24 Nisan Haftası – Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçlar için yenilenme zamanı. Kendinizi değişime açacağınız ve yenilenmek için adımlar atacağınız bu dönem sizi canlandıracak ve hayatınıza çok daha olumlu bakmaya başlayacaksınız. Kara bulutlar yavaş yavaş dağılıyor. Sağlığınıza ve besleme düzeninize dikkat etmenizde yarar var. Bu hafta şans sizden yana.

Boğa

Bu hafta Boğalar için ilerleme zamanı. Geçmişte takılıp kaldığınız sorunları artık bırakmanın zamanı geldi. Geçmişte yaşamayı bırakıp geleceğe odaklanacağınız bu dönemde ilerlemeye başlayacaksınız. Bu hafta gerçekten istediğiniz ve istemediğiniz şeylerle ilgili çok daha net bir bakış açısı elde edecek ve doğru kararlar alacaksınız.

İkizler

Bu hafta İkizler için suçluluk duygusu zamanı. Yaptığınız hatalar ve attığınız yanlış adımlar bu dönemde sürekli aklınıza gelecek. Bu yüzden kısa süre içinde suçluluk duygusu hissetmeye başlayacaksınız. Ancak önemli olan sorunları çözüp ilerlemek ve bu hataları tekrarlamamaktır. Suçluluk duygusunun size engel olmasına izin vermeyin.
Yengeç

Bu hafta Yengeçler için sosyal ilişkiler zamanı. Sosyal ilişkilerinizin yoğunlaşacağı ve arkadaşlık ilişkilerinize çok daha fazla önem vereceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Ayrıca aile bağları konusunda da fikirlerinizi değiştirecek bazı olaylar olması mümkün. Kariyerinizle ilgili biraz daha fazla çabalamaya başlamanızda yarar var.

Aslan

Bu hafta Aslanlar için geleceğe odaklanma zamanı. Şimdiki zamanı önemseyen ve anı yaşamayı seven Aslanların artık gelecek planları yapmasının zamanı geldi. Bu hafta hissedeceğiniz gelecek kaygısı artık daha kesin ve net planlar yapmanızı sağlayacak. Daha kararlı ve olgun hissedeceğiniz bu dönemi iyi değerlendirirseniz çok başarılı olacaksınız.

Başak

Bu hafta Başaklar için deneyimlerini uygulamaya geçirme zamanı. Oldukça düzenli ve dikkatli olmaları ile bilinen Başaklar deneyimleri konusunda da bir o kadar titizdirler. Bu yüzden deneyimlerini uygulamaya geçirmeden önce bir süre beklerler. Ancak sizin için artık uygulama zamanı geldi. Bir adım atın ve ilerlemeye başlayın.

Terazi

Bu hafta Teraziler için ekonomik sıkıntı zamanı. Finansal sorunların ve gelir kaynakları ile ilgili konuların odak noktası haline geleceği bu dönemde biraz daha tasarruflu olmalısınız. Sorumluluklarınızı aksatmadan yerine getirin ve sağlığınıza da dikkat edin. Aksi takdirde ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar karşınıza çıkabilir.

Akrep

Bu hafta Akrepleri için düzenli bir rutin zamanı. Sizin için oldukça sakin ve huzur dolu olacak bu hafta günlük rutinlerinizi başarılı bir şekilde devam ettirmenizi ve boş vakitlerinizde kendinize zaman ayırmanızı sağlayacak. Yoğun ve yorucu bir dönemin ardından gelen bu yavaş zaman dilimi size iyi gelecek. Bu dönemin keyfini çıkartın.

Yay

Bu hafta Yaylar için sağlık sorunları, kariyer ve engeller zamanı. Öncelikle sağlığınızla ilgili oluşacak her türlü probleme anında çözüm bulmanız ve sağlık sorunlarınızı aksatmamanız gerekli. Ayrıca kariyerinizin ön plana çıkacağı bu dönemde önünüze çıkan engelleri aşmanız gerekecek. Sakın pes etmeyin, kendinize inanın.
Oğlak

Bu hafta Oğlaklar için yeni gelişmeler zamanı. Yaratıcı enerjinizin çok yüksek olacağı ve verimli işler üreteceğiniz bu dönemde beklenmedik haberler almanız mümkün. Çocuk, evlilik, aşk gibi konularda şans yanınızda. Bu dönemde hedeflerinizi daha net şekilde belirlemeli ve kendinize bir gelecek planı oluşturarak onu uygulamaya sokmalısınız.

Kova

Bu hafta Kovalar için köklerine dönme zamanı. Uzun süredir canınızı sıkan sorunlardan bunalmış ve tükenmiş hissediyor olmanız olası. Bu dönemde size en çok iyi gelecek şey ailenizin yanında ya da doğada geçireceğiniz küçük bir tatil olacaktır. Kendinize dinlenme şansı tanımanız gerekli. Aksi takdirde kısa süre sonra tükeneceksiniz.

Balık

Bu hafta Balıklar için daha sıkı çalışma zamanı. Ertelediğiniz işler, yarım kalan projeler ve devam edilmesi gereken her türlü şey bu hafta tamamlanacak. Daha sıkı çalışmanız gereken ve yorucu geçecek bir hafta sizi bekliyor. Ancak bu çabalarınızın karşılığını almak için çok uzun süre beklemeniz gerekmeyecek. Sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmelisiniz.