24-30 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Koç

Haftaya bir yandan oldukça enerjik bir başlangıç yaparken bir yandan da aile içinde ve kariyerden yana zaman zaman engellemeler gündeminize gelebilir. Aile büyüklerinizle veya patronlarınızla olan ilişkinizde kendinizi yetersiz hissedebilir, tartışma ve içsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. İşlerinizin akışında zaman zaman sorunlar yaşamanız da mümkün görünüyor. Bu süreçte daha sağduyulu davranıp, fazla hırs yapmamanızda ve yüksek tepkiler vermemenizde fayda var. Salı günü gökyüzünde gerçekleşecek olan güzel akış ile beraber bu sorunlarınız ortadan kalkabilir, özellikle kariyer, çalışma ve para konularında güzel haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda güzel fırsatlar, yeni teklifler ve proje başlangıçları gündeminizde olabilir. Kendinizi başarı anlamında çok daha iyi hissedeceksiniz. Çalışmayan Koç burçları ise maddi anlamda gelecek olan bu desteklerle beraber oldukça hareketli bir gündelik hayat yaşayacak olup, aile içinde ve aile dışında kendilerini çok daha başarılı hissedecekler. Zihin dünyanızın daha ılımlı olduğu bu hafta boyunca, kısa seyahatler ve keyifli planlar gündeminizde olabilir. Fakat bu planlar fazla harcamayı beraberinde getirebilir, dikkat. Hafta sonuna doğru enerjiler biraz zorlayıcı olmaya başlıyor. Özellikle çalışan Koç burçları başarı ve iş alanlarında psikolojik anlamda zorlanmalar yaşayabilirler. İşinizde eğer memnunsanız ve onu kaybetmek istemiyorsanız, biraz geri planda kalmanızda ve büyük tepkilerden uzak durmanızda fayda var.

Boğa

Sizin için çok da enerjik başlamayacak bu hafta başında kendinizi biraz geri çekmek ve tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Evli olan ya da mevcut ilişkisi olan Boğa burçları Pazartesi günü partnerleriyle gerginlikler yaşayabilir, sağlıklı iletişim kurmakta zorlanabilirler; ancak Salı günü çok güzel bir enerji sizlerle buluşacak. İstediklerinizi kendinize çekmek için kolaylıklar sizinle olacak. Aşk hayatınızla alakalı güzel telefonlar ve mesajlar gündeminize gelebilir, bu sayede kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru Venüs ve Plüton karşıtlığı sebebiyle enerjiler biraz gerginleşirken, zaman zaman insanlarla olan diyaloglarınız sertleşebilir ya da yakın çevrenizdeki insanların gündemindeki zorlanmalara tanıklık edebilirsiniz. Bu dönemde çokça tembellik yapmak isteyebilir, atalet duygusuna kapılabilirsiniz. Aşk hayatı olan Boğa burçları sevdiklerinden yana kuşkuya düşebilir veya arkadaşlık ilişkilerinde yalanlarla karşılaşabilirler.

İkizler

Oldukça enerjik bir şekilde haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Bir yandan ortaklaşa yapılan çalışmalarda kendinizi rahatlıkla ortaya koyup iyi hissederken bir yandan da hafta başındaki gergin enerji arkadaşlarınızla olan iletişiminize yansıyıp, ilişkilerinizde gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu dönemde güç savaşları, kıskançlıklar ve rekabet konuları gündeminizde olabilir. Salı günü ise güzel enerjiler yine sizinle buluşacak. Özellikle parasal konular, aile ile ev yaşam alanı konularında sizin için pozitif enerjiler mevcut. Maddi konularla alakalı güzel destekler de gündeminizde olabilir. Hafta sonunda gökyüzünde var olacak olan gergin enerjiden dolayı, önemli işlerinizi hafta içinde başlatmanızda fayda var. Hafta sonunda maddi konularla alakalı fazla mücadele ve zorlukların oluşması ihtimali varken, hafta içinde yapacağınız başlangıçlarda çok daha kolay akmalar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte yapmanız gereken çok iş varken siz kendinizi isteksiz ve tembel hissedebilirsiniz.

Yengeç

Çok koşturmalı bir Pazartesi sizi bekliyor. Çalışanlar için iş, çalışmayan Yengeçler için ise aile konularındaki enerjiler çok yoğun ve çatışmalı olacak. Bu enerjilerden dolayı zaman zaman sinirlenip gerilebilirsiniz. Patron veya üstlerinizle, ailevi veya sevdiğinizle olan ilişkileriniz gerginleşebilir. Salı günü ise çok güzel destek enerjiler geliyor. Özellikle yakın çevrenizden güzel destekler alıp beklenen haberlere ulaşabilirsiniz. Önemli işlerinizi hafta içinde halletmenizi tavsiye ederiz. Hafta sonunda gökyüzündeki gergin enerjiyi çok net hissedebilir, ilişkilerinizdeki sertliklere şahitlik edebilirsiniz. Bu dönemde zihin dünyanız fazla melankolik çalışabilir, kendinizi eksik ve yalnız hissedebilirsiniz. Karamsarlığa karşı dikkat edin. Sistem sizi kendi kontrolüne almak isterken, sizin dışarıda olup sevdiklerinizle zaman geçirmeniz size çok daha iyi gelecektir. Önemli imzalarınız varsa birkaç gün beklemenizde ve yeni başlangıçları bir sonraki haftaya bırakmanızda fayda var.

Aslan

Çok enerjik başladığınız bu hafta, insanlarla olan diyaloglarınız hareketli olacak. İletişiminizde zaman zaman gerginliklerin de yaşanma potansiyeli var. Bu süreçten ilişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız dilinizi tutmanızda fayda var. Salı günü ise parasal alanlarda güzel gelişmeler mevcut. Emek verdiğiniz bir konuda beklediğiniz bir para veya haber varsa gündeminize gelecek. İstediklerinize kavuşmak için şartları zorlama zamanı. İş değiştirmek isteyen Aslan burçları bu hafta içi enerjiler destekliyken şartları zorlarlarsa isteklerine rahatlıkla ulaşabilirler. Hafta sonu ise enerjilerdeki gerginliklerle beraber öz güven yetersizliği hissedebilir, güvensiz olabilir ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Maddi harcamalardaki artışa dikkat etmenizde de fayda var.

Başak

Hafta ortasına kadar ilişkinizdeki maddi ve manevi krizleri yönetmekle meşgul olabilir, bu alanlarda zorlanabilirsiniz. Taraflardan birinin bireysel davranması, sizin özel ilişkinizin gidişatını sorgulamanıza neden olabilir. Salı günü ise enerjiler değişecek ve size gökyüzünden destek gelecek. Bu nedenle Pazartesi günü olan zorlayıcı etkilere çok takılmamanızda ve güzel enerjileri anda kalarak karşılamanızda fayda var. Salı günü gelecek olan olumlu enerjiler ile beraber aşk, para, iş hayatı, mutluluk, zindelik ve tatil planları gündeminizde olabilir. Hafta sonu arkadaş ilişkilerinizde zaman zaman yaşanabilecek manipülasyonlara ve saygı sınırlarını aşmalara dikkat. Hayatınızdaki kişinin baskıcı tavırları gündeminizde olabilir. Bu dönemde kendinizi sahte bir dünyada ve fazlasıyla hayalci hissedebilir, gerçeklikten uzaklaşabilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmak ya da bir şeyleri sonlandırmaya yönelik yeni adımlar atmak için uygun bir hafta değil. Bu haftanın yanıltıcı enerjisinden korunmak için rutinde kalmanızda fayda var.

Terazi

Pazartesi günü özellikle iş ortağınız veya iş yaptığınız kişilerle olan ilişkileriniz oldukça gergin olabilir. Sizin için önemli insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte sakin ve stabil kalıp, bireysellikten uzak durmanızda fayda var. Salı günü ise güzel enerjilerin gelmesi ile beraber iç huzurunuza kavuşacaksınız. Hafta sonunda gerçekleşecek olan enerjilerde belirsizlikler söz konusu olduğundan önemli adımlarınızı hafta ortasında atmanızda fayda var. Hafta sonunda aile içinde güç savaşları gündeme gelirken, çalışan Terazi burçları aile ve iş hayatı arasında denge kurmakta zorlanabilirler. Kendinizi yalnız ve melankolik hissedebilirsiniz. Bu dönemde dışarıda zaman geçirip sosyalleşmenizde ve eğlendiğiniz aktiviteleri yapmanızda fayda var. Özellikle çalışan Terazi burçları bu dönemde bekledikleri haberleri alabilirler; ancak doğru enerjilerle başlangıç yapmak adına atacakları adımları ve imzaları önümüzdeki haftaya taşımalarında fayda var.

Akrep

Bol koşturmalı bir Pazartesi günü sizleri bekliyor. Gerek ev içinde gerek ev dışında aynı anda birkaç işi bir arada halledeceksiniz. Bu dönemde özellikle iş ile alakalı güzel enerjiler sizinle buluşurken, beraber iş yaptığınız kişilerle oluşabilecek gerginliklere karşı temkinli olmanızda fayda var. Salı günü ise haberler ve beklenen telefon konuşmaları hareketlenebilir, çokça sosyalleşebilirsiniz. Önemli işlerinizi hafta ortasında halletmenizi tavsiye ederiz. Hafta sonu özellikle aşk hayatınızla ilgili olarak, kendinizi iyi hissetmenize rağmen yaşayabileceğiniz güç savaşlarından dolayı bu iyilik haliniz bozulabilir. İlişkilerinizin gerginleşmesini istemiyorsanız sakin kalmanızda fayda var. Merkür ve Neptün karşıtlığı nedeniyle arkadaşlık ilişkilerinizde de duyduğunuz sözler, gördüğünüz olaylar sizleri çok mutlu etmeyebilir, zaman zaman kendinizi yalnız ve ihmal edilmiş hissedebilirsiniz. Bu enerjinin geçici olduğunu aklınızda tutar ve biraz mesafeli davranırsanız bu süreci kolaylıkla geçirmeniz mümkün.

Yay

Çok enerjik, hareketli ve öz güvenli bir şekilde yeni haftayı karşılıyorsunuz. Aşk hayatınızda esip gürlüyorsunuz. Bir yandan kendinize olan güveniniz oldukça yüksekken, diğer bir yandan da duyduklarınız ya da yaşadıklarınız sizin hayatın içindeki akışınızı tıkayabilir, öz güveninizi aşağıya çekebilir. Partnerinizle veya ailenizle olan ilişkilerinizde kavga enerjileri gündeminizde olabilir, dikkat. Salı günü ise parasal enerjiler çok güzel olacak. Para, iş ve beklenen haberlerle alakalı güzel destekler ve gelişmeler sizleri bekliyor olacak. Hafta sonu var olacak olan enerjilerdeki değişim ile beraber parasal alanlarda daha fazla mücadele etmeniz ve koşturmanız gerekeceğinden dolayı, bu alanlarda atılacak olan adımları size kolaylık sağlaması açısından hafta içinde atmanızda fayda var. Ailevi konularda saklanan bir takım sırlar ortaya çıkıp kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. İş yaşamında ise kendinizi adım atamıyor ya da başarısız gibi hissediyorsanız, bunun gökyüzündeki geçici enerjinin etkisinden dolayı olduğunu aklınızda tutmanızda ve fazla üstünde durmamanızda fayda var.

Oğlak

Ev ve aile konularındaki sorumluluklarınızda artış yaşayabilirsiniz. Bitmeyen bu görevler ve koşturmacalar kendinizi gergin hissetmenize neden olabilir. Zaman yönetimine dikkat etmenizde fayda var. Göstereceğiniz efor ile beraber ailevi konularda sizden bekleneni ortaya koyacaksınız. Salı günü ise özellikle motivasyon açısından destekleneceğiniz enerjiler mevcut. Hafta sonu gökyüzünde gergin bir enerji olacağından dolayı, yapmak istediklerinizi hafta içinde sakin bir enerjideyken yapmanızda fayda var. Gergin enerjilerle beraber maddi harcamalarınızda artış yaşayabilirsiniz. Ayrıca eksiklik duygusu ve karşınızdaki kişilerden yana baskıcı tavırlar gündeminizde olabilir. Bu dönemde zihin dünyanız oldukça hayalci olduğundan dolayı karşınızdaki kişiyi ölçüp tartmadan fazlaca değer verirseniz, hayal kırıklığına uğrama ihtimaliniz yüksek olabilir. İllüzyonun hakim olduğu bu hafta sonunda her duyduğunuz şeyin doğru olmadığını öğrenebilir ve insanların gerek olumlu gerek olumsuz yönde sizi yanılttığına şahitlik edebilirsiniz. Dolayısıyla insanları ve yaptıklarını değerlendirirken iyi düşünüp iyi gözlemlemenizde fayda var.

Kova

Keskin diyaloglar ve agresif bir ruh haliyle başlayacağınız bu hafta başında, söyledikleriniz karşı tarafta fazlasıyla tepkiye neden olabilir. İlişkilerinizde gereksiz gerginlikler yaşayabilirsiniz. Pazartesi günü hakim olan bu negatif enerjinin ardından, Salı günü gelecek olan güzel enerjilerle beraber özellikle ailevi ve maddi konulardan yana güzel destekler sizinle buluşacak. Hafta sonunda gökyüzünde var olacak olan enerjilerden dolayı, önemli işlerinizi hafta ortasında halletmenizde fayda var. Hafta sonu ilişkilerde yalan beyanlar, güç savaşları, baskıcı tavırlar ve yanılmalar gündeminizde olabilir. Çalışan Kova burçlarının bir süredir bekledikleri konularla ilgili atacakları önemli imzaları biraz daha bekletip önümüzdeki hafta başında imzalamalarında fayda var.

Balık

Pazartesi günü bütün enerjinizi parasal konuları yönetmek adına harcayabilir, beklemekte olduğunuz maddi kaynaklara ulaşmanızda zorluklar yaşayabilirsiniz. Salı günü beklenen haberler ve sosyallik gündeminizde olabilir. Son günlerde zorlandığınız ve onarmak istediğiniz bir ilişkiniz varsa Salı günü bunun için çok uygun. Çalışan Balık burçları iş hayatları ile ilgili bekledikleri güzel haberleri alabilirler. Gündeminizde olan önemli işleri ve adımları hafta ortasında halletmenizde fayda var. Hafta sonu enerjiler zorlayıcı olacak. Merkür’ün sizin burcunuzda Neptün ile karşıt açı yapması nedeniyle bu gergin enerji ve güç savaşları en çok sizi etkileyecek. Bu süreçte kendinizi biraz yalnız ve eksik hissederken, tembellik yapıp kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Negatif enerjilerden olabildiğince az etkilenmek için kendi kendinize kalıp iç dünyanıza yönelmek ve kaygıdan uzak durmak size çok iyi gelecektir.