22 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta kişisel anlamda daha çok düşünmeye başlayacaksınız ve her ne kadar düşüncelerinizin netleştiğine inansanız da tekrar düşünmeniz gereken birçok şey olduğunun farkın varacaksınız. Acele etmenize gerek yok. Birazcık rahatlatın ve sakin sakin gelecek planları yapın. Hem aklınızın hem de kalbinizin onayladığı kararlar alırsanız çok daha mutlu olacağınızı bilin.

 

Boğa

Bu hafta gezegensel enerjilerin etkisiyle hayatınız daha da yoğunlaşacak. Önümüzdeki günler sizin için yepyeni bir dönemin başlayacağına işaret ediyor. Bir süreden beri yaşadıklarınızı düşünerek enerjinizi artık nereye yöneltmek istediğinize karar vermeye çalışmalısınız. Kendinize güveninizin artması size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca şansınız da açık.

 

İkizler

Bu hafta uzun süreden beri sizi baskı altına alan şeyler etkisini yittirerek rahatlamanıza sebep olacak. Bu durumun sonucu olarak başkalarının isteklerinden çok kendi isteklerinize yönelebileceksiniz. Artık üzerinizdeki baskıyı yok etmenin zamanı geldiğini kendiniz de hissedeceksiniz. Düşünceleriniz netlik kazanacak ve de fırsatların farkına varacaksınız.

 

Yengeç

Bu hafta harekete geçerek düzene koymakta veya hayata geçirmekte geç kaldığınız düşüncelerinizle ilgilenmek için doğru zamanın geldiğini hissedebilirsiniz. İşleri bir şekilde yoluna koyma arzusu içinizi kaplayacak. Her şeyin kolayca düzene gireceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Hayatınızda iki kez düşünmeye ve yeniden gözden geçirmeye yer vermelisiniz.

 

Aslan

Bu hafta üzerinde çalıştığınız her ne varsa düzene girecek ve siz de işinizle ilgili kafanızdakileri netleştirerek uzunca bir süre devam edecek olan bir şarj olma dönemine gireceksiniz. Bu dönemde önümüzdeki dönem içinde yapacaklarınızı belirlemeye çalışmalısınız. Artık düşündüklerinizi gerçekleştirmek için aklınızda bir strateji belirlemenizin zamanı da geldi.

 

Başak

Bu hafta uzun süreden beri inişe geçen konular yükselişe geçerek keyfinizin yerine gelmesini sağlayacak. Artık sürekli ilgilenmeniz gereken sorumlulukların baskısı yok olacak ve tüy gibi hafif hissedeceksiniz. Önümüzdeki süreçte sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlığınız ihmale gelmez, dikkatli olun. Eğer küçük şikayetleriniz varsa mutlaka kısa sürede doktora gidin.

 

Terazi

Bu hafta hissettiğiniz yorgunlukları üzerinizden atarak daha dinç hissetmeye başlayacaksınız. Bu da sağlığınıza verdiğiniz önemin artmasını sağlayacak. Etrafınızdaki insanlarla olan ilişkililerinizde ise önemli bir döneme giriyorsunuz ancak çok çabuk sonuç alamayacaksınız. Biraz sabırlı olun ve bu süreçte sporunuzu ve beslenmenizi aksatmamaya özen gösterin.

 

Akrep

Bu hafta etrafınızdaki kişilerle daha fazla iletişim halinde olacaksınız ama bunun sebebi onlar değil sizsiniz. Farklı bir durumla karşı karşıya kaldığınızdan verdiğiniz bir sözü yerine getirmekte zorlanmanız olasıdır. Size karşı açık olan kişilere odaklanın ve hangi tarafta olduğunuza dikkat edin çünkü bu sayede fark edileceksiniz. Ancak sosyal ilişkilerinizin artması size iyi gelecek.

 

Yay

Bu hafta etrafınızdaki kişilerin sizinle paylaşmadıkları birçok şey var. Bu davranışlarla karakteriniz sayesinde onları görmezden gelerek oldukça iyi bir şekilde başa çıkabiliyorsunuz. Kendi ihtiyaçlarınıza ve sorumluluklarınıza odaklanmalısınız çünkü buna ihtiyacınız olacak. Eninde sonunda etrafınızdaki kişilerin sırları ortaya çıkacaktır, o zaman rahat edeceksiniz.

 

Oğlak

Bu hafta üzerinizdeki baskılardan kurutuyorsunuz. Bu da her ne kadar kısıtlanmadığınızı hissetmeye ihtiyacınız olsa da gelecekle ilgili aklınızda bazı planların oluşmasına neden olacaktır. Etrafınızdaki kişilerin yorumları sizin için daha önemli olmaya başlayacak. Ancak düşünmeniz gereken birçok ayrıntı olduğundan acele etmemelisiniz. Sabırlı olmalısınız.

 

Kova

Bu hafta kendi önceliklerinizi ön plana alacaksınız. Büyük ihtimalle şu anda üzerinizdeki baskılardan kurtulmaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Etrafınızdaki agresif bir kişi bundan hoşlanmayabilir ve sizi beklentilerinizi karşılamaya zorlayabilir. Bunun başa çıkmanız zor olabilir ama üzerinde çalışırsanız başarılı olacaksınız. Bunun yeni stratejiler düşünmelisiniz.

 

Balık

Bu hafta her ne kadar sizi baskı altına alan sorumluluklarınızdan kurtulacak olsanız da sizi zorlayacak olan başka bir tarafa doğru ilerleyeceksiniz. Ancak bu sayede sizi geliştirecek olan uzun dönemli fırsatlarla karşılaşacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkiniz bu dönemde yeni bir boyut kazanacak. Kendinize düşünmek için zaman ayırmalısınız. Başarılı günler sizi bekliyor.