25 Mart Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası resmi işlemler, eğitim, yaratıcı fikirler ve sorumluluklar olacak. Sorumluluklarınızın her türlü konuda artacağı önümüzdeki günlerde zamanınızı çok iyi planlamanız ve boş vakitlerinizi de iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekli. Yaratıcı fikirleriniz sayesinde hayatınızda büyük başarılar elde edeceğiniz bu dönem aynı zamanda şans getirecek.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası hassas konular, depresif duygulardan arınma ve finansal ayarlamalar olacak. Ekonomik anlamda işler bir süredir istediğiniz gibi gitmiyor olabilir. Ancak kısa süre sonra karşınıza çok önemli bir fırsat çıkacak. Bu fırsatı değerlendirmeyi başarırsanız depresif duygulardan arınacak, hassas konulardaki problemleri çözeceksiniz. Gözlerinizi açın.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası aşk, romantik ilişkiler ve sevgi olacak. İlişkisi olan İkizler için önümüzdeki günlerin çok olumlu geçeceğini söylemek mümkün. Ayrıca ilişkisi olmayan İkizler de aşık olabilir. Sevgi ve şefkat duygularının ön plana geçeceği bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Streslerden arınmalı ve kendinizi rahatlatmalısınız. Sorun son buluyor.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası günlük işler ve var olan projelerin tamamlanması olacak. Bu dönemde uzun süredir aklınızda olan ama bir türlü bitiremediğiniz işleri halledeceğiniz için zihniniz çok rahatlayacak diyebiliriz. Uyku sorunu çeken Yengeçlerin uyku problemleri de bu günlerde son buluyor. Günlük hayatınızı kendi istediğiniz şekilde yeniden düzenleyebilirsiniz.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası tetikleyici olaylar olacak. Bu dönemde yaşayacağınız deneyimler, karşılaşacağınız insanlar ve başınızdan geçecek olaylara karşı çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu süreç hayatınızın dönüm noktası olabilir. Yaşayacaklarınız içinizdeki farklı duyguları ve düşünceleri tetiklerken hayatınızı yavaş yavaş yeniden kurmak istemeniz olası.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası organizasyonlar, davetler ve neşeli etkinlikler olacak. Sık sık düğünlere, davetlere ya da partilere katılacağınız bu dönem sizin için oldukça keyifli geçecek. Arkadaşlarınızla bol bol hasret giderebileceksiniz. Ancak sorumluluklarınızı da unutmamalısınız. Ayrıca fazla harcama yaparsanız sonrasında pişman olabilirsiniz. Dikkat edin.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası geçmişle yüzleşme ve farkındalığın artması olacak. Yaşayacağınız olaylar size geçmişi hatırlatabilir. Bu da geçmişteki hatalarınızı, yaptıklarınızı ve size yapılanları yeniden düşünmenizi sağlayacak. Yüzleşmek her ne kadar sizi gerse de sonunda çok rahatlayacaksınız ve farkındalığınız da artacak. Artık hayatta çok emin adımlar atacaksınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası iletişimin artması, aile ile daha fazla vakit geçirme ve değişiklikler olacak. Hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri hayata geçirmek için adım atacağınız bu dönemde etrafınızdaki kişilerle olan iletişiminiz de artacak. Ailenizle daha çok vakit geçirecek ve rahatlamak isteyeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve spor yapmalısınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası yüzleşmeler ve ilerleme olacak. Yaşayacağınız olaylar her ne kadar canınızı sıkacak nitelikte olsa da bu sürecin sonuna doğru aslında durumun sandığınız kadar kötü olmadığınız anlayacaksınız. Olgunlaşacağınız ve belki de biraz daha büyüyeceğiniz bu dönemde yüzleşmeler, kariyer odaklı konular ve finansal dalgalanmalar ön planda olacak.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası seyahatler, yasal işlemler ve sınırların aşılması olacak. Önümüzdeki günlerde halletmeniz gereken resmi işleri ertelememeli ve biran önce tamamlamalısınız. Bu dönemde iş ya da gezi amaçlı kısa seyahatlere çıkma ihtimalini çok yüksek. Zorluklar karşısında yılmadan çalışacak ve sınırlarınızı aşacaksınız. Güçlü olacaksınız.

 

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası duyguları ve sosyal ilişkileri olacak. Bu dönemde duygularınızın sizi yöneteceğini söylemek mümkün. Duygusal dalgalanmaların tüm sosyal hayatınızı da etkileyeceği bu günlerde fazla alıngan olmanız, çabuk tepki vermeniz ya da tam tersi olumlu duygularınızı fazlasıyla ortaya koymanız mümkün. Kendinizi kontrol etmeye çalışmanız gerekli.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyerleri, mesleki gelişimleri ve kendi hayatlarıyla ilgili ilerlemeler olacak. Bu dönemde hayatınızın her alanında, özellikle de sizin önem verdiğiniz konularda olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Uzun süredir yaptığınız fedakarlıkların ve çalışmaların meyvelerini toplayacaksınız. Keyifli, umut dolu günler gelecek. Rahatlayabilirsiniz.