21 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kariyer planı ile ilgili sorular olacak. Bu hafta gelecek planlarınız hakkında aklınızda soru işaretleri oluşması olası. Bazı kariyer sorumluluklarınızın üzerinden yeniden geçmeniz gerekebilir. Bu dönemde hissedeceğiniz savunmasızlık duygusuna aldırmamalı ve bunun geçici olduğunu asla unutmamalısınız. Kendinize inanmanız gerekiyor.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası arkadaşlıkların yeniden değerlendirilmesi olacak. Sizi üzen ve belki de sizden faydalanmak isteyen menfaatçi arkadaşlarınız olduğunu fark ettiğinizde bu konuda adım atmak isteyeceğiniz. Bu noktada dikkatli olmalı ve kimsenin kalbini kırmadan problemlerinizi sakince konuşarak çözmeye özen göstermelisiniz. Agresiflik problem yaratır.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sırlar olacak. Bir süredir boğuştuğunuz gizli ve gizemli konularla ilgili son noktayı koymanın zamanı geldi. Artık etrafınızdaki kimsenin sizden sakladığı şeyler olmamalı ve siz de onlara karşı açık olmalısınız. Bu hafta bu problemi çözecek olursanız çok rahatlayacaksınız. Bunun için etrafınızdakilere açık olun. Kimsenin kalbini kırmamaya çalışın.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sorumluluklar olacak. Bu dönemde şuan hayatınızdaki sorumlulukları ve bu sorumlulukların getirisini sorgulayacaksınız. Bu sorgulamalardan sonuçlara varmanız ve belli kararlar almanız da olası. Ancak ani karar almadan önce iki kere düşünmenizde ve ayağı yere basan kararlar almanızda yarar var. Sezgilerinize de güvenin.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası duygusal ve finansal sınırlar olacak. Duygusal anlamda yaşayacağınız sorunlar sizi kısıtlıyor olabilir. Ayrıca aynı şekilde yaşadığınız bazı maddi problemler de yakanızı bırakmıyor. Bu iki konuda belli bir süredir sorunlarla boğuşuyorsunuz ancak çözüm çok kısa sürede size gelecek, sabırlı olun. Tasarruflu olmanızda yarar olacaktır.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası iletişim sektörü olacak. İletişim konularıyla hem büyük bir yoğunluk hem de yoğunluğun getirdiği sorunlar sizi bekliyor olacak. Bu dönemde sınırlarınızdan kurtulmak ve daha özgür hareket etmek istemeniz de olası. Bu konuda dikkatli adımlar atmalı ve fazla asileşmemeye özen göstermelisiniz. Fırsatları sizi bekliyor olacak.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası aile ve ailevi konular olacak. Aile içi toplantılarda konuşulan belli konular problemleri tetikleyebilir. Bu noktada kesinlikle alttan alması ve ara bulması gereken kişi siz olacaksınız. Aksi takdirde sorunların kalıcı hale gelmesi olası. Ayrıca bu dönemde sosyal ilişkilerinizde de büyük bir temizliğe gideceğinizi söylemek mümkün.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası  yaratıcı projeler ve romantik dakikalar olacak. Bu hafta hem partneri olan hem de partneri olmayan Aslanlar için oldukça romantik bir zaman dilimi olacak. Ayrıca romantizm enerjisinin getirdiği yaratıcılık da bu dönemde yanınızda. Yaratıcı projelerde ya da konularda büyük başarı sağlayacaksınız, bunu iyi değerlendirin. Şans yanınızda olacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası günlük rutinde yoğunluk olacak. Günlük hayatınızın büyük ölçüde yoğunlaşması ile birlikte hayatınızda aksaklıklar da oluşması mümkün. Bu konuda dikkatli olmalı ve aksaklıkları kısa sürede çözmeye odaklanmalısınız. Eğer yerine getirmek istemediğiniz sorumluluklar varsa onları azaltmaya bakın. Ayrıca dostlarınızın kıymetini bilin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası her türlü karşılıklı ilişki olacak. Hem arkadaşlık hem de iş ilişkilerinizde büyük bir yoğunluk yaşayacaksınız. Bu dönemde gerçekten ne isteyip neyi istemediğiniz hakkında iyi düşünmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Günlük hayatınızda sorumluluklarınızı da aksatmamaya özen gösterin. Bu sayede çok daha başarılı olacaksınız.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası fazla harcamalar olacak. Uzun süredir boğuştuğunuz finansal sorunların biraz azalması ile birlikte fazla harcama yapmaya yönelmeniz olası. Bu konuda dikkatli olmazsanız ileride pişman olabilirsiniz. Bu dönemde ayrıca yarım kalmış işler, cevabı alınmamış sorular da gündeminizi meşgul edecek. Problemleri halletmenin zamanı geldi.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yenilenme olacak. Yeni bir eğitim ya da seyahat bu hafta gündeminizi meşgul edecek konular arasında. Finansal sorunların çözüleceği ve kendinizi pek çok konuda daha özgüvenli hissedeceğiniz bu dönemde iyimserliğiniz de tavan yapacak. İstediğiniz değişiklikler için uygun dönem geldi, sizin için yenilenme zamanı. Bunu unutmayın.