28 Ocak Haftası Haftalık Burçlar

 

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası ortaklıklar ve ikili ilişkiler olacak. Hem özel hem de iş hayatınızda ikili ilişkiler bu dönemde öne çıkacak. Ortaklık ilişkisi olan Koçların özellikle biraz daha dikkatli olması gerekiyor. Daha soğukkanlı olmalı ve gözlem yapmaya başlamalısınız. Eğer soruna odaklanırsanız çözümün aslında gözünüzün önünde olduğunu hemen fark edeceksiniz.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası fobiler, korkular ve bunları yenmek için kullanılacak kişisel gelişim yöntemleri olabilir. Bu dönemde gezegensel enerjilerin etkisiyle korkularınız ya da var olan fobilerini ortaya çıkıp sizi rahatsız edebilir. Bu konuların üzerine gitmeli ve korkularınızı aşmalısınız. Kişisel gelişimin sağlayacağı fayda ve yaratacağı değişiklikler sizi de çok şaşırtacak.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası kendi sınırları ve potansiyelleri olacak. Bu dönemde kendi sınırlarınız ve yapıp yapamayacaklarınızla ilgili sık sık düşünebilirsiniz. Bu konuda inançlı olmanın ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Ayrıca potansiyelinizi de daha fazla ortaya çıkartmak için bazı yöntemler deneyebilirsiniz. Eğer odaklanırsanız istediğinizi başaracaksınız.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası otorite ya da güç kaynağı olacak. Gelecek hayallerinizle ilgili daha fazla düşünmeye başlayacağınız bu süreçte iş yerinizdeki, okuldaki müdürünüz ya da üzerinizde otorite kaynağı olan kişilerle iletişim kurmanız mümkün. Canınızı sıkacak durumlarda bile soğukkanlılığınızı korumaya çalışmayı unutmayın ve biraz daha dikkatli olun.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası finansal konular, resmi işler olacak. Geciktirdiğiniz ya da yapmanız gereken resmi işler varsa bu dönem bu tür işleri halletmenin tam zamanı. Finansal konularla ilgili kararlar, yeni gelir kaynakları ve alım satım işleri gündeminizi meşgul edecek. Bu günlerde hayatınızı renklendirmek için arkadaşlarınızla görüşebilir, spor yapabilirsiniz.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yeni eğitim alanları, toplu ortamlar ve enerjik bir süreç olacak. Bu dönemde sık sık arkadaş toplantılarında ya da kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Yaşadığınız tecrübeler size farklı eğitim ya da iş fırsatları tanıyabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Enerjik bir süreç sizi bekliyor. Ayak uydurmak için sağlığınıza dikkat edin.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası gizli sırların ve sahnenin ardındakilerin ortaya çıkışı olacak. Arkadaşlarınızdan biri canınızı sıkacak bir davranışta bulunup sizi üzebilir. Ancak affetmenin büyüklük olduğunu kendinize hatırlatmanızda yarar olacak. Eğer kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız aldığınız kararların arkasında durun ama ani tepkiler vermemeye özen gösterin.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası yüzleşmeler olacak. Özellikle kendinizle ve aldığınız kararlarla yüzleşeceğiniz bu dönemde kendinizi fazla yıpratmamalısınız. Eğer hayatınızda değiştirmek istedikleriniz varsa bunun için geç değil, harekete geçebilir ve istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz. Kendinize inanın ve biraz da her şeyi akışına bırakın. Fazla stres çok zararlıdır.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası günlük rutinde yoğunluk ve aile görüşmeleri olacak. Ailenizle ilgili konular bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. Ailenin en beceriklisi ve uyumlusu olarak iş size düşebilir. Günlük rutininizin yoğunlaşması ile birlikte işlerin sarpa sarmaması için çok daha planlı ve programlı olmalısınız. Karşınıza yeni fırsatlar da çıkabilir.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası verilen sözler ile yenilik olacak. Bu dönemde verdiğiniz her türlü sözü yerine getirmek için çabalamaya başlayacaksınız. Bu sözlerin altında ezilmemek için yoğun bir süreç geçirebilirsiniz. Ancak etrafınızdaki kişilerin saygısını kazanacaksınız. Evinizde, dış görüntünüzde ya da hayatınızın küçük ayrıntılarında yenilikler yapmak istemeniz mümkün.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası gelecek hedefleri ve planları olacak. Bu dönemde hem özel hayatınızda hem kariyerinizde gelecek planları yapmaya başlayacaksınız. Partneri olan Kova burçlarının evliliği düşünmesi, evli Kova çocuk sahibi olmayı planlaması ya da mesleki gelişimleri ile ilgili önemli kararlar alması önemli. Alacağınız kararlar kaderinizi belirleyecek.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası sorumlulukların yerine getirilmesi ve yasal ya da özel görevlerin uygulanması olacak. Bu dönemde iş yerinizde ve özel hayatınızda kurallar ile kanunlar sizin için çok daha önemli hala gelecek. Her türlü sorumluluk ile görevinizi yerine getirmenin verdiği rahatlıkla boş zamanlarınız oldukça keyifli ve eğlenceli olacak diyebiliriz.