24 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası maceralar ve değişiklikler olacak. Ev ve iş hayatınızda değişiklikler meydana gelebilir. Herkes neşenizi paylaşıyor olmayabilir, bunun bilincinde olun. Daha tatmin edici ve istediğiniz gibi bir yaşama sahip olmak için bakış açınızı değiştirmeniz gerekir. Bakış açınızın değişmesi ile yaşamınız da değişmeye başlar. Bunu hep aklınıza getirin.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası gezmek ve küçük seyahatler olacak. Hafta sonu kaçamağı, hatta küçük bir tatil için arkadaşlarınızla ya da partnerinizle plan yapmanın tam zamanınız geldi. Bu hava değişikliği ikinize de iyi gelecek. Her ne kadar yeni yerler keşfetmeyi sevseniz de, kısıtlı olan tatil diliminde dinlenmek ve enerji toplamak için kendinize zaman ayırmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası eğitim ve işleri olacak. Yöneticiniz ya da sizden büyükler tarafından görmezden gelindiğinizi ya da takdir edilmediğinizi düşünüyorsanız, ipleri koparmak cazip geliyor olabilir; ama şu sıralar bu tedbirsiz bir hareket olur. Hepimiz, yaptığımız işin ya da emek verdiğimiz bir şeyin ödülünü almak isteriz ancak dikkatli olmayı unutmayalım.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası eğlenceli ve romantizm olacak. Bir aşk macerası gününüzü aydınlatabilir ya da karizmatik birisiyle tanışabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeç burçlarının ise ilişkilerinde güzel günler onları bekliyor olacak. Yeni insanlarla tanışmak ve tanımadığınız kişilerle genel olarak sohbet etmek, sosyal becerilerinizi geliştirmenin ilk adımlarındandır.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası aşk ve sevgi olacak. Partneriniz romantik bir jestle ya da bir akşam planıyla size kendinizi özel hissettirmek istiyor. Anın tadını çıkarın. Partneri olmayan Aslanlar ise çok yakında kendilerinden çok hoşlanan biri ile tanışacaklar. Her konuda çaba harcamalısınız. Tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası maddi konular olacak. İş hayatınızı olumlu etkileyen faktörler olacak. Bol kazançlı bir anlaşmaya varmanız, zam istemeniz ya da iş değiştirmeniz için harika bir zaman. İnsanlar genellikle alıştıkları düzeni değiştirmekten korkabilir. Fakat, kendinize güvenirseniz, dünyayı keşfedebilir ve mutlu olacağınız bir işte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası güzel sohbetler olacak. Derin, samimi bir konuşma için mükemmel bir sürece girdiniz. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle yapacağınız konuşmalar size çok iyi gelecek. İş yerinizdeki ya da eğitim hayatınızdaki beklenmedik güç gösterilerinin dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Başarılı insanlar çevrelerinde hedeflerine odaklanırlar, unutmayın.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası kariyer ve eğitim konularında karşılarına çıkacak fırsatlar olacak. Kariyerinizin aydınlandığı ve güçlü destek aldığınız bu günleri iyi değerlendirin. Birkaç gün içinde zam alabilirsiniz. Bireysel olarak yaratıcılığınızı destekleyerek sıra dışı fikirler üretebilir, ürün ve hizmet kalitenizi arttırabilirsiniz. Artık yaratıcılığınızın farkına varın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası arkadaş buluşmaları olacak. Aynı zamanda bir tartışmada ara buluculuk yapmanız konusunda ailenizden baskı görebilirsiniz. Şunu aklınızdan çıkarmayın; özellikle sizin yardımınızın çok etkili olacağı bir durum söz konusu. Bu yönde atacağınız her küçük adım, sadece sizi iyi hissettirmekle kalmayacak yaşadığınız ortamı da güzelleştirecek.

 

 

Oğlak 

Bu hafta Oğlakların odak noktası aileleri olacak. Evle ilgili konularda gerilim yaşayabilirsiniz. Kendinizi işe gömmek cazip gelse de, ev ilişkileriniz için zaman ayırmalısınız. Ailenizle bağlarınızın kuvvetli olması, problemlerinize geçici çözümler bulmak yerine, kalıcı çıkış yolları bulmanıza yardım eder. Bu konuyu iyi düşünüp değerlendirin ve kimsenin kalbini kırmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası ilişkiler ve ortaklıklar olacak. İlişkiler ve ortaklık konusunda yıldızınızın parladığı bir dönem. İlişki hanenizde her şey yolunda gidiyor. Bu dönem herhangi bir ilişkinizi derinleştirmek için harika bir zaman dilimi olabilir. Hayatınızdaki en önemli şey, diğer insanlarla olan ilişkileriniz diye düşünüyorsunuz. Buna göre davranma zamanınız geldi.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yaratıcılık ve girişimcilik olacak. Önümüzdeki haftalarda sonucunu alacağınız güçlü bir yatırım getirisinin tohumlarını ekmeye başlayacaksınız. Bu onaylanan bir ipotek başvurusu olabilir. Ya da tam tersi şuan üreteceğiniz bir eser kısa sürede büyük başarı getirecek. Ekonomik, girişimcilik, yaratıcılık konularında şans tam sizden yana.