23 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası değişen rutin olacak. Uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar bitiyor. Geciken ödemeler elinize ulaşacak. Günlük rutininize başlayacağınız yeni projeleri dahil edeceksiniz. Hayatınız olumlu yönde ilerleyecek. Sizin için gelişim dönemi başlıyor da diyebiliriz. Ektiklerinizi biçeceksiniz, gelecek hedeflerinize adım adım ve hızla yaklaşacaksınız.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası yeni ortaklıklar, hayatta açılacak yeni bir sayfa ve yeni ilişkiler olacak. Önümüzdeki günlerde yeni ortaklıklara yelken açmanız olası. Bu tür bir durum ortaya çıktığında dikkatli olmayı unutmayın. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular varsa o konuları değiştirmenin de zamanı geldi. Yeni insanlarla tanışabilir, hayatınızı değiştirebilirsiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası borçların ödenmesi ve özel hayat ile iş hayatı arasındaki dengenin kurulması olacak. Vergi, fatura ya da kredi borcu gibi borçlarınızın bir kısmını bu dönemde kapatacak ve rahatlayacaksınız. Yoğunlaşan iş hayatınız nedeniyle özel hayatınızdan çalıyor olabilirsiniz ancak artık bu duruma bir çare bulmanızın ve dengeyi kurmanızın zamanı.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası seyahat planları, ilgilenilmesi gereken resmi işler, eğitim konuları ve yeni fırsatlar olacak. Bu dönemde kısa tatil planları yapmaya başlamanız mümkün. Yeni bir eğitim almayı düşünüyorsanız, bunun tam zamanı. Karşınıza çok farklı fırsatlar çıkacak. Bu fırsatları değerlendirmeyi unutmayın ve resmi evrak işlerinizi erteleyip aksatmayın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası mesleki gelişim, girişimcilik, yeni bir gelir kaynağı ya da terfi olacak. Her anlamda başarı ve ilerlemenin sizi beklediği bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Belki gelecek planlarınız ya da kariyeriniz ile ilgili bazı şüpheleriniz var ama hiç merak etmeyin yakında aklınızdaki tüm soru işaretleri giderilecek. Yolunuza devam edin.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yeni filizlenen arkadaşlıklar, pekişen dostluklar ve grup etkinlikleri olacak. Sık sık çıkacağınız grup toplantıları ve katılacağınız grup etkinlikleri size iyi gelecek. Farklı kişilerle tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca eski arkadaşlarınızla da dostluklarınız pekişecek. Bu size çok iyi gelecek. Olgunlaşma dönemine girmiş bulunuyorsunuz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası gizemli insanlar, açığa çıkan sırlar ve hayallerin geri plana atılması olacak. Etrafınızdaki gizemli insanların çekici olduğunu düşünüp onların peşinden gitmeyin. Hiç bilmediğiniz sırları ortaya çıktığında çok şaşıracaksınız. Ayrıca hayallerinizi geri plana atmamalısınız. Ne olursa olsun hayallerinizin peşinden gidin, pişman olmayacaksınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası romantizm, çocuk ve hamilelik ile ilgili konular olacak. İlişkisi olmayan Aslanların bu dönemde yeni bir ilişkiye başlama ihtimali çok yüksek. İlişkisi olan Aslanların ise ilişkileri ciddiye binecek. Çocuk sahibi olma konusunu ciddi ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Evlilik ya da beraber yaşama planları yapabilirsiniz. Aşk ve sevgi öne çıkıyor.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kariyer fırsatları, finansal konularda şansın dönmesi ve maddi anlamda işlerin yoluna girmesi ile gelecek kaygılarının azalması olacak. Gelecek planlarınızla ilgili daha net planlar yapmaya başlayacaksınız. Günlük küçük sorunlarla karşılaşabilirsiniz ama bunları aşacaksınız. Yavaş ama sağlam adımlarla başarıya ilerliyorsunuz. Merak etmeyin.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası iletişim konuları olacak. Sosyal ilişkileriniz yoğunlaşacak, kendinize olan güveninizin artması ile kendinizi çok daha iyi ifade edeceksiniz. Arıca ikili anlaşmalar ve ortaklık ilişkileri için de çok uygun bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Kariyer hedeflerinizi düşünmeyi ihmal etmeyin ve kimseyle gereksiz yere tartışmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası ev ve aile konuları olacak. Aile bütçeniz ile ilgili kararlar alabilirsiniz; ayrıca evinizle ilgili değişiklik, bakım onarım ihtimalleri de ortaya çıkabilir. Taşınma kararı almanız da olası. Günlük işlerinizden dolayı sosyal hayatınız azalabilir. Rakiplerinizi kafanıza takmayın. Bu dönemde kariyerinizde ve diğer konularda başarılı olacaksınız.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yaratıcı işler, performanslar ve yeni ilgi alanları olacak. Bu dönemde gelecek hedeflerinizin değişmesi, bu değişiklikler üzerine resmi konularla ilgilenmeniz ve farklı isteklerinizin ortaya çıkması mümkün. Kendinizi güvensiz hissedeceğiniz alanlardan uzak durun ve gereksiz riskler almayın. Kalbinizin sesini dinlemeyi de unutmayın.