28 Mayıs Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta etrafınızdakilere kişilere kolayca öfkelenebilirsiniz; özellikle sizi kontrol etmeye çalışan veya kendileri hiç iş yapmadan oturup tüm görevleri size yıkan kişiler sinirinizi bozabilir. Geçmişte çok güvendiğiniz biri bu dönemde güveninizi sarsabilir. Bu konuya ciddiyetle yaklaşmanız gerekecek. Kariyer ve eğitim hayatınızda biraz daha dikkatli olmanız gerekli.

 

Boğa

Bu hafta bir süreden beri aklınızda olan uzun dönemli hedeflerinize bu dönemden itibaren odaklanabilir, planlarınızı uygulama aşamasına geçebilirsiniz. Aklınızdaki düşünceleri hayata geçirmekte zorlanıyordunuz ancak bu durum artık ortadan kalkacak. Neden hayatım şimdi düzene girdi diye merak edebilirsiniz. İpuçlarını incelerseniz aradığınız cevaplara ulaşacaksınız.

 

İkizler

Bu hafta sizin için oldukça farklı geçecek ve keyfinizi yerine getirecek. Hayatınız sıkıcı ve monoton işlemeye devam ederken birden işlerin değiştiğini fark edeceksiniz. İnsanları memnun etmek çok zordur bu yüzden kendinizi memnun etmeye bakın. Zamanla etrafınızdaki kişilerin beklentileri ortaya çıkacak ve onları da anlayıp hayatınıza devam edebileceksiniz.

 

Yengeç

Bu hafta etrafınızdaki pek çok kişi dikkatinizi çekmeye çalışıyor; hatta uzun zamandır görmediğiniz ama sizi unutmayan insanlar da bu gruba dâhil. Aynı zamanda pek çok yakınınızın bu dönemde size ihtiyacı olacak; bu yüzden de hayatınızda onların istekleri ve beklentileri ile ilgili dengeyi kurmanız gerekecek. Ailevi konularda ve sevdiklerinizle ilgili dikkatli olun.

 

Aslan

Bu hafta günlük hayatınız yoğun olacak bu yüzden işlerinizi halletmek için organize olmanız gerekecek. Sizi arayan veya sizinle konuşmak isteyen kişiler bu dönemde dikkatinizi dağıtabilir ve işlerinize konsantre olmanızı engelleyebilir. Yoğun bir koşuşturmaca sizi bekliyor, hiç beklemediğiniz işler çıkmasına hazır olun. İyi dinlenin, iyi beslenin ve sağlığınızı koruyun.

 

Başak

Bu hafta sizin için uzun zamandır yaşamadığınız kadar keyifli geçecek. Havada hissedilen aşk kokusunun yanı sıra hayatınızda bol bol da eğlence olacak. Anın heyecanıyla düşündüğünüzden daha fazla harcama yapmaya meyilli olacaksınız; maddi konularda dikkatli olmalısınız. Ayrıca bu hafta çok uzun zamandır beklediğiniz bir şeye kavuşacaksınız.

 

Terazi

Bu hafta hayatınızda size uygun olmayan gelişmelerin olmasına izin vermeyeceksiniz. İstemediğiniz bazı olayların geliştiğini fark ederseniz hiç çekinmeden fikrinizi beyan edebilmelisiniz. Etrafınızdaki kişilerden aldığınız yanıtlar beklediğiniz gibi olmayabilir. Bu hafta uzun zamandır görmediğiniz kişilerin bir araya geldiği aile toplantılarından keyif alabilirsiniz.

 

Akrep

Bu hafta yaşadıklarınızı etraflıca düşünebilmek için kendinize vakit ayırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Kaçıp kurtulmak herkesten saklanmak isteyebilirsiniz ancak yapmanız gereken konuşmalar, görüşmeniz gereken kişiler olduğu için hayattan kaçamayacaksınız. Önümüzdeki sürece hazır olmak için zihinsel olarak tazelenmeye ve sakin bir yere ihtiyacınız olacak.

 

Yay

Bu hafta arkadaşlık ilişkileriniz farklı bir seviyeye geçecek veya arkadaş gruplarınızla birlikte olduğunuz kalabalık ortamlarda yeni kişilerle tanışacak, yeni arkadaşlıklara yelken açacaksınız. Kendinizi uzaktaki arkadaşlarınızla tekrar iletişime geçmek gibi ilginç olayların içinde bulabilirsiniz. Maddi durumunuzu bu dönemde gözden geçirmeniz sizin için yararlı olacak.

 

Oğlak

Bu hafta sizin için yoğun geçecek ve kendinizle ilgili pek çok konuyu gözden geçirmeniz gerekecek. Bu süreçte kişisel huzur ve zihinsel denge sizin için çok önemli olacak. Geçmişi değerlendirmeli ve yaşadıklarınızı düşünmelisiniz bu sayede size en uygun yaşam tarzını bulabileceksiniz. Aynı zamanda gereksiz para harcayıp harcamadığınızdan emin olmalısınız. 

 

Kova

Bu hafta iyi bir dinlenmeye çok ihtiyacınız olacak bu yüzden sosyal aktivitelerinizi dinlenmeye de vakit ayırabileceğiniz bir seviyeye indirmelisiniz. Hayatınızdaki bazı olaylar halen belirsizliğini koruyor olabilir, her şeyin açıklığa kavuşması için sabırlı olmalısınız. İşler yakında çözülmeye başlayacak. Lezzetli atıştırmalıklar kilo almanıza neden olabilir; aman dikkatli olun.

 

Balık

Bu hafta sosyal aktivitelerinizde normalden daha fazla kişi ile birlikte olacaksınız. Bu durum size keyif verecek. Buluştuğunuz kişilerin arasında farklı işlerle ilgilenenler de olabilir. Bu kişiler sizden bazı konuları gizliyor da olabilirler ancak siz bu sırları ortaya çıkartacaksınız. Eğlence için fazla harcama yapmadığınızdan, sorumluluklarınızı aksatmadığınızdan mutlaka emin olun.