23 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bastırılmış duygularına odaklanırken Boğalar ise bu hafta kariyerleri ile farklı bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası bastırılmış duygular ve beklenmedik tepkiler olacak. Koçların bu dönemde uzun süredir göz ardı etmeye çabaladıkları duyguları gün yüzüne çıkıyor ve onları zorlamaya başlıyor. Ayrıca bu duyguların ortaya çıkmasıyla şaşkına döndükleri sırada etrafındaki kişiler de beklenmedik tepkiler verebilir. Bu hafta şok edici tepkilere hazır olun.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kariyerleri olacak. İş yerinde huzursuzluk, otorite figürünün öfkesi, güç savaşları gibi konular zihinlerini meşgul edecek. Baskın bir burca sahip Boğalar için bu her ne kadar zor olsa da kendilerini biraz geri çekmeleri gerekli yoksa tartışmalar onları bekliyor. Bu dönemde Boğaların her zamankinden daha fazla ilgiye ihtiyacı olacak.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası partnerleriyle ya da aile üyelerinden biriyle aralarında oluşacak büyük bir tartışma olacak. Hafta başında oluşan böyle bir anlaşmazlığın ardından ne yazık ki İkizlerin tüm haftayı kendilerine zehir etmesi olası. En duygusal burçlardan olan İkizlerin tartışmalarda daha sakin taraf olması ve kırıldıkları takdirde bunu ile paylaşmaları gerekli.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası resmi konularla ilgili sorunlar ve arkadaş gruplarıyla anlaşmazlıklar olacak. Devlet kapısındaki işlerinizle ilgili daha dikkatli olmanızda ve işinizi yarına bırakmamanızda yarar var. Ayrıca arkadaş gruplarınızla oluşacak tartışmalarda alttan alan taraf olmanız da gerebilir. Bu haftayı hayatınızda yenilikler yaparak geçirmeniz mümkün.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası öfke kontrolü olacak. Öfke kontrolü konusunda başarısız olan Aslanların bu hafta çok daha dikkatli olmasında yarar var. Öfkeniz nedeniyle zor anlar yaşayabilirsiniz ve canınız sıkılabilir. Bu hafta finansal konularda da olumsuz bir enerjinin etkisi altında olacaksınız. Gereğinden fazla harcama yapmamaya çalışmalı ve tasarruflu olmalısınız.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası keşfedilecek eni alanlar ve baskının artması olacak. Başakların aile üyeleri, patronları ya da partnerleri bu dönemde onlardan çok daha fazlasını ve çok daha iyisini beklemeye başlayacaklar. Bu da baskı altında hissetmesine ve farklı alanlara yönelmesine neden olacak. Baskı altında hissetseniz de işlerinizi aksatmamalısınız. Unutmayın.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası günlük rutin, iş hayatları, sağlık ve beslenme düzeni olacak. Baharın yaklaşmaya başlaması ile yeni bir diyete başlamaya karar vermeniz ya da spora yazılmanız olası. Bu dönemde kendinizi fazla yormamaya özen göstermelisiniz çünkü sağlığınız bozulabilir. Dengeli beslenin ve işinize odaklanın. Ayrıca bu hafta yaratıcı enerjiniz yüksek.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası rekabet ve karşılıklı görüşmeler olacak. Hem iş yerinizde hem de sosyal ilişkilerinizde bu dönemde sizi rekabet bekliyor. İlişkiniz varsa üçüncü bir kişi nedeniyle aranız bozulabilir ya da eğer hoşlandığınız biri varsa elinizi çabuk tutmazsanız onu kaptıracaksınız. Bu hafta yüzleşmeyi beklediğiniz kişilerle yüzleşeceksiniz. Sakin olmalısınız.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası ev ve ailevi konular olacak. Aile içinde oluşacak tartışmalar canınızı sıkabilir ve uzun süredir düşünmediğiniz bazı konuları düşünmenize neden olabilir. Tartışmalarda sakin kalmaya çalışmalısınız. Sosyal ilişkilerinizin artacağı bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası dikkat, dikkat dağınıklıkları ve başarı olacak. Dikkatini toplamakta zorluk çeken Oğlakların bu anlamda biraz daha çaba göstermesinde yarar var. Bu dönemde başarı konusunda uzun uzun düşüneceksiniz. Kendinize haksızlık etmeyin ve bu haftayı biraz daha sakin geçirmeye çalışın. Sevdiğiniz aktiviteler yapıp dinlenin.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gönüllü işler ve farklı aktiviteler olacak. Vicdanınızın sesini dinlediğiniz takdirde bu haftayı ihtiyacı olanlara yardım etmekle geçirmeniz olası. Hayalleri için savaşan Kovaların daha olumlu düşünmeye ihtiyacı var. Finansal alanda ve özgüven konusunda problemler çıkabilir. Bu konulara dikkat edin. Bu dönemde yeni bir bakış açısı edineceksiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası tartışmalar ve ani kararlar olacak. Farklı kişilerle girecekleri tartışmaların ardından Balıklar hızlı ve zorlu kararlar alacaklar. Bu kararların ardından ise geri dönüş neredeyse imkansız hale gelecek. Kesin bir karar almadan önce iki kez düşünmenizde yarar var. Duygusal olarak sakin bir hayata ihtiyacınız olduğu kesin. Huzura ihtiyacınız var.