27 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar bu hafta daha pozitif bir dönem geçirirken Boğalar ise maddi anlamda şanslı oldukları bir sürece giriş yapıyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Venüs’ün zihin alanınızdan geçmesiyle beraber bu hafta kendinizi iyi hissedeceğiniz, pozitif olacağınız ve sizi mutlu edecek olan fikirlerle meşgul olacağınız bir hafta. Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle seyahate çıkma planları gündeminizde olabilir. Venüs’ün Neptün’e yapacağı kare açıyla beraber ağzınızdan çıkan sözlere her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz hayrınıza olacak. Manipülasyonlara, yanlış ifadelere ve arkadan iş çevirmelere karşı insanlarla kurduğunuz diyaloglarda biraz mesafeli olmanız gereken bir hafta yaşayacaksınız. Güneş Aslan burcundan geçerken kendinize olan güveniniz artacak, aşk hayatınızda keyifli enerjiler sizinle olacak. Parasal konular da ise sonradan maddi krizler yaşamamak adına boyunuzu aşacak harcamalar konusunda dikkatli olmanızda fayda var.

Boğa

Bu hafta parasal konularda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Maddi kaynaklarınızı arttıracak haberler alabilir, bu alanlarda desteklenebilirsiniz. Sosyalleşme ve keyif alacağınız anların bolca olduğu bu süreçte, maddi rahatlıkla beraber anın gerekliliklerini yerine getirirken harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Bir yandan yalnız kalma isteği yaşarken bir yandan da özellikle aile ve ev konularında hareketli günler sizi bekliyor. Bu alanlarda yeni planlar gündeminizde olabilir. Eğer aklınızda herhangi bir alım satım konusu varsa, iyice düşünmenizde fayda var. Gökyüzünün enerjisi dolayısıyla bu hafta çok sağlam olmayan kararların alınma riski var.

İkizler

Girdiğiniz ortamlarda dikkat çektiğiniz, aşk ile iş hayatınızın yolunda gittiği ve keyifli olduğunuz bu dönemde bir iştah artışı ve kilo alımı yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta özellikle aile içi konuşmalarda sonradan duyacağınız sözlerle kendinizi dışlanmış hissebilir, yara alabilirsiniz. Çalışan bir İkizler burcuysanız üstlerinizle, patronlarınızla veya ortaklarınızla anlaşamadığınız hissine kapılabilirsiniz; ancak bunun bu haftanın etkisi olduğunu aklınızda tutar ve sakince beklerseniz bu hissinizin kısa sürede geçeceğini ve yerini olumlu hislere bırakacağını göreceksiniz. Yeni iş bağlantıları ve yeni projeler için çok da uygun olmayan bu süreçte gelen teklifleri bir süre bekletip devamında karar alıp dönüş yapmanız hayrınıza olacaktır. Yeni bir ilişkiye dair planlar yapıyorsanız eğer, gökyüzündeki belirsizlik hakimiyetinden dolayı alacağınız kararlar ve atacağınız adımlar çok sağlam temellere dayanmıyor olabilir. Aceleci kararlar alıp devamında üzülmemeniz adına bu süreci stabil bir şekilde yeni adımlar atmadan geçirmenizde fayda var.

Yengeç

Alacağınız haberler ve yakınlarınızdan duyacaklarınız sizleri bir yandan çok mutlu ederken bir yandan da fazlasıyla hayal kurmaya itip gerçek dünya ile olan bağlantınızı kopartabilir. Bu dönemde başkalarıyla ortak hareket etmeniz gereken işlerde biraz beklemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özünüze çekilip kendi içinize yönelmeniz gereken bu hafta, özellikle parasal konularda kendinize olan güveniniz artacak, hayatınızdaki erkek figürleri ya da otorite konumundaki kişiler tarafından destekleneceksiniz. Parasal konularda kendinize olan güveninizin artmasıyla beraber gelecek planları yaparken gerçekçi olmak yerine dengeyi kaçırıp biraz uçarı olabilirsiniz. Özel hayatınızda ise fazla bireysel düşünmekten uzaklaşmanızda fayda var.

Aslan

Sosyalliğinizin arttığı ve kalabalık ortamlarda sıkça bulunacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Dışarıda sevdiklerinizle sosyalleşip keyifli zamanlar geçirirken harcamalarınızın dozunu biraz kaçırabilirsiniz. Mevut gönül ya da iş ilişkisi olan Aslan burçlarına karşılarındaki kişi fazla önemli gelebilir. Bu çok önem verdiğiniz insanla gerginleşebileceğiniz diyaloglara girmemeye ve ilişkinizi sonlandırabilecek sivri ve fevri konuşmalar yapmamaya dikkat etmenizde fayda var. Enerjinizin giderek parladığı, girdiğiniz ortamlarda fazlaca dikkat çekeceğiniz bu dönemde, kariyer hayatınızda da kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Çalışan Aslan burçları için yeni tekliflerin gündemde olması söz konusu olabilir; ancak gökyüzündeki enerji nedeniyle bu dönemde alınabilecek olan kararların sağlıksız kararlar olma ihtimali yüksek olduğundan dolayı, yeni teklifleri iyice düşünüp sonrasında karar vermelerinde büyük fayda var.

Başak

Yakın çevreniz ve arkadaşlarınız tarafından oldukça destekleneceğiniz bu dönemde kendinizi başarıya ve hayalinizdeki kariyere daha yakın hissedebilirsiniz. Özel ilişkinizde belirsizliğe doğru gidiyor gibi hissedebilir, net olmayan durumlar nedeniyle güven problemi yaşayabilir ve bununla sınanabilirsiniz. Gökyüzündeki enerji nedeniyle yeni bir ilişkiye başlamanın da mevcut ilişkinizle ilgili kararlar almanızın da uygun olmadığı bu dönemde sıkıntılar yaşarken, hissetmekte olduğunuz bu güvensizliğin sadece bir vesveseden ibaret olduğunu ve gökyüzündeki enerjinin değişmesiyle sizdeki güvensizlik hissinin de dönüşeceğini aklınızda tutmanızda fayda var. Hissettiklerinizin gerçekten var olduklarından emin olmadan radikal kararlar almamanız hayrınıza olacak. Bu süreçte kendinizi biraz geri çekip yalnız kalmak size iyi gelecek. 

Terazi

Uzaklara seyahat etmek ve sevdiklerinizle zaman geçirmek gündeminizde olabilir. Günlük hayatınızda biraz tembelliğe düşebilir veya kendinizi yorgun ve isteksiz hissedebilirsiniz. Sağlık açısından kendinizi bu süreçte çok yormamanızda fayda var. Çalışan Terazi burçları iş arkadaşları ile belirsizlikler yaşayabilir ve etik olmadığını düşündükleri tavırlara maruz kalabilirler. Parasal alanda hareketli günler ve harcamalarınızı arttıracak enerjiler mevcut. Bu hareketliliğe güvenerek ilerleyen günlerde ödemekte sorun yaşayabileceğiniz borç ve kredi alımlarında bulunmamanız hayrınıza olacaktır. İlişkisi olan veya gönlü dolu olan Terazi burçlarının özgürleşme ve daha bireysel davranma isteklerinin olduğu bu dönemde dengeyi tutturamamaları halinde ilişkileri zarar görebilir. Fevri hareketlerden ve ani kararlardan uzak durmanız iyi olacaktır. 

Akrep

Parasal alanlarda desteklenip kendinizi şanslı hissederken, önemsediğiniz kişi ile olan iş veya gönül ilişkinizde gökyüzündeki enerji sebebiyle sorunlar yaşamanız mümkün. Geçici olan bu süreç boyunca karşısınızdaki kişiye olan güven duygunuzun dengede olmasında fayda var. Bu süreçte aşırı güven duyup sınırlarını kaldıran kişiler ve aşırı güvensizlik duyup vesvese yapan kişiler  zarar görebilirler. Ayrıca aile hayatınızda sözünüzü geçirdiğiniz ve parladığınız bu dönemde artan özgüveniniz nedeniyle özel ilişkinizde bireysel olmaya yönelip bencil ve fazlaca özgür tavırlara girerseniz krizler yaşamanız mümkün. Yeni ilişkiye başlamayı düşünen Akrep burçlarının belirsizliğin hakim olduğu bu süreçte biraz beklemelerinde ve yavaş hareket etmelerinde fayda var.

Yay

Son bir aylık süreçte ilişki anlamında kendinizi oldukça iyi ve uyumlu hissediyorken bir anda ilişkinizde tıkanmalar var gibi gelebilir. Geçici olan bu hissinizin üstünde fazla durmamanızı tavsiye ediyoruz. Ev ve ailevi konular ile ilgili radikal kararlar için pek uygun olmayan bu hafta boyunca, bu alanlardaki belirsizlik ve istikrarsızlık gündeminizde olabilir. Ev veya arsa alım satımlarıyla ilgili bir planınız varsa gerçekleştirmekte biraz zorlanabilirsiniz. Hafta ortalarına doğru hareketliliğiniz giderek artarken, işlerinizi yetiştirmekte zorlanıyor gibi hissedebilir ve fazlaca dışarıda bulunmaktan dolayı düzensiz beslenip metabolizmanızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Çalışan bir Yay burcu iseniz aynı anda birçok işi bir arada yapmak zorunda kalabilirsiniz. Gökyüzündeki enerji nedeniyle yanlış kararlara açık olunan bu dönemde gelen teklifleri iyice değerlendirmenizde ve sağlam temellere dayalı olmayanlarından uzak durmanızda fayda var.

Oğlak

Günlük hayatınızda yeni fikirler ve yeni düşüncelerle desteklenirken hayat size daha eğlenceli gelebilir. Başkaları vasıtasıyla gelen paralar konusunda şanslı olduğunuz bu dönemde, otorite rolündeki kişilerden veya hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilir ve birden fazla yeni gelişmeyi gündeminize alabilirsiniz. Ancak harcamalarda bulunurken, gökyüzündeki istikrarsızlık ve belirsizlik sebebiyle maddi kaynak sağlayan işlerinizin sonradan bozulabileceğini göz önünde bulundurmanızda ve ona göre davranmanızda fayda var. Başladığınız iş ve gelirleriniz bu şekilde devam edecek diye düşünüp, ona güvenerek ani ve dengesiz harcamalarda bulunursanız, sonrasında pişman olmanız mümkün. Yine bu dönemde yapmayı planladığınız alım satımları ertelemenizde fayda var. Özel hayatınızda da bireysel davranmamanızı, flörtöz tavırlardan ve yersiz kaprislerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Kova

Kendinizi bir yandan güzel ve mutlu hissederken bir yandan da aşktan yana şanslı hissedeceğiniz bir hafta olacak. Girdiğiniz ortamlarda parlayacak, sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlar tarafından destekleneceksiniz. Parasal alanlarla ilgili gökyüzündeki enerji sebebiyle fazla iyimser olmamanızı tavsiye ederiz. Beklediğiniz paralarda gecikme veya kesintiler yaşamanız mümkün. Haftanın ortalarına doğru otorite sahibi ve prestijli insanlarla aynı ortamlarda bulunabilirsiniz. İş veya özel yaşamınız açısından yeni tanıştığınız kişileri bir anda hayatınıza almanız çok doğru olmayabilir. Bu kişilerle olan ilişkilerinizi istikrarlı bir şekilde yönetemeyebilirsiniz veya bu kişiler uzun soluklu hayatınızda olmayabilirler. Bu nedenle gerek iş gerekse özel yaşamınıza yeni birini katmadan evvel aceleci davranmadan objektif bir şekilde düşünmek size fayda sağlayacaktır.

Balık

Fazlaca hayalperest olacağınız bu hafta başlangıcında, aileniz ve eviniz için dengesiz harcamalarda bulunabilirsiniz. Bu dönemde biraz kemer sıkmanız iyi olacak. Hafta içerisinde kendinizi tembel, mutsuz veya modunuzu düşük hissettiğinizde, bunun geçici olduğunu kendinize hatırlatmanızı ve pozitif duygularda kalmanızı tavsiye ederiz. Bu olumsuz hissettiğiniz birkaç günün arkasından, gündelik yaşamınızda son derece  iddialı ve ön planda olacağınız, yaptığınız işlerle kendinizden çokça bahsettireceğiniz bir dönem başlayacak sizler için. Kendinize olan güveniniz oldukça yükselecek ve aynı zamanda zihin dünyanız hızlıca çalışırken birçok teklif kapısı önünüze açılacak. Sunulan teklifleri gerekli zamanı ayırarak ve ince eleyip sık dokuyarak değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Aksi halde sizin hayrınıza olacak olan gelişmeleri ve teklifleri heba etmeniz mümkün.