22 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kariyer ve eğitim konularında alınacak kararlar olacak. Aklınızdaki girişimcilik ve yatırım fikirlerinizi gerçekleştirmek için çok istekli ve cesur olabilirsiniz. Bunu hayata geçirdikten sonra meyvelerini toplamak için daha büyük bir istek duyacağınızdan emin olabilirsiniz. Odaklanma konusuna biraz daha özen göstermeniz gerekli.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yaratıcı konular olacak. Kitap yazmak, ders anlatmak, sunum yapmak veya bir başka şekilde kendinizi ve düşüncelerinizi ifade etmek için çok istekli olabilirsiniz. Yaratıcı fikirleriniz adeta dolup taşıyor. Bireysel olarak kendinizin ve ekip arkadaşlarınızın yaratıcılığını destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, başarılı olabilirsiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası alacakları haberler olacak. Bir yakınınızla ilgili yeni haberler alabilirsiniz, hem bu yakınınızı hem sizi ilgilendiren bir başlangıç söz konusu olabilir. Bu durum her ne kadar heyecan verici olsa da biraz da gergin bir ortama neden olabilir.  Yaşadığımız her şeyin duygularımızı etkilediğini ve bazen rahatlamaya ihtiyacımız olduğunu unutmayın.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aşk ve mutluluk olacak. Romantik fırsatlar yakalayabilir, kendinizi ve sevdiğiniz kişiyi özel hissettirecek anlar oluşturabilirsiniz. Aşkın tanımının ne olduğu ve de aşık olduğumuzu nasıl anlayacağımız gibi konular yıllardır bilim dünyasında tartışılıyor. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormamalısınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası değişiklikler olacak. İş değişikliği yapabilir veya mevcut işinizle alakalı yeni bir pozisyona geçebilirsiniz. Her ne olursa olsun, bu değişiklik sizin için heyecan verici yeni kapılar açabilir. İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası alınacak kararlar olacak. Eğer iyi giden bir ilişkiniz varsa, bunu bir sonraki aşamaya taşımanın tam zamanı olabilir. Evlilik planları yapabilir, eğer evliyseniz çocuk sahibi olmayı gündeme getirebilirsiniz. İlişkisi olmayan burçların ise aşık olma ihtimalleri yüksek. Ne olursa olsun alacağınız kararlar ailenizi çiğnememeye özen göstermeniz gerekiyor.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yatırımları ve maddi konular olacak. Yatırımlarınızla ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için karşınıza önemli bir fırsat çıkabilir. Fikirlerinizi masaya yatırmaktan kesinlikle çekinmemelisiniz. Zeka her zaman zekice fikirler üretileceğini garanti etmiyor, bunu unutmayın. Deneyerek ve yanılarak öğrenmeye çalışın.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası hayalleri olacak. Eğitim anlamında bir hayaliniz varsa, bunu gerçekleştirmek için karşınıza güzel bir fırsat çıkabilir. Ancak bu fırsatı değerlendirmek için programınızı ayarlamakta güçlük çekebilirsiniz. Eğer fırsatların sizi götürdüğünden farklı bir alana ilgi duyuyorsanız bu durumda hayatınızı ona göre şekillendirmeye çalışmalısınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası yoğun günlük rutinleri olacak. Ayrıca bu dönem sizi için yeni bir iş fırsatı anlamına gelebilir. Terfi alabilirsiniz veya sizi hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak önemli bir gelişme yaşanabilir. Bir hayaliniz, ulaşmak istediğiniz bir şey varsa adım atın. Ona yaklaşacak yollar arayın. Bunu yaparken pes etmeyin. Kendinize inanmalı ve güçlü olmalısınız.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası arkadaşları olacak. Son dönemde arkadaşlarınızın en çok bahsettiği şey ne ise, onu ilk deneyimleyenlerden biri siz olabilirsiniz. Onlar da sizden ilham alıp peşinizden gelebilirler. Bu dönemde yakın arkadaşlarınızın, ailenizin ve size destek olan insanların aslında sizin için ne kadar büyük bir önem taşıdıklarının farkına varacaksınız.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası heyecanlı deneyimler olacak. Harekete geçmek için sabırsızlandığınız, sizi çok heyecanlandıran bir girişimcilik fikriniz olabilir. Ancak bunu bir süre daha kendinize saklamanız, olgunlaşması için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek, her şeyden önce zorlu; zaman ve sabır gerektiren bir süreç, unutmayın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yeni keşifler olacak. Keşfedilmemiş topraklara gitmenin, hayatınızın bilinmedik yönlerini araştırmanın tam zamanı! İş hayatınız bu isteğinizi biraz yavaşlatsa da kendinizi keşfetmek için fırsat yaratabilirsiniz. Kişinin kendini keşfetmesi ve herkese karşı kendini ifade edebilmesi çoğunlukla o kadar kolay değildir ama yapabilirsiniz.