26 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor?  Koçların odak noktası sürprizler olurken yayları ise çok yeni bir dönem bekliyor olacak. Dahası yazımızda…

 

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası sürprizler olacak. Bu dönemde adınızdan söz ettirmek istiyor olabilirsiniz. Bu süreçte, başarının detaylarda gizli olduğunu kendinize hatırlatmalısınız. Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Bu bazı durumlarda işin ertelenmesine sebebiyet verebilir. Bunu da unutmayın.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası sorumlulukları olacak. Sorumluluklarınızın biriktiğini hissedebilirsiniz, ama hepsinin altından kalkacaksınız. Gelecek için stratejiler oluşturmanız iyi olabilir. Sorumluluk almak zordur ve cesaret ister. Ancak sorumluluk almak, olgunlaşmamız ve bireyselleşip özgürleşmemiz için etkili bir araçtır. Bu yüzden işlerinizi ertelememeniz gerekli.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası değişiklikler olacak. Değişiklik yapma isteğinizi bir türlü atamadınız, eviniz için daha büyük planlar yapıyorsunuz. Odanızın boyasını değiştirmeyi ya da eşyaları yenilemeyi düşünebilirsiniz. Evinizde değişiklik yapmak istediğinizde, aklınıza gelen ilk şey, eşyalarınızı yenilemektir. Ancak yeni bir şeyler almadan da evinizi değiştirmeniz mümkün
Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası hedefleri olacak. Daha iddialı olmanız gereken bir zaman dilimine giriyorsunuz. Başarılı olmak için plan yapmanız gereken bir süreçtesiniz. Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. Buna göre hareket etmelisiniz.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yenilikler olacak. Yeni başlangıçlara alışmak dayanıklılık ister. Yeni alışkanlıklar kazanacak, uzun dönemde başarılı olmak için oldukça motive olacaksınız. Başarılı insanların ortak özellikleri güçlü, inançlı ve motive olmalarıdır. Her zaman kendinize inanmalısınız. Aile büyüklerinizin de size destek olması ile daha iyi hissedeceksiniz diyebiliriz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası sevdikleri ve sosyal ilişkiler olacak. Son birkaç gündür sosyal ilişkiler yönünden heyecanlı ve oldukça eğlenceli günler geçiriyorsunuz. Arkadaşlıklarınıza da dikkat edin. Size yakın olan birisi yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Her ilişki birbirinden farklıdır. Ancak temelde, ilişkinin sürdürülmesini sağlayan ortak noktalar ve beklentilerdir, unutmayın.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası aileleri olacak. Yakın bir aile mensubunuz ilginize ihtiyaç duyabilir, hemen yardımına koşacaksınız. Bu dönemi sevdiklerinizle vakit geçirmeye ayırın. Hayatınızda değerli olan insanlara onların ne kadar değerli olduklarını söylemeden onları kaybetmek istemezsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili konularda biraz hassasiyet göstermelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası kişisel gelişim olacak. Bugünden itibaren birkaç gün boyunca, hayatın anlamını sorguladığınız bir döneme gireceksiniz. Meditasyon ya da yoga aracılığıyla kafanızdaki sorulara cevap arayabilirsiniz. Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Bu süreçte kesinlikle çok güçleneceksiniz.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası yorgunluklar olacak. Haftaya oldukça hızlı başlıyorsunuz. Üslerinizden bir ödül alabilir ya da kariyerinizde parlak, yeni bir döneme başlayabilirsiniz. Artık kutlamalara başlama zamanı da geldi. Hepimiz, yaptığımız işin ya da emek verdiğimiz bir şeyin ödülünü almak isteriz ancak asıl çok daha tatmin edici ve güzel olanı kendi içimizde saklıdır.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası aşk ve sevgi olacak. Eğer hayatınızda biri yoksa, uzun sürecek olan bir ilişkiye hazır olun. Eğer bir partneriniz varsa, geleceğiniz ile ilgili ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek; gerçek fikirlerimizi ve hislerimizi anlamamıza yardımcı olarak, doğru adımlar atmamızı sağlar. Bunu bir denemeniz gerekiyor.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelecek planları olacak. Partneriniz varsa ve onunla ilişkinizin sürüp sürmeyeceğini merak ediyorsanız, bir randevu ayarlayıp uzun vadeli planlarınızı konuşmalısınız. Dürüst olmaktan çekinmeyin. Eğer ilişkiniz yoksa çok mutlu olacağınız biri ile tanışabilirsiniz. Hayatınızın kalanını biriyle geçirmeye karar vermeden önce iyi düşünün.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası farklı işler olacak. Bu haftaya oldukça dinç başlıyorsunuz. Neye el atsanız hem yaratıcı hem motive bir şekilde altından kalkacaksınız. Gerçekçi olmayan hedefler o yolda çaba harcarken olumsuz sonuçlarla karşılaşıldığında motivasyon kırıklığına neden olur. Bir hedefe ulaşmak için onu netleştirip onun gerçekleşeceğine inanmanız gerekir.