21 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar hareketli bir döneme girerken Teraziler ise kariyerleri ile ilgileniyorlar. Dahası yazımızda…

 

Koç

Bu hafta Koçlar aileleri ve arkadaşları ile ilgilenecek. Çekirdek çevrenizde bu süre içinde bir hareketlilik görülebilir. Bu hareketlenme kendini finansal alanda göstermeye meyilli olduğu kadar, beklenmedik bir haber olasılığına da işaret ediyor. Yapılan araştırmalar, hayatımızdaki en önemli şeyin diğer insanlarla olan ilişkilerimiz olduğunu gösteriyor. İlişkilerinizi iyi tutun.

Boğa

Bu hafta Boğalar yakınları ile ilgilenecek ve onları mutlu etmek isteyecek. En yakınlarınız sizi çok iyi tanımakla beraber, bu zaman diliminde yapmış olduklarınıza ve yapabileceklerinize çok şaşırabilirler. Aynı zamanda farklı haberler alabilirsiniz. Aldığınız haberler üzerine eyleme geçmeden önce hayatınızla ilgili biraz düşünün. Sonrasında emin adımlar atarak karar alın.

İkizler

Bu hafta İkizler iş ve eğitim konuları ile ilgilenecekler. Bu dönem ofisiniz için parlak bir sürece gebe olabilir. Pozisyonunuzu konuşmak için uygun bir zamandasınız. Ev ile ilgili konuların da önünüze geldiğine şahit olabilirsiniz. İşleriniz üzerinde gereğinden fazla zaman kaybetmemek adına planlama yeteneğinizi tam anlamıyla değerlendirin. Daha programlı olmanız gerekiyor.

Yengeç

Bu hafta Yengeçler sevgi ve aşk konuları ile ilgilenecek. Partneri olanlar ilişkinizin gündemde olduğu bu dönemde, partnerinizle beklemediğiniz aydınlatıcı bir konuşma yapma ihtimaliniz yüksek. Vereceğiniz kararlar olağan dışı ve ani olabilir. Partneri olmayanlar ise yakınlarından birinin kendilerine aşık olduğunu öğrenecek ve çok şaşıracak. Bu durumu iyi değerlendirin.

Aslan

Bu hafta Aslanlar ruhsal konular ve kişisel gelişim ile ilgilenecekler. Spritüal yönünüzün öne çıkabileceği bu süreçte yeni keşifler yapmak, yoga, astroloji ya da meditasyon gibi alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki beklenmedik fırsatları yakalamak konusunda şansınız açık olacak. Yakın zamanda kendinizi çok daha olumlu, mutlu, iyi ve şansı hissedeceksiniz.

Başak

Bu hafta Başaklar kendileri ile ilgilenecekler. Enerjilerini yükseltmek isteyecekler. Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde yapacağımız kalıcı değişimlere ihtiyacınız var. İnternetten enerjinizi sabit tutabilmenize yardımcı olacak önerilere bir göz atabilirsiniz. Artık tamamen kendinizi ön planda tutacaksınız.

Terazi

Bu hafta Teraziler kariyerleri ile ilgilenecekler. Kariyerinizde önemli gelişmelerin yaşanma ihtimali çok yüksek. Bu dönemde emek vermiş olduğunuz bir projenin veya ekstra çabanızın karşılığını almasını bekleyebilirsiniz. İş ve ev dengesini kurabilmek öne çıkan konu başlıklarınızdan. Hayatınızın farklı alanlarında dengeyi bulmak, sağlıklı, mutlu olmanızı sağlar.

Akrep 

Bu hafta Akrepler çatışmalarla ilgilenecekler. Eğer bir ilişkiniz varsa, partnerinizle farklı düşündüğünüz bir konuda karşı karşıya kalmanız muhtemel. Bunu bir kriz olarak görmeyerek geleceğinizi planlamak için değerlendirebilirsiniz. Partneri olmayanlar ise ailevi sorunlar yaşayabilir. Sakinliğinizi korursanız çözülemeyecek sorun olmadığını aklınızdan çıkartmayın.

Yay 

Bu hafta Yaylar genel anlamda hayatları ile ilgilenecekler. Kariyeriniz açısından çok olumlu bir gündesiniz. Hızlıca yükselişe geçecek, beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilecek bir konumda olabilirsiniz. Kendinizden emin olmak ve odaklanma becerinizi iyi değerlendirmek için fırsatlara yoğunlaşabilirsiniz. Özel hayat, sağlık ve yaratıcılık konularında da şansınız açık.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar farklı insanlarla ilgilenecekler. Herkesin etrafında olmak isteyeceği biri olacaksınız. İş ya da sosyal çevreniz fark etmeksizin, herkes sizi dinlemek için can atan bir tutum sergileyebilir. Olumlu duruşunuzdan en iyi şekilde faydalanabilmek için algılarınızı açacak egzersizler yapmayı deneyebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için cesur olmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovalar ev konuları ile ilgilenecekler. Evle ilgili değişiklikler yapabilir, emlak işleriyle ilgili düzenlemelere gidebilirsiniz. Finansal açıdan şansınızın yüksek olduğu bu süreçte,  ailenizle ilgili beklemediğiniz haberler almanız olası. Yaratıcı ve çözüm odaklı bir bireysiniz. Bugün bu özelliklerinizi sıkça kullanmanız gerekebilir. Biraz daha rahat olmalısınız.

Balık  

Bu hafta Balıklar yarım kalan işleri ile ilgilenecekler. İletişiminizde kendinizden emin hissetmiyor olabilirsiniz. Ancak böyle hissetmeniz, kendinizi ifade yeteneğinizin önüne geçemeyecek. Algılarınızı açık tutmanız bu süreçte önem kazanıyor. Yoga veya meditasyon ile konsantrasyonunuzu arttırabilir, beyin gücünüzü geliştirebilirsiniz. İşlerinizi bitireceksiniz.