26 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta kişisel anlamda başarabileceklerinizin ölçüsünü sorgulamanın tam zamanı. Uzun süreden beri elde ettiğiniz başarıların hayatınızda oynadığı role bakılırsa bu dönem güvenli bir gelecek yaratmanız için biçilmiş kaftan. Yapacağınız doğru seçimler bir sonraki dönemde de önünüze çıkacak daha iyi fırsatlar demektir ve öfkeyle kalkarsanız zararla oturursunuz.

 

Boğa

Bu hafta yaklaşan günler sizin için bir dönüm noktası olma niteliğine sahip olacak ve şu andan itibaren önümüzdeki hafta içinde bazı kararlar almanızı gerektirecek. Bu hafta etrafınızdaki kişilerden hatırı sayılır derecede destek alacaksınız. Bu durum bir anlamda da kendinizi geliştirmenize yardımcı olacak. Kendinizle ilgilenin ve bunun keyfini çıkarmayı unutmayın.

 

İkizler

Bu hafta ekonomik anlamda ilerlemek için bazı kararlar almak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki küçük detaylara önem vermeli, onlarla ilgilenmelisiniz çünkü bu hafta belli konuların sınırlarını çizmeniz gerekecek. Bu hafta birilerinin güvenini kazanacak veya kaybedecek olmanız olasıdır. Aklınızdan dertleri atın ve hayatınızın tadını çıkarın. Bu sayede daha başarılı olabilirsiniz.

 

Yengeç

Bu hafta işler yolunda gidecek ve almanız gereken kararlar için görüşünüz aydınlanacak. Bu dönemde şans da yanınızda olacak. Uzun dönemli planlarınızı belirlemek isteyebilirsiniz ancak odaklanmanız gereken asıl konu bu değil. Bu hafta asıl yoğunlaşacağınız konu yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız olacak. Bunu unutmazsanız her şey çok iyi gidecektir.

 

Aslan

Bu hafta durağanlık kontrolünüz dışında etrafınızı saracak bu yüzden de kendinize inanmayı sürdürmelisiniz. Bu dönemde hayatınızın kontrolünü elinize almak isteyebilirsiniz ancak sabırlı olmalı ve hayatı akışına bırakmalısınız. Pratik yaparak elde edeceğiniz bilgilerin size ne kadar keyif verdiğini fark etmeniz de olasıdır. Fazla para harcamamaya da özen göstermelisiniz.

 

Başak

Bu hafta hayatınızdaki önceliklerle ilgili düşünceleriniz netleşmeye başlıyor. Bu dönemde aklınızda olan öncelik listesi eski zamanlardan farklı olabilir ve bazı konuları daha fazla ciddiye almaya başlamanız gerektiğini de fark edebilirsiniz. Etrafınızdaki kişiler yaratıcı davranmanız konusunda ısrarcı davranabilirler ancak kendi kararlarınızı almakta ısrarcı olmalısınız.

 

Terazi

Bu hafta sorumluluklarınızla ilgili aldığınız kararlar etrafınızdaki kişileri memnun etmeyebilir. Bu durum bir çatışma ortamı yaratılmasına neden olabilir. Bunun sizi kararlarınızdan caydırmasına izin vermeyin. Azimli olursanız sonunda sizi kısıtlayan durumların ortadan kalkacağını unutmayın. Bir şeyi gerçekten istiyorsanız onu sonunda elde edebilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta uzun süreden beri öz disiplininiz konusunda elde ettiğiniz başarılar, kendinize sağlam bir gelecek hazırladığınız anlamına geliyor. Kendinizi belli bir düzene alıştırma konusunda aklınızda olan düşünceye ulaşmanıza oldukça kısa bir mesafe kaldı. Hayatınızdaki sizi büyük resimden uzaklaştıran küçük detayları dengede tutmayı öğreniyorsunuz. Yine de dikkatli olun.

 

Yay

Bu dönemde iyi hissetmenizi engelleyen bazı güven sorunları ortaya çıkabilir bunun sebebi etrafınızdaki kişilerin düşüncelerini çok iyi bilmemeniz sonucunda yeterince sağlam durmamanızdır. Ancak bu işlerin sizin için iyi gitmeyeceği anlamına da gelmemektedir. Sabırlı davranarak işleri yoluna sokmak sizin elinizde. Kendinize inanırsanız sorunları aşabilirsiniz.

 

Oğlak

Bu hafta etrafınızdaki birinden beklediğiniz kararı öğreneceksiniz. Bu karar beklediğinizden farklı olmakla birlikte sizin için daha iyi olacak. Etrafınızdaki kişilerle olan ilişkinizde hiçbir problem yok ancak önceliklerinizle ilgili düşündüğünüzden daha iyi sonuçlar alacağınız hissine kapılamamanız sizin yararınıza olacak. Karşınıza çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirin.

 

Kova

Bu dönemde başlayan sağlığınızla ilgili iyi yönde ilerleme uzun süre devam edecek. Yapacağınız doğru seçimler geleceğinizle ilgili umutlarınızı arttırırken, günlük hayatınızdaki işlerinizi de belli bir seviyede tutmaya devam edin ki düzenli bir şekilde uygulanmak kolay olsun. Yapacağınız bu küçük değişiklik ileriki dönemlerde alacağınız somut sonuçların da habercisi olacak.

 

Balık

Bu hafta somut başarılarınıza odaklanmanız olasıdır. Yaptığınız işten aldığınız zevk bir anda kaybolabilir ancak merak etmeyin işleri yoluna koymaya hazır olacaksınız. Geçmişten gelen fikirlerinizde bazı değişiklikler olabilir ama bu değişiklikleri rayına oturtmak ve azimle hedeflerinize doğru ilerlemek için doğru zamanın geldiğini de unutmayın. Şans yanınızda.