28 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Boğalar ani kararlar alırken Başaklar ise hayalleri ile ilgileniyorlar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası günlük rutinleri olacak. Yaşanan hızlı gelişmeler, kararlılığınızı sınayabilir. Seçenekleri geniş tutun ama bir yandan da odak noktanızı daraltın. Böylelikle olası yenilgilere karşı kendinizi korumaya almış olursunuz. Hayatta yaptığımız seçimler bizi kimi zaman zafere ulaştırırken, bazen de başarısızlığa götürebilir. Seçimlerinize dikkat etmelisiniz.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası alacakları ani kararlar olacak. Ani bir karar almanız ve bu karar sonucu yer değişikliği yapmanız veya yatırımlarınızla ilgili planlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Bu sizi korkutmasın. Bazen rutinin dışına çıkmak iyi olabilir. Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. Bunu aklınızdan çıkartmamanız gerekli.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası iş veya eğitim hayatları olacak. Başarıya ulaşmanın yolu, değişime açık olmaktan ve yeni yollar keşfedebilmekten geçer. Kaybeden, beceriksiz ve bir türlü dikiş tutturamayan kişidir. Kazanan ise, hedeflerini gerçekleştirmiş, başarmış kişidir. Kazanan ya da kaybeden olmak da tamamen hayat oyununu nasıl oynadığınıza bağlıdır.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası gelecek planları olacak. Bir iş yatırımı, seyahat veya benzer bir süreçle ilgili her şeyi öngördüğünüzü düşünmüş olabilirsiniz. Ancak bazen hiç beklemediğiniz durumlar ortaya çıkabilir. Şanslı bir döneme giriyorsunuz, sürprizlere açık olun. Ancak yine de ne olursa olsun genel anlamda sorumluluklarınızdan vazgeçmemelisiniz.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası yaşayacakları deneyimler olacak. Hayata dair bazı konularda büyük şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz. Geçmişte tecrübe ettiğiniz şeylerin sizin sandığınızdan çok daha farklı olduğunu düşünebilirsiniz. Bu düşünceyi kucaklamaya ve sindirmeye çalışarak kendinizi geliştirebilirsiniz.  Bazen hayatı kaçırdığımızın farkına varamıyoruz, bunu unutmayın.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası hedefleri ve hayalleri olacak. Gelecekle ilgili bazı kaygılar taşıyor olabilirsiniz. Varmak istediğiniz noktayı ne kadar net bir şekilde belirlerseniz, bu kaygılardan uzaklaşıp ayaklarınızın daha çok yere bastığını hissedersiniz.  Kendinizi durmadan bir şeyler için ya da birileri için kaygı duyarken buluyorsanız artık bundan vazgeçmeniz gerekli.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası farklı planlar olacak. Kariyerinizle ilgili hangi yöne gideceğiniz, hangi adımları atacağınız konusunda düşünceleriniz çok net olsa bile bazen farklı senaryolar düşünmek mümkün. B planınızın olması her zaman iyidir. İş hayatında başarıyı yakalamış insanların ortak özelliği, stres anlarında duygularını nasıl yöneteceklerini bilmeleridir. 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası rahatlama ve kişisel gelişim olacak. Meditasyon, yoga veya kendinizle baş başa kalmak için vakit ayırmalısınız. Böyle zamanlarda aklınıza çok parlak fikirler gelebilir. Bu dönemde başlayacağınız bir dakikayla meditasyonun olumlu etkilerini görüp, ilerleyen günlerde bu zamanı üç, beş belki on dakikaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Şansınız açık.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kendilerine olan inançları olacak. Kendinize inanmaya ve özgüveninizi yüksek tutmaya devam edin. Güçlü ve sizin için önemli olan kişileri etkilemeye ve fark edilmeye başlamış olabilirsiniz. Başarısızlık hissi olan kişilerin başarı algıları çok hassastır. Yaptıkları küçük bir hatayı bile başarısızlık olarak yorumlayabilirler. Bunu sakın yapmayın.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası sorumlulukları olacak. Birden fazla önceliğiniz veya sorumluluğunuz varsa, öncelikle size kendinizi daha verimli hissettirenle iş başlayın. Böylelikle daha pozitif bir etki yaratarak total başarınızı artırabilirsiniz. Çevrenizdekiler size olumlu pek çok şey söylese de, sizin kendinize söyledikleriniz olumsuz ise, o pozitif söylemleri yok edebilir. 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası teslim etmeleri ve bitirmeleri gereken işleri olacak. Teslim etmeniz gereken önemli bir iş veya bitirmeniz gereken bir proje varsa, biraz ekstra zaman ayırmalısınız. Son dakika değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Mükemmeliyetçi kişiler bir iş üzerinde çok fazla zaman harcarlar. Detaylara çok fazla odaklanırlar. Siz de tam böylesiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası evle ilgili konular olacak. Mutfak, banyo veya ofisinizdeki ufak bir değişiklik, bir anda ruh halinizi değiştirebilir, ruh halinizi yükseltebilir. Ufacık değişiklikler, sizi hayata karşı daha enerjik ve verimli yapabilir. Tüm gün enerjimizi üst seviyelerde tutabilmek için geçici çözümlere değil, günlük rutinimizde kalıcı değişimlere ihtiyacınız var.