaki ilişkinin çok daha güçlü bir hale geleceğini, evinizde yapacağınız küçük değişikliklerin sizi çok daha iyi hissettireceğini söylemek mümkün. Bu yeni sayfanın açılması ile geçmişten gelen sorunlar ve canınızı sıkan eski hatalar ortadan kalkıyor.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası iletişim konularındaki şans olacak. Bu dönemde tanışacağınız yeni insanlarla yeni iş başlangıçları yapmanız yeni kariyer fırsatları elde etmeniz olası. Ayrıca arkadaşlarınızla edeceğiniz derin sohbetler yaratıcı fikirler üretmenize de yardımcı olacak. İlham perisi bu hafta sizin için çalışacak diyebiliriz. Her türlü üretim için çok uygun bir zaman.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası finansal konular, bir kariyer fırsatı, duyguların değişimi olacak. Yeniliklerin ortaya çıkması ile başlayacak olan haftanız gelirinizin artması, iş konularında fırsatlarınızın büyük getiriler sağlaması ile devam edecek. Olumlu anlamda değişim, dönüşümün kapınızda olduğunu söyleyebiliriz. Kapınızı açtığınızda süreç başlayacak.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yeni ilgi alanları, hobilerin ciddi işlere dönüşmesi ve yeteneklerin ortaya çıkışı olacak. Bu dönemde yeni ilgi alanları ve hobiler çok daha fazla ilginizi çekmeye başlarken bu tür alanlarda nasıl para kazanacağınız hakkında düşünmeye de başlayabilirsiniz. Yetenekleriniz ile potansiyelinizin artmasını sağlayacak bir zaman dilimi.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sırların ortaya çıkışı ve motivasyon kaynaklarının artışı olacak. Önümüzdeki günlerde, sizin bir sırrınız, yakın aile bireyleri veya arkadaşlarınızdan birinin büyük bir sırrı ortaya çıkacak. Bu konuda dikkatli olmanızda yarar var. Haftanın büyük bölümünde etkili olacak motivasyon kaynakları hiç olmadığınız kadar çalışkan olmanıza neden olacak.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası sosyal ilişkiler alanındaki gelişmeler olacak. Yeni bir arkadaş edinmeniz ya da arkadaş gruplarınızla sık sık eğlenmeye çıkmanız olası. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmamalısınız. Ayrıca önümüzdeki günler de aşk da kapınız çalacak. İlişkisi olan Terazilerin ilişkisi güçlenecek ve ilişkisi olmayanlar ise ruh eşleri ile tanışma fırsatı yakalayacak.

 

Akrep

Bu hafta Terazilerin odak noktası profesyonel tutkuların, toplum ile ilgili konularda farkındalığın ve genel anlamda başarının artışı olacak. Profesyonel olarak yaptığınız ya da yapmak istediğiniz mesleğe olan sevginizi arttıracak olaylar yaşayabilirsiniz. Ayrıca toplumsal konularda düşünmek, çalışmak isteyebilirsiniz. Her türlü konuda başarınız artacak, unutmayın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası seyahat, eğitim, resmi konular gibi alanlarda yenilikler ve fırsatlar olacak. Kısa süreli iş ya da eğlence seyahatlerine çıkmayı düşünebilirsiniz. Eğitim alanına karşınıza çıkacak yeni bir fırsat sizi bir adım ileri taşıyacak. Eğer halletmeniz gereken resmi evrak işleri ya da alım satım işleri varsa önümüzdeki günlerde bunları halledebilirsiniz.

 

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası var olan ilişkilerde yeni başlangıçlar ve deneyimler olacak. İlişkisi olmayan Oğlakların arkadaşlarından birinden hoşlanmaya başlaması ya da arkadaşlarından birinin ona aşık olduğunu öğrenmesi mümkün. Ayrıca arkadaşlık ilişkilerinizde derin ve etkileyici deneyimler yaşayacaksınız. Fazla para harcamamaya özen göstermelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası canlılık ve enerjiklik olacak. Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız olumlu olaylar, alacağınız güzel haberler ve içinizde hissetmeye başlayacağınız güzel duyguların etkisi ile çok daha canlı ve enerjik olacaksınız. Bu zaman diliminde daha fazla üretim yapmak, sık sık mutfağa girip güzel yemekler, tatlılar hazırlamak içinizden gelecek.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası günlük hayattaki değişikliklerin olumlu etkisi, sağlık ve genel sorumluluklar olacak. Yaşayacağınız küçük bir sağlık sorununu çok kısa sürede atlatacaksınız. Günlük hayatınızda yapacağınız küçük değişiklikler ile hayat daha kolay hale gelebilir. Bu hafta içinde iş sorumluluklarınızın ve dolayısıyla da kazancınızın artacağını söylemek mümkün.