29 Ekim Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası aileleri olacak. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandıracak ve harekete geçirecek. Karmaşık duygulardan uzaklaşmayı başarabilirsiniz ve sevdiklerinize karşı sabırlı davranabilirsiniz. Beklentileriniz giderek artıyor ancak isteklerinizi gerçekleştirmek için gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Gelişmeler yavaş olsa bile sizin istediğiniz yönde olacak.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası eğitim ve kariyerleri olacak. Bu dönemde sabır göstermeniz biraz zor olabilir. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız sizi zorlayabilir. Sabır ve dirayet gösterenler kazançlı çıkacak. Olaylara ve ilişkilere bakış açınız değişiyor. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız. Bu günlerde kendinize ve sağlığınıza biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası sorunların çözülmesi olacak. Bu dönemde sizin yönettiğiniz ve kurduğunuz bir operasyonun meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. Sonuçlar sizi memnun edecek. Normal bir dönemden sonra işler olumlu bir şekilde hareketleniyor. Rüzgâr sizden yana; sonunda etrafınızdakilerle ahenk içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Şansınız açık.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası kişisel gelişimleri olacak. Bu dönemde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Duygusal yaralanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi dizginlemek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kolayca risk alabileceksiniz. Değişen planlarınız size zor anlar yaşatabilir. İşlerinizde aksamlar olabilir. Ayrıca sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası alınacak yeni kararlar olacak. Bu dönemde duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Aslında isteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz fakat olayları fazla ciddiye almaktan kaçınmalısınız. Bu süreçte yaşlı kişiler, akrabalarınız ve önemsediğiniz kişilerden alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak.

 

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası meslek değişimi, evlilik, çocuk sahibi olmak gibi ciddi kararlar olacak. Bu dönemde geçmiş günleri hatırlatan karşılaşmalar olabilir. Şimdiye kadar öğrendiklerinizi ve yaptıklarınızı gözden geçirecek, davranışlarınızı değiştireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Fazla harcama yapmayın.

 

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası ev ve evle ilgili konular olacak. Bu günlerde farklı davetlere ve organizasyonlara da katılabilirsiniz. Ancak organizasyonlar sırasında ortaya çıkabilecek aksaklıklar yüzünden çıkabilecek tartışmalardan uzak durmalısınız. Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Bunu iyi değerlendirmelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sevdikleri olacak. Bu dönemde finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. Bu günlerde çok üretken ve isabetli olacaksınız. Mümkün olduğunca bu durumdan istifade edin ve karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek hedeflerinize odaklanın.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası değişiklikler olacak. Bu dönemde sağlığınızla ilgili konulara gereğinden fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Şimdiye kadar bazen sinyalleri görmezden gelmeniz daha büyük sorumluluklar almanıza neden olabilir. Çalışma hayatınızla ilgili konular bugün gündeminizi meşgul edebilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gerekebilir.

 

Oğlak 

Bu hafta Oğlakların odak noktası aile büyükleri olacak. Bu dönemde bazı konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İşlerinizde yavaşlamalar söz konusu olabilir. Eskide kalmış tamamlanmamış işlerinizi bitirmeniz için uygun bir gün olabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Geçmişe takılmayın ve aile üyelerinizi üzecek kararlar almayın.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yeni başlangıçlar olacak. Bu dönemde romantik duygular içindesiniz. İçgüdülerinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsanız, sizi bulunduğunuz ortama sürükleyen nedenlerin altını çizin. Sabırlı ve kararlı tavrınız ile patronlar, yaşlı kişiler ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız. Kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir dönemdesiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası dinlenme, rahatlama ve başarıların tadını çıkartma olacak. Bu dönemde arkadaşlarınız ile buluşabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Dikkatli ve planlı davranacaksınız. Yeni projeler yapabilirsiniz ve fikirlerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Çok fazla ayrıntıların içinde kaybolmayın ve yarım kalmış işlerinizi tamamlayın.