25 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kariyerleri ve eğitim hayatları olacak. Kariyer veya eğitimle ilgili memnuniyetsizlikler ortaya çıkabilir. Başarı hırsı da onları zorlayacak. Başarmak için harekete geçmek gerektiğini unutmamaları ve hak ettiklerini elde etmek için çabalamaları gerekecek. Bu süreçte sadece kariyer veya eğitim odaklı olmak yerine rahatlamaya da özen gösterin.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kişisel aktiviteler olacak. Duyguları ve hayatlarıyla ilgili sorgulamalara açık olacaklar. Endişeler, korkular ve soru işaretleri zihinlerinden eksik olmayacak diyebiliriz. Sosyalleşmelerinde yarar var. Bu süreçte yapmanız gereken kendinizi rahatlatacak yeni aktiviteler veya kurslar bulmak olacak. Kendinizi bu kadar sıkmamalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası iletişim olacak. İş, aşk ve aile konularında farklı kişilerle iletişim halinde olacaklar. Yoğun sohbetlerin ardından hafta sonuna doğru inzivaya çekilmek ya da seyahate çıkmak isteyebilirler. Bu süreçte kendinizi sürekli birileriyle konuşurken bulacaksınız. Bu en başta size eğlenceli gözükse de bir süre sonra canınız sıkılabilir. Bunu da hesaba katın.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası ev ve aile olacak. Evlerinde ve aile ilişkilerinde huzursuzluk yaşayabilir, kendilerini hüzünlü hissedebilirler. İletişim konusunda da kendilerini yetersiz hissedecekler. Kendilerini işlerine vermelerinde yarar var. Gezegensel enerjilerin burcunuzda yoğun şekilde gerçekleştiği bu süreçte kendinizi dinlenmeye almanız gerekebilir, unutmayın.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası romantizm olacak. İlişkisi olanlar için bu hafta oldukça romantik geçecek, ilişkisi olmayanlar için ise yeni aşkların doğma ihtimali var. Şanslarını değerlendirmelerinde fayda var çünkü hayat arkadaşlarını bulabilirler. Bu süreçte yoğun duygular yaşayacaksınız. Bu yoğun duygular size çok iyi gelecek. Duygularınızı bastırmayın.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası fedakarlıklar olacak. Geçmiş hayatı ile ilgili sorgulamalar ve yaptıkları fedakârlıklar canlarını sıkabilir. Bu tür durumlarda geriye dönük hesaplaşmalar yerine kırgınlıkların affedilmesi onları daha iyi hissettirecek. Yapacağınız fedakarlıklar bir süre sonra can sıksa da bu fedakarlıkların sonuçlarını alacaksınız. Her şeyin bir karşılığı vardır.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası rutinler olacak. Sağlık, iş ya da sorumluluk konularında sorunlar yaşayabilirler. Gelecek kaygıları sorumluluklarının artmasıyla daha belirgin hale gelebilir. Kafalarını farklı konularla meşgul etmelerinde yarar var. Günlük hayatınızda yaşayacağınız yoğunluk sizi biraz sıkabilir, bunu aşmak için biraz rahatlamaya çalışmalısınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası ortaklıklar olacak. Özellikle de finansal ortaklıklarıyla ilgili problemler yaşamaları olası bu yüzden daha dikkatli olmaları gerekli. Ortaklıklar konusunda hoşlarına gitmeyen durumlar olduğunda harekete geçmeliler. Maddi durumunuzda yaşayacağınız sorunların ardından işler tam da istediğiniz gibi gidecek, biraz sabırlın olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası fırsatlar olacak. Seyahat, yeni bir aşk, eğitim gibi konularla ilgili önlerine pek çok fırsat çıkacak. Fırsatları değerlendirirken istenmeyen riskler alınmamasında yarar var. Mantıklarıyla hareket etmeleri gerekli. Özellikle aşk konusunda çok heyecanlı gelişmeler olabilir ama duygularınızla hareket edip aceleci olursanız kötü sonuçlar oluşabilir.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası kariyerleri olacak. Ayrıca hem kişisel hem de profesyonel ilişkileri zihinlerini kurcalayacak. Hayal kırıklığı yaşamaları da olası. Bu dönemde hissettikleri rahatsız edici duyguları birer test olarak görmeli ve bu testleri iyi değerlendirmeliler. Testlerin sonucunda başarı elde edildiğinde çok mutlu olacağınızı en iyi siz biliyorsunuz, unutmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası sosyal ilişkiler olacak. Aşk veya iş ilişkilerinde tekliflerine istedikleri cevabı alamadıkları için canları sıkılabilir. Fazla para harcayabilirler. Kovaların daha sonra pişman olmamak için bu hafta kendilerini kontrol etmeye çalışmaları gerekecek. Dikkatli olmanız önemli. Ayrıca daha çok kişiyle sohbet edecek ve farklı bağlantılar edineceksiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası gerçekçi olmayan arzular ve gizli gerçekler olacak. Aşk, para, güzellik gibi konularla ilgili gerçekçi olmayan hırslara kapılmaları ya da hiç beklenmedik gizli gerçeklerle sarsılmaları olası. Balıkların kendilerini rahatlatan uğraşlara yöneltmeleri gerekiyor. Bu süreçte aynı zamanda yaratıcı enerjiniz de artacağı için çok daha verimli üretimler yapabileceksiniz.