27 Ağustos Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası kendileri olacak. Önümüzdeki günlerde kendinizi çekici ve hoş bulacaksınız ve çevrenizdeki kişiler de sizden etkilenecek. Gençlik, güzellik ve estetik ile ilgili buluşlar ve gelişmeleri araştırabilir, yeni yöntemleri uygulamak isteyebilirsiniz. İlginç kişiler dikkatinizi çekecek ve siz de marjinal kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aşk olacak. Önümüzdeki günlerde sürpriz aşklar ve heyecan verici maceralar yaşamak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Partneri olan Boğaların aşk hayatları çok daha iyiye gidecek. Partneri olmayan Boğalar ise yıldırım aşkına tutulabilir. Biraz daha soğukkanlı olmanızda yarar var. Mantığınızı tamamen devre dışı bırakmamanız gerekli.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası evlerindeki tadilat işleri olacak. Evinizde değişiklik yapmak isteyeceksiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz ile birlikte alışılmış yerlerden daha başka yerlere gidebilir, ilişkinizi farklı boyutlara taşıyabilirsiniz. Bu arada kendiniz ile ilgili şimdiye kadar bilmediğiniz farklı özelliklerinizi keşfetmeniz mümkün. Bu günler size çok iyi gelecek.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aile ve arkadaşları olacak. Önümüzdeki günlerde niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Sıradan akşamlara benzemeyen bir akşam geçireceksiniz; rutininiz değişecek. Şefkat görecek ve romantizm yaşayacaksınız. Bu süreci iyi değerlendirin.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yenilikler olacak. Önümüzdeki günlerde hayatınızda değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Dikkatli olun ve odaklanın ki size sunulan fırsatları kaçırmayın. Yıldızlar sabırlı olmanızı tavsiye ediyor. Duygusal alanda farklı değerlendirmeler yapmak isteyebilirsiniz. Maddi olarak dengenizi korumak için yollar aramanız da olasıdır.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası ekonomik durumları olacak. Önümüzdeki günlerde harcamalarınız konusunda daha dikkatli olmak isterken ihtiyacınız olan şeylere odaklanmalısınız. Manevi olarak duygularınızda dalgalanmalar olabilir. Kendinizi güvende hissetme arzusunun baskın olduğu bu günlerde ailenizle olan iletişiminiz de ön planda olabilir.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası yakın dostları olacak. Önümüzdeki günlerde kapanık bir ruh haline girebilirsiniz. Evde olmak size iyi gelecek olsa da çalışmak zorunda olan Teraziler erteledikleri işleri masaya yatırabilirler. Bir türlü halledemediğiniz işlerinize odaklanmalısınız. Yakın dostlarınızla sık sık görüş alışverişi yapacaksınız. Kendi duygularınızı da unutmamalısınız.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sağlıkları ve kişisel gelişimleri olacak. Önümüzdeki günlerde alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve duygusal zekanız açığa çıkacak. Olaylara farklı açılardan bakabilirsiniz ve geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olabileceğiniz bir zaman dilimine girmiş bulunuyorsunuz. Dikkatli olun.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası içe kapanma olacak. Önümüzdeki günlerde içinize kapanıp hayatınız hakkında düşünmeye başlıyorsunuz. Çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde karamsar duygulardan uzaklaşıp dikkatinizi yapmanız gereken pratik işlere odaklayacaksınız. Fırsatları kaçırmayın.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası başarı olacak. Önümüzdeki günlerde şansınız dönüyor. Hayatın pek çok farklı alanında başarılı olacaksınız diyebiliriz. Kendinizi sık sık iş veya eğitim konularına vereceksiniz. Böylece korkularınızdan da uzaklaşmayı başarabilirsiniz. Zaten duygular yerine aklınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Bunu unutmayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası sosyal ilişkiler olacak. Önümüzdeki günlerde sık sık sosyalleşeceksiniz. Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Sevdiklerinize karşı az da olsa küstah davranacaksınız; geçmişteki konular hakkında kişisel sorular soracaksınız. Bu konuda dikkat.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yarım kalan işler olacak. Önümüzdeki günlerde her türlü yarım kalmış işinizi hallediyorsunuz. Çalışma ortamınızda hareketli zamanlar geçirebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz. İletişiminiz yoğun olabilir. Bu hafta bilemediğiniz nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar yaşanabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissetmeniz olası. Buna aldırmayın.