25 Mayıs Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta yeni düzenlemelerin olduğu bir döneme girerken Boğalar ise zorlayıcı gelişmeler ve etkiler ile uğraşacakları bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta uzun dönemli isteklerinizle ilgili radikal bazı değişiklikler olabilir. Bunun olduğunu çoktan fark etmiş de olabilirsiniz; bu durumda işleri yoluna koymanın zamanı gelmiş demektir. Etrafınızdaki işiler size yardımcı ve destek olmak isteyebilirler. Önceliklerinizi aklınızdan çıkartmamalısınız. Her detayı gözden geçirin ve ayrıntının üzerinden tekrar tekrar geçin.

Boğa

Bu hafta etrafınızdaki kişilerin size yüklediği sorumlulukların ve görevlerin verdiği baskıdan kurtulmak için benzersiz bir yol keşfedeceksiniz. Size sorumluluk yüklemek isteyen bu kişiler oldukça kararlılar bu yüzden sizin de bu konuda hassas ve akıllıca davranmanız gerekiyor. Ayrıca bu kişilerin sizden sakladıkları bazı şeyler olduğunu da unutmayın.

İkizler

Bu hafta sonunda gelecekte elde etmek istedikleriniz konusunda şans yüzünüze gülüyor. Uzunca bir süreden beri bir dur bir kalk ilerliyordunuz ama artık dur durak bilmeyeceksiniz. Bu gelişme ile birlikte ekonomik anlamda da işleriniz yoluna girecek. Etrafınızdaki sizi kontrol etmek isteyen biri, bu olanları gördüğünde huysuzlaşabilir. Tetikte olmayı da unutmamalısınız.

Yengeç

Bu hafta uzunca bir beri istediğiniz bir konuda ilerleme kaydedeceksiniz. Bu konuda başarılı olmak istiyorsanız, sabırlı olun ve metodolojik davranın, atacağınız bir sonraki adımı bu sayede kestirebileceksiniz. Tembel davranmayı seçerseniz, daha sonra bunun size parasal anlamda olumsuz yönde geri döneceğini ve omuzlarınıza daha fazla yük yükleneceğini unutmayın.

Aslan

Bu hafta etrafınızdaki gizemli kişilerle ilgili sır perdesi aralanıyor; bu durum bir sonuca varmanızı sağlayacağı gibi aynı zamanda daha geniş kapsamlı bir tartışmaya da yol açabilir. Bu konunun gidişatını belirleyecek olan kişi sizsiniz. Bu olaya karşı tutumunuz gelecekte de peşinizi bırakmayacağından şimdiden daha dikkatli olmaya başlamalısınız, unutmayın.

Başak

Bu hafta geçtiğimiz dönemlerde yapmak için uğraştığınız şeyler ve etrafınızdaki kişilerden almak istediğiniz cevaplar konusunda yavaş yavaş başarılı olmaya başlayacaksınız. Halen ortaya çıkmayan şeyler konusunda daha iyi odaklanırsanız sonuç alabileceğinizi unutmayın. Detayları gözden geçirmek ileride işinize yarayacak. Sağlığınıza da dikkat etmeye çalışın.

Terazi

Bu hafta uzunca bir süreden beri almaya çalıştığınız bazı kararları sonuca bağlayabilirsiniz. Zihninizde netleşen düşünceler bir tutam iyimserliğin de yardımıyla yolunuzu aydınlatacak. Önünüze ne kadar zorlu engeller çıksa da dengeli ve kararlı tutumunuz sayesinde problemlerin teker teker üstesinde geleceksiniz. Sevdiklerinizle ilgili bazı konularda sırlar ortaya çıkacak.

Akrep

Bu hafta işleri yoluna koymak konusundaki kararlılığınız ve bu yolda attığınız adımlar etrafınızdaki birinin özgürlüğünü kısıtlıyor olabilir. Bu kişinin sizi takdir etmediğini fark edebilirsiniz. Bu konuya yeterince özen göstermezseniz haklı olduğunuz yerde haksız konuma düşebilirsiniz, dikkatli olun. Aynı zamanda ailenizle daha çok zaman geçirmeniz gerekecek.

Yay

Bu hafta kendinizde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgili kişisel görüşünüz ortaya çıkacak ve bu durum önümüzdeki haftaya dek hayatınızda önemli bir rol oynayacak. Ancak değiştirmek istedikleriniz için bu dönemde bulacağınız gücü ileride bulamayabilirsiniz bu yüzden alacağınız kararları iki kez düşünmeniz yararınıza olur. Değişim için hazır olmaya başlamanızın zamanı.

Oğlak

Bu hafta etrafınızdaki ileri görüşlü olmayan kişiler nedeniyle aksayan işleriniz gelişme gösterecek. Bu konuda daha fazla ilerleme için yapacağınız bir şey yok çünkü henüz detayları bilmiyorsunuz. Resmin tamamını göremiyor olsanız da, küçük bir parçasının bile sizi keyiflendireceği antlaşmalar yapabilirsiniz. Ayrıca sorumluluklarınızı aksatmamaya çalışın.

Kova

Bu hafta önünüzdeki engellerin yok olduğunu hissedeceksiniz. Zihniniz berraklaşacak ve olayları daha net görebileceksiniz. Bu dönemde geçmişte size zevk veren bir aktiviteye tekrar başlayabilirsiniz ancak gelecekte bunun doğuracağı farklı sonuçlar olacağını da bilmelisiniz. Bu hafta etrafınızdaki kişiler sizi daha fazla etkileyebilir. Kötü düşünceleri aklınızdan uzaklaştırın.

Balık

Bu hafta geçmişte yaşadığınız tecrübeler sayesinde öğrendikleriniz işinize yarayacak ve gelecekle ilgili amaçlarınızı gerçekleştirmenize katkı sağlayacak. Bu dönemde sağlığınız olumsuz yönünde etkilenebilir ancak kendinize iyi bakarsanız bunu kolayca atlatabilirsiniz. Enerjik hissedecek ve aldığınız sorumlulukları hiç sıkıntı çekmeden yerine getirebileceksiniz.