24 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Yeni yıla sadece bir hafta kaldı. Peki yılbaşı öncesi son haftada burçları neler bekliyor?

 

Koç

Yılbaşı öncesinde odak noktanız iletişim olacak. Dedikodular ve arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın arasında çıkan anlaşmazlıklar kafanızı karıştırabilir. Size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenmek yerine sevdiklerinizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Aslında kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmaya ihtiyacınız var. Bunu unutmamanız gerekli.

 

Boğa

Yılbaşı öncesinde odak noktanız ilginizi çeken konular olacak. Düşüncelerinizi zorlayan ortamlardan uzaklaşıp sevdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmayın ve aklınız yerine duygularınız ile hareket edin. Duyduğunuz haberler yanıltıcı olabilir veya yanlış anlamalar olabilir fakat iyimser duygularınız ile yatıştırıcı olabilirsiniz.

 

İkizler

Yılbaşı öncesinde odak noktanız başarı olacak. Bir işi başarıyla tamamlayacaksınız ve bu sayede girişimci ve önemli fikirlerinizi göz önüne çıkaracaksınız. Duygusal durumunuz ön plana çıkacak ve huzuru bulacaksınız. Eski bir tanıdığınızdan da haber alacaksınız. Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden gezegensel işaretler çok yakında düzelecek. Şansınız kısa süre sonra açılacak.

 

Yengeç

Yılbaşı öncesinde odak noktanız sosyal çevreniz olacak. Sosyal çevrenizle ilgili sizi rahatsız eden konular yeniden gündeme gelebilir ve ilişkilerinizi gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi daha yaratıcı hissedebileceğiniz bir zaman dilimine giriyorsunuz. Aşkta ve keyif veren konularda son derece canlı ve yeniliklere açıksınız. Bunu devam ettirmeye özen gösterin.

 

Aslan

Yılbaşı öncesinde odak noktanız yoğunluklar olacak. Hayallerle gerçekler arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Hayatın katı kuralları sizin omuzlarına pek çok sorumluluk yüklemiş olabilir. Siz de bu düzenden çıkıp kaçma isteği duyarsınız. Dolayısıyla hayatın güzelliklerine odaklanmak, geleceğe ait ümitlerinizi dile getirmek hatta şiir yazmak sizi rahatlatacaktır.

 

Başak

Yılbaşı öncesinde odak noktanız özgürlük olacak. Hem özgür olmak ve farklı şeyler yaşamak istiyorsunuz, hem de bugüne kadar öğrendiğiniz değerleri korumak için mücadele ediyorsunuz. Ancak şimdi düşünceleriniz değişiyor ve olaylara çok başka açılardan bakmaya başlayacaksınız. Karşılaştığınız kişilerden etkilenebilir ve kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz.

 

Terazi

Yılbaşı öncesinde odak noktanız organizasyonlar olacak. Önümüzdeki süreçte çeşitli davetler alabilir, katılacağınız organizasyonlarda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu dönemde alacağınız haberler ve davetler sizi heyecanlandıracak ve hareketli zaman dilimi geçireceksiniz. Aynı zamanda büyük yatırımlar için doğru bir zaman olmadığından bu konuda dikkatli olmalısınız.

 

Akrep

Yılbaşı öncesinde odak noktanız yenilikler olacak. Evle bağlantılı konularda büyük bir anlaşmazlık yaşamanız muhtemel. Bu problemi çözmelisiniz. Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân veriyor. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Bu süreçte biraz daha yeniliklere açık olmanız gerekiyor.

 

Yay

Yılbaşı öncesinde odak noktanız gelecek planları olacak. Maddi konularda oluşan belirsizlikler ilişkilerinize olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Kararlı duruşunuzu bozmak isteyen kişilere prim vermeyin. Bu günlerde tamamlanması gereken işler olabilir. Sağlık ve düzen konularına da daha çok zaman ayırmalısınız. Kendinizi ve kişisel bakımlarınızı da ihmal etmemeye çalışın.

 

 

Oğlak

Yılbaşı öncesinde odak noktanız kendiniz ve yaşamınız olacak. Meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir ve yaşam felsefenizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bu arada daha önce saygı duymuş olduğunuz ne varsa sizin gözünüzde saygısını yitirebilir. Değişeceksiniz.

 

Kova

Yılbaşı öncesinde odak noktanız dönüşüm olacak. Başka felsefeler, başka yaşam biçimleri dikkatinizi çekebilir. Bu arada sevdiklerinizle aranızdaki ilişkiler yepyeni boyutlar kazanacak. Duygularınızı ve isteklerinizi yansıtabilir, ilişkilerinizi daha sıcak boyutlara ulaştırabilirsiniz. Seyahate çıkabilir veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Harcama konusuna dikkat edin!

 

Balık

Yılbaşı öncesinde odak noktanız çalışmaların tamamlanması ve planlamalar olacak. İş alanınızı genişletecek, hedeflerinize uyan, daha cazip bir sektöre yatırım yapacaksınız. Yapacağınız tercihlerde bir şeyin negatif bir etkisi olacak; size zarar vermek isteyebilecek sahte arkadaşlarınıza dikkat edin. Ancak sonunda sorunları tamamen çözeceksiniz. Şansınız açık.