22 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta aklınızdaki düşüncelere yoğunlaşmalısınız çünkü dâhiyane fikirler üretmenizin yanı sıra problemlerinize çözüm üretmeniz de olasıdır. Bazı gerçeklere saplantılı bir şekilde takılıp kalmak yerine farklı fikirlere de açık olmalısınız. Bu sayede işinize yarayacak birçok farklı düşünceyi de anlayabilirsiniz. Aşk, iş, eğitim ve gelişim gibi alanlarda şans yanınızda olacak.

 

Boğa

Bu hafta etrafınızdaki birinin düşüncelerinin ve sizden istediklerinin sizinkilerden daha güçlü olduklarını fark edebilirsiniz. Bu yüzden kendi önceliklerinizi boşlamamalısınız. Hayatınızdaki belirsizlikleri de etrafınızdaki kişilere bağlamaya çalışmamalısınız. Bu konular üzerine eğilmeli ve doğru cevaplara ulaşmalısınız. Başladığınız şeyleri bitirme sabrını kendinizde bulacaksınız.

 

İkizler

Bu hafta kendinizi huzursuz hissetmeniz ve içinizden gelen bir dürtüyle hayatınızı değiştirmeye çalışmanız olasıdır. Bu durum sizin için çok da kötü olmayabilir ancak her şeyin de bir yolu yordamı vardır, unutmayın. Etrafınızdaki biri sizden çok etkilenmiş gibi de görünebilir ancak birilerinin sizden bir şeyler sakladığının farkına varma zamanınız geldi. Sırlar ortaya çıkacak.

 

Yengeç

Bu hafta kendi işlerinize odaklanmalı ve etrafınızda dönen olayların sizi nasıl etkileyeceğini de hesaba katarak hareket etmelisiniz. Geleceği göremezsiniz ama şimdiki zamana odaklanarak işlerinizi dengede tutabilirsiniz. Bazı şeylerin sonuçlanacağını hissediyorsanız yanılmıyorsunuz. Bu dönemde kötü durumlardan kurtularak eski gücünüze geri kavuşacaksınız. Rahatlayın.

 

Aslan

Bu hafta kendinizi boşa zaman harcıyormuş gibi hissedebilirsiniz ancak sizi dinlendiren uğraşların sizi motive ettiğini de unutmayın. Gerçekleştirmek istediğiniz hedeflere odaklanmalısınız ancak hayallerinizi yüzeysel olarak düşünmek yerine onları nasıl gerçekleştireceğinizi detaylarıyla düşünmelisiniz. Arkadaşlarınızı da ihmal etmemelisiniz.

 

Başak

Bu hafta önceliklerinizle ve isteklerinizle ilgili sizi hiçbir şeyin mutsuz etmesine izin vermemelisiniz. Buna karşılık, etrafınızdaki kişiler sizi bazı konularda şüpheye düşürebilirler. Onlara aldırmayın ve kendinizi güvende ve iyi hissettiğiniz uğraşlara yönelin. Bu haftanın sonunda tüm sırların ortaya çıkması olasıdır. Buna karşı kendinizi hazırlamanız gerekiyor.

 

Terazi

Bu hafta etrafınızdaki biri sizin gelecek planlarınızla sandığınızdan çok daha fazla ilgilenecek ancak bu kişinin kendi çıkarlarını düşündüğünün de farkına varacaksınız. Şimdilik aklınızdakileri etraftaki kişilere fazla açmasanız iyi edersiniz. Etrafınızdaki kişilerin sizin hakkınızda yorum yapmalarına fırsat vermeden ve de kendi sorumluluklarınıza kendiniz karar vermelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta gelecek planlarınızla ilgili daha mantıklı ve dengeli kararlar almalısınız. Etrafınızdaki kişilerin söylediklerine uymamalısınız, onlar kafanızı karıştırmaktan başka bir şey yapmıyorlar çünkü kimse sizi kendiniz kadar iyi tanımıyor ve birçok yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabiliyor bu yüzden de. Kendi kararlarınızı kendiniz almalısınız, verdiğiniz sözlerin arkasında durmalısınız.

 

Yay

Bu hafta etrafınızdaki birilerinin etkisi altında kaldığınızı düşünebilir ve bu kişilerin aniden nereden çıktığını kendinize sorabilirsiniz. Bu durum haftanın sonuna kadar deve edecek ve bu süre boyunca bu kişilerin sizden tam olarak ne beklediklerini anlamakta zorlanacaksınız. Etrafınızdaki size açık davranan kişilerle daha keyifli vakit geçirmeniz mümkündür.

 

Oğlak

Bu hafta gezegensel enerjiler kişisel anlamda yapmak istediğiniz işlerinizi tekrar düşünmenize neden olacak. Etrafınızdaki kişilerle olan ilişkileriniz size keyif verecek ancak hayatınızdaki tüm olayların birbiriyle ilgili olduğunu düşünmemelisiniz. Ayrıca dikkatinizin dağılmasına izin vermeyin. Konsantrasyon sorunları yaşamanız olası ama sorunları aşmayı başaracaksınız.

 

Kova

Bu hafta önünüze çok farklı konularda sorunlar çıkacak, henüz fark edememiş olsanız da bu olayların aldığınız veya almayı düşündüğünüz sorumluklarınızla ilgili olduğunu bilmelisiniz. Bu durumu kolayca aşmak için geçmişte yaşadığınız sizi rahatsız etmiş olan olayları gözden geçirmelisiniz. Ani kararlar almayın. Geçmişte yaptığınız hataları da tekrarlamamalısınız.

 

Balık

Bu hafta elde edeceğiniz başarıları bir yapı gibi yavaş yavaş oluşturacaksınız ve bu süreç bir süre daha böyle devam edecek. Hayatınıza şans faktörünün de girdiğini hissedecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz ancak azimle yapıcı adımlar atmayı sürdürmelisiniz. Bu süreç boyunca gizli olan tüm belirsiz olaylar da açıklığa kavuşacak, merak etmeyin.