27 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta biraz dinlenmek için zaman ayırmaya odaklanırken Boğalar ise kariyerlerindeki olumlu etkiler ile şanslı bir dönem geçirecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Koçlar haftaya üzerlerindeki baskıyı hissederek başlayacaklar. Üzerlerindeki baskıyı azaltmak için işleri daha yavaştan almak ve hayatlarında bir süreliğine duraklamak isteyecekler. Bu hafta kendinizi biraz yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Daha iyi beslenmeli ve stresinizi azaltacak aktiviteler yapmalısınız. Özellikle de yeni bir hobiye başlamak ya da kısa geziler iyi olabilir.

Boğa

Boğalar haftaya kariyerlerindeki yeniliklerle başlıyorlar. Bu hafta yeni şeylere başlamak için oldukça uygun. Başladığınız işleri kısa sürede bitirdiğinizden emin olun ve kendinize bu anlamda güvenin. Finansal konularla ilgili daha dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca bu hafta ailenizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınız konusunda daha dikkatli olun.

İkizler

İkizler haftaya destek arayışı ile başlıyorlar. Bu hafta hayatınızdaki insanları sorgulayacak ve kimin size destek olup kimin olmadığını çok daha fazla önemsemeye başlayacaksınız diyebiliriz. Bu dönemde artık hayatınızdan size gerçekten değer vermeyen kişileri çıkartmak isteyeceksiniz. Temizlik yapmanın zamanı geldi. Çok fazla duygusal olmamanız gerekiyor.

Yengeç

Yengeçler haftaya yeni fikirlerle başlıyorlar. Bu hafta yeni fikirlere ve görüşlere çok daha açık olacaksınız. Yeni bakış açılarını öğrenmekten ve bulmaktan büyük keyif alacaksınız. Kendinizi hafta sonuna doğru çok daha mutlu hissetmeniz olası. Bu hafta ayrıca çok daha duygusal olacak ve içinizdeki duygulara yöneleceksiniz. Duygularınız agresifliğe dönüşmesin, dikkat!

Aslan

Aslanlar haftaya kendilerine daha fazla zaman ayıramamanın stresi ile başlayacaklar. Bu yüzden kendilerine daha fazla vakit ayırmak ve yalnız kalmak isteyecekler. Bu hafta kendinizi fazla yormamanızda yarar var. Planlarınızı daha esnek tutun çünkü kendinizi tembel, inatçı ve kararsız hissedeceksiniz. Bu haftayı hobilerinizle ilgilenerek geçirin. Bu size daha iyi gelecek.

Başak

Başaklar hafta başından itibaren geleceklerini daha çok düşünmeye başlayacaklar. Gelecek kaygısı ve gelecekle ilgili yoğun düşünceler had safhada olacak. Hayallerinizle ilgili düşündükçe kendi hayatınızdan soğuyabilirsiniz ancak düşüncelerinizi toparlamak için kendinize biraz zaman tanıyın ve acele karar almayın. Eğer çok bunaldığınızı hissediyorsanız biraz temiz hava almaya çalışın ve sakin olun.

Terazi

Teraziler haftaya hedeflerine daha fazla odaklanarak başlıyorlar. Hayalleriniz ve hedefleriniz için kendinizi biraz daha fazla zorlayacaksınız. Planlarınızı daha pratik yollardan uygulamaya koymaya çalışmalı ve günlük rutininizdeki yoğunluğu biraz azaltmaya çalışmalısınız. Hafta ortasında kendinize sessiz bir ortam sağlarsanız daha sağlıklı düşünebilirsiniz. Buna dikkat edin.

Akrep

Akrepler haftaya oldukça olumlu ve iyimser bir bakış açısı ile başlıyorlar. Akreplerin bu olumlu bakış açısı uzun süredir düşündükleri sorunlarına çözüm bulmalarını sağlayacak ve hayatın kendileri için kısa süre içinde çok daha kolay hale geldiğini hissedecekler. Bu hafta gerçekçi olmaya çalışmalı, kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız. Kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Yay

Yaylar haftaya değişime odaklanarak başlıyorlar. Hayatlarında değiştirmek istedikleri şeyleri sık sık düşünen Yayların, yaptıkları planları adım adım uygulamaya başlamaları gerekli. Bu hafta daha motive, yaratıcı ve hırslı olacaksınız. Hedeflerinize ve istediğiniz değişime odaklanmak için bu hafta adeta biçilmiş kaftan. Hayallerinizi düşünmeli ve plan yapmalısınız.

Oğlak

Oğlaklar haftaya hayatlarındaki insanlarla ilgili düşünerek başlıyorlar. Aileleri, arkadaşları ve partnerleri bu hafta Oğlakların zihnini meşgul eden yegane konu olacak, diyebiliriz. Dikkatinizi toplamakta zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca işlerinizi yapmayı istemeyebilirsiniz. Bu hafta dikkatinizi toplamaya çalışmanız gerekecek. Sorumluluklarınızı aksatmamanız çok önemli.

Kova

Kovalar haftaya oldukça üretken ve verimli bir başlangıç yapacaklar. Bu hafta hedeflerindeki küçük çaplı maddeleri gerçekleştirecekler. Hafta sonuna doğru ise Kovaların içinden etraflarındaki kişilere yardım etme isteği gelecek. Bu hafta hem kendi işlerinizi halledeceksiniz hem de etrafınızdaki kişilerin işlerine yardımcı olacaksınız. Bunun size iyi geldiğini göreceksiniz.

Balık

Balıklar haftaya hobileri ve keyif aldıkları aktivitelerle ilgilenerek başlıyorlar. Sağlıklı ve sportif yaşam için yeni planlar yapmanız ve bu planları uygulamaya koymanız olası. Bu hafta sosyal ilişkileriniz de artacak. Sık sık arkadaş toplantılarına katılacaksınız. Kariyerinizde geride kalmamaya özen göstermelisiniz, unutmayın. Aileniz ile aranızın bozulmamasına da dikkat edin.