27 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası spor ve beslenme düzeni olacak. Bu dönemde gezegensel enerjilerin etkisiyle uykusuzluk yaşamanız mümkün. Bu sorunu çözmek için beslenme düzeninize biraz daha fazla dikkat edeceksiniz ve spora başlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde ailenizden uzak kalabilirsiniz. Onlar da size sitem edebilirler, bu konuyu göz ardı etmeyin.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası dönüm noktaları olacak. Yaşayacağınız yeni deneyimler size çok büyük fırsatlar ve bu fırsatların değerlendirilmesinin ardından ise değişim olarak geri dönecek. Bu dönemde hayatınızı planlama konusunda sıkıntılar çekebilirsiniz ancak kısa süre sonra bunlar çözülecek ve belki de hiç beklemediğiniz şekilde hayatınız iyi yönde ilerleyecek.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası ekonomik ve parasal durumları olacak. Bu nedenle tasarruf etmeye başlayabilir ve sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca bu dönemde iletişim yönünden de daha güçlü olacaksınız. İsteklerinizi, hayallerinizi ve duygularınızı etrafınızdaki kişilere çok daha rahat bir şekilde ifade edeceğiniz bu dönemde sevdiklerinizle olan bağınız güçlenecek. Kariyerinize farklı bir yön verecek olumlu sürprizler sizi bekliyor olacak. Bunu iyi değerlendirin.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sosyal ilişkiler ve aile hayatı olacak. Hem aile hayatınızla daha fazla ilgilenmeye ortaya çıkan sorunları çözmeye çalışırken bir yandan da yakın arkadaşlarınızın ısrarı üzerinde sık sık onlarla da görüşeceksiniz. Bu süreç fark etmeseniz de aslında size çok iyi gelecek. Geleceğiniz hakkında sürprizler ve ilginç gelişmeler sizi bekliyor.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası sürprizler olacak. Oldukça farklı konularda yaşayacağınız olaylar sizi çok şaşırtacak. Bu olayların ardından kendinizi çok daha iyi hissettiğinizi fark edeceksiniz. Duygularınızın yoğunlaşacağı ve çok daha heyecanlı olacağınız bu dönemde ailenizle geçirdiğiniz vakitten daha fazla keyif alacaksınız. Kariyer konusunda da şansınız açık.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası eğitim ve kariyer hayatları olacak. Bu konulara yoğunlaşırken bir yandan da evleri ile ilgilenmeleri gerekebilir. Çünkü evinizde tamirat yaptırmanız, eşyalarınızı değiştirmeniz ya da evinizden taşınmayı düşünmeniz olası. Acele kararlar vermek yerine biraz daha dikkatli adımlar atmalısınız. Alacağınız kararlar sizi uzun süre etkileyebilir.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası girişimler ve cesaret olacak. Cesaretinizi artacağı ve özellikle de girişim konularında atılımlar yapacağınız bu dönemde kendinizi hiç olmadığı kadar güçlü hissedeceksiniz. İddialı vaatlerde bulunmanız ve hiç düşünmeden bilmediğiniz konularda girişimler yapmanız olası. Dikkatli olursanız bu hafta büyük başarılar elde edebilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası olumlu gelişmeler olacak. Aile, eğitim, kariyer, aşk ve sağlık gibi hayatın en önemli konularında bu hafta oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Gezegensel enerjilerin oldukça yoğun olacağı ve sizi büyük oranda etkileyeceği bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. Olumlu gelişmeler içinizdeki umutları arttıracak, ilham kaynağı olacak.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası değişim olacak. Özellikle de aşk ve sevgi konularında önemli gelişmeler yaşayacağınızı ifade etmek mümkün. Partneri olan Yaylar ciddi kararlar alabilir, olmayanlar ise aşık olabilirler. Ayrıca bir eğitim programına başlamanız, seyahate çıkmak için plan yapmanız ya da uzun süredir halledemediğiniz resmi işlemleri halletmeniz mümkün.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası kişisel gelişim olacak. Bu dönemde gezegensel enerjilerin etkisi ile etrafınızdaki insanların, özellikle de sevdiklerinizin düşüncelerini çok fazla dikkate alacaksınız. Bu durum her ne kadar size öğüt verenleri sevindirse de sizi sıkabilir. Bu durumda da kişisel gelişime yöneleceksiniz. Bu içe dönüş sürecini olabildiğince verimli geçirmelisiniz.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası sorunların çözülmesi olacak. Önümüzdeki günlerde uzun süredir hissettiğiniz sorunlar çözülecek. Gezegensel enerjilerin etkisi ile ailevi problemleriniz de çözülecek ve bu noktada seçimleriniz ön plana çıkacak. Önümüzdeki günlerde doğru seçimler yaparsanız hayatınız çok iyiye gidecektir. Şansınız iyi değerlendirmeyi unutmayın.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası yaratıcı işler olacak. Bu dönemde yaratıcı enerjiniz yükseliyor ve büyük başarılar elde etmeye daha yatkın hale geliyorsunuz. . Yeni başlangıçlar yapabilir ve aynı zamanda da sık sık arkadaş gruplarınızla buluşabilirsiniz. Sabırsız olmazsanız işler yolunda gidecek. Ayrıca bu dönemde karşınıza yeni fırsatların sizi yaratıcı işlere yönlendirmesi olası.