24 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar hukuki konulara odaklanırken Boğalar ise bu hafta maddi konulara odaklı bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Gezegensel enerjilerin etkileşimi resmiyet gerektiren konuları ilk sıraya taşıyor. Hukuki konular, devlet ile bağlantılı durumlar gündemi oluşturabilir. Olumsuz gelişmeler yaşanacağı algısına kapılmamanızda fayda var. Sizin için gelişmeler son derece faydalı gözüküyor. Beklenmedik seyahatler ile ruhunuzu yenileme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Boğa

Gezegensel enerjilerin etkileşimi maddi konulardaki gelişmelere işaret ediyor. İş değişikliği kararı alabilir, terfi beklentileri olanlar farklı gelişmeler ile karşılaşabilirler. İletişim konusunda zorluklarla karşılaşmanız oldukça olası. Tartışmalar, gerginlikler için gökyüzü oldukça verimli bir konumda dikkatli olmanızda fayda var. Fırsatlar kapıda!

İkizler

Gezegensel enerjilerin etkileşimi ilişkilerdeki konumunuzu olumlu yönde etkiliyor. İletişim kanalınız açılıyor ve olumlu etkilerle karşılaşıyorsunuz. İlişkisi olan yengeçler için beraber planlar yapma ve hayata geçirme fikirleri ağır basacak. İş konusunda son dönemlerde sıkılmış ve yorulmuş olabilirsiniz; bu yorgunluğun geri dönüşlerini ufak ufak görmeye başlayacaksınız sizin için keyifli bir hafta yaşanacak. Şansınız açık.

Yengeç

Gezegensel enerjilerin etkileşimi nedeniyle gereksiz harcamalar, lüks tüketimin can yakabileceği bir döneme giriyorsunuz. Tedbirli ve temkinli olmanız gereken bir dönem içerisindesiniz. İlişkisi olanlar için ise bağlılık konusu gündeme taşınıyor. Beraber daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, birbirinizin eksiklerini tamamlamaya eğilebilirsiniz.

Aslan

Gezegensel enerjilerin etkileşimi aşk hayatınızdaki gelişmelere işaret ediyor. Hayatınızdaki kişi ya da aklınızdaki kişiye daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Ufak sorunların rahatlıkla üstesinden gelebileceğiniz keyifli bir hafta sizi bekliyor. Kariyer ve eğitim alanında da önemli gelişmeler söz konusu. Sosyal konularda şanslı olacaksınız.

Başak

Gezegensel enerjilerin etkileşimi sağlık ile ilgili konuları gündeme taşıyor. Sağlığınıza dikkat etmeniz ve kendinize özen göstermeniz için ufak sinyaller alabilirsiniz. Vücudunuzdaki çeşitli ağrıları görmezden gelmemeli ve kontrolden geçmelisiniz. Ufak sağlık sorunlarını kolaylıkla çözebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. İlişkilere dikkat edin.

Terazi

Gezegensel enerjilerin etkileşimi eğitim ve kariyer konularını gündeme taşıyor. İçinde bulunduğunuz durumdan memnuniyetsizlik yaşayabilir, gelişim için eğitime yönelebilirsiniz. Hafta içerisinde seyahat organizasyonlarına dahil olabilir ya da planlama yapabilirsiniz. Hareketli bir hafta sizi bekliyor. Yorulmamaya dikkat edin.

Akrep

Gezegensel enerjilerin etkileşimi yenileme ve yenilenme ihtiyacınızı doğuruyor. Yaşam alanınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Taşınmak isteyebilir ya da dekorasyon konusuna eğilebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlikler yaşayabilir; tamam mı devam mı sorusuna yanıt arayabilirsiniz. Acele karar vermemenizde fayda var. Sabırlı olun.

Yay

Gezegensel enerjilerin etkileşimi genel anlamda iç güdülerinizi ön plana çıkarıyor. Kendine güvenen tavırlarınız ile çevrenizdekilerin dikkatini çekebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni başlangıçlara işaret ediyor. Tutkulu bir aşk için olumlu bir hafta olacak. İlişkisi olanların ise ani kararlar almama konusunda dikkatli olması çok önemli.

Oğlak

Gezegensel enerjilerin etkileşimi iletişim konusunda bir yıldız gibi parlamanıza sebep oluyor. Yeni insanlarla tanışabilir, bulunduğunuz her ortamın aranan ismi olabilirsiniz. Hafta boyunca tüm gözleri üzerinizde hissedebilirsiniz. İlişkiler konusunda da yeni paylaşımlar ve heyecanlı bir süreç yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Dikkatli olun!

Kova

Gezegensel enerjilerin etkileşimi kıskançlıklar, ani çıkışlar ve duygusal patlamalara işaret ediyor. Dengeli ve kontrollü olmanız gereken bir haftadan geçiyorsunuz. Kırabilir ve kırılabilirsiniz. Hakkınızda konuşulan olumsuz yorumlara şahit olabilirsiniz. Temkinli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sizden hoşlanmayan kişiler bunu ifade edebilir.

Balık

Gezegensel enerjilerin etkileşimi duygusal yanınızı içinizde saklamanız konusunda sizi zorlayabilir. Bu hafta kimsenin size anlamadığını düşünebilir ve ruhsal olarak yalnız hissedebilirsiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler söz konusu. 1 hafta boyunca çevrenizde yaşananları uzaktan izlemeyi tercih edebilirsiniz. İçinize kapanacaksınız.