25.08.2015 Gökyüzü Mesajları ( Ay Oğlakta )

Gün Enerjisi ( Numeroloji ) : 23 / 5

Günün Rehber Kartı ( Taroloji ) : Aziz

Güneş : Başak

Ay : Oğlak ( 07:23 itibariyle )

Gün Yöneticisi : Mars

Bugün gün titreşimi bize bugünün önemli bir gün olduğundan bahsediyor. Bugün koruyucu bir ışık söz konusu ve bugün ne bildiğimiz ve bunu nasıl kullanabildiğimiz, neyi otorite olarak kabul edebildiğimiz ve bu otorite ile nasıl bir ilişki kurabildiğimiz önem kazanıyor. Bugün sahip olduklarımızın neler olduğunun farkına varmaya çalışıyoruz ve bunları nasıl kullanabildiğimizi sorguluyoruz. Fırsatlar yaratıp bunları değerlendirebilmek için güzel bir gün!

Gün rehber kartının Aziz olduğunu görüyoruz ki gün titreşimindeki 5 de Azizi temsil eder. Aziz Tarotun üç koruyucu kartından biridir. Kimi bilgilerde boğa burcu ile ilişkilendirilir. Boğa bizim sahiplik duygumuzdur. Toplumsal kuralları ve bu kurallar düzeyindeki uyumlanma sürecini de anlatır bu kart ve bu süreç de kendimizin güçlü yanları ve harika yönlerini bularak bunları parlatabilmek önemlidir. Bu bizi hem faydalılık esasında hem verimlilik esasında hem de yaşam ile ilişki kurarak, kazanımlar esasında etkin kılacaktır.

Ay bugün sabah itibariyle oğlağa geçmiş bulunuyor. Yayın iyimser doğası ve seyahatten keyif olan turist halleri şimdi bizi oğlağın biraz daha ciddiyet kokan tavrına taşıyor. Şimdi ne yaptığımız ve bunun ne kadar farkında olduğumuz ve bunun tam olarak neye hizmet ediyor oluşu daha önemli! Oğlak projeler üretir ve her ne olursa olsun bunu yaşamda var eder, o zaman kendini bulur. Projelerimizle ilgili alt yapı çalışmaları yapabiliriz bugünlerde, şans bize yardım edecektir, en azından üstesinden geldiklerimiz bize kalıcı ödüllerle gülümseyebilecektir.

Gün yöneticisi bugün Satürn olarak karşımıza çıkıyor. Satürn akrepteki ileri hareketini koruyor, bu bizi aslandaki Marsa götürür ve başaktaki Güneşe, başaktaki Merkürü de dikkate alırsak, ‘’ Derinliklerdeki gücü açığa çıkar, gizemin ardındaki ışığı bul, onu yaşamına ışığın olarak çek, o senin bir parçan, onunla bütünleş, onunla yansı ve burada neyin seni bir adım öteye götürdüğünün farkına var, bunu kullan, bu senin yaşama olan hizmetindir. ‘’ diyor.

Bugün ‘’ Kendimi koruyucu ışığıma açıyorum, yüreğimin derinliklerindeki gücün varlığını hatırlıyorum, onu yaşamıma çekiyorum, her yol açılır, ben ışığım olan yolu seçiyorum ve bu yolda kendimi keşfediyorum, biliyorum ki her keşif beni bendeki cevhere götürür ve o cevher, yaşama ışık olduğunda, yol açılır, ışık yanar ve insan yaşamdan kendine, kendinden yaşama akar. İşte bu, şimdilik! ‘’ diyebiliriz ve öyle de olur. Bugünlük de bu!

Sizi seviyorum,

Hüseyin Akdağ