29 Nisan Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta başlayan uzunca bir süre kadar devam edecek yeni dönem etrafınızdaki kişilerin artmasıyla birlikte sizin için çok daha yoğun geçecek. Son altı yıldır üzerinde çalıştığınız ve geçen yıldan beri uğraşmakta olduğunuz işlerle ilgili büyük bir ilerleme kaydetmeniz olasıdır. Geleceğinize yön verecek olan kişisel bir duruş kazanacaksınız. Geleceğe odaklanmalısınız.

 

Boğa

Bu hafta başlayıp önümüzdeki günlerde de sürecek olan dönemde sizin için zor olsa da daha kapalı olmalı ve hayatınızda olup bitenleri etrafınızdakilerle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Etrafınızdaki insanlar konusunda daha dikkatli olmanız sizin yararınıza olacak çünkü üzerinizden geçinen kişiler olabilir. Ne kadar açık olursanız tehlike de o kadar artabilir.

 

İkizler

Bu hafta çok uzun süreden beri devam etmekte olan etrafınızdaki kişilerle aranızdaki iletişim kopukluğu problemini aşacaksınız. Bu dönemde etrafınızdaki kişilerin sizden beklentileriyle ilgilenmeyi bırakıp kendi hayallerinize odaklanmalısınız. Uzun dönemli hedeflerinizle ilgili atmanız gereken çok adım olacak ve bu sırada öğreneceğiniz daha birçok şey var, unutmayın.

 

Yengeç

Bu hafta hayatınızdaki sorumluluklarınız ve görevleriniz artacak. Bu görevlerin sebebi uzun süredir beklediğiniz terfi de olabilir. Bu durumda düşünmeniz gereken tek şey aldığınız sorumluluklar ve etrafınızdaki kişilerin sizden beklentileri olacak çünkü etrafınızdaki insanlar kendi özgürlükleri için işlerini size yükleyebilirler. Biraz daha uyanık olmanız da gerekebilir.

 

Aslan

Bu hafta boyunca arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz yoğunlaşacak. Bu dönemde yeni arkadaşlar edinmeniz ve kalabalık gruplarla yapılacak toplantılarda bulunanız da olasıdır. Bu hafta önceliklerinize odaklanmalı ve geçen zaman boyunca uğraştığınız sorumlulukları gözden geçirmelisiniz. Geçmişinizden ders almayı ve hatalarınızı tekrar etmemeyi unutmayın.

 

Başak

Bu hafta uzun süre farkındalığınızın fazla olmayacağı bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu yüzden de yaptığınız faydalı işlerin fazla farkına varamayacaksınız. Özellikle gönüllü olduğunuz işlerde sahnenin arkasında kalmak istemeniz olasıdır. Başarmış olduğunuz ve başaracağınız işler geleceğinize büyük katkı sağlayacak, bu yüzden bu işlere odaklanmalısınız, unutmayın.

 

Terazi

Bu hafta geçen haftanın kızgınlıklarını ve kötü hislerini bir kenara bırakarak size yeni bir sayfa açıyor. Bu hafta sizin için yeni açılacak ve uzun süre etkili olacak bir sayfanın da başlangıcındasınız. Etrafınızdaki kişilerin sizden beklentilerine dikkat edin, fazla cömert davranmak size fayda sağlamaz unutmayın. Gereksiz yere fedakarlık da yapmamalısınız.

 

Akrep

Bu hafta işler değişiyor. Ekonomik durumunuz önümüzdeki süreçte oldukça aktif olacak. Bu yüzden bu dönemde gelirinizi arttırmanız veya size uzun dönemli kazançlar getirecek bir işe başlamanız olasıdır. Aynı zamanda bu dönemde çok çabuk para harcayacağınızı da unutmamalısınız. Eğer kazançlarınız artarsa tasarruf yapmanız gerektiğini de unutmamalısınız.

 

Yay

Bu hafta aklınıza birçok öneri gelmesi ve hayatınızda değiştirmeyi düşündüğünüz birçok konu olduğunu fark etmeniz olasıdır. Bu fikirlerinizin yanı sıra aklınızın bir parçası da etrafınızdaki kişilerle ilgili düşüncelere yoğunlaşabilir. Hayat sizin için daha yoğun bir hal almaya başlayacak ancak dikkatli olmazsanız aklınız karışabilir. Yeni şeyler öğrenmeye başlamak için hazırsınız.

 

Oğlak

Geçen hafta boyunca size uymayan bazı fikirleri uygulamak zorunda kalmış olabilirsiniz ve bu hafta tek düşüneceğiniz şey bu yaptığınız işler olacak. Aklınızda beliren birçok alternatif olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar aklınızdaki bu alternatiflerden en uygun olanını seçeceksiniz. Bu fırsat hayatınız etkileyecek önemli bir dönüm noktasının başlangıcı olabilir.

 

Kova

Bu hafta uzun bir süre devam edecek keyifli bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde her zaman hayalini kurduğunuz tatili yaşayacaksınız. Bu dönemde fazla müsamahalı olmamaya ve çok risk almamaya dikkat etmelisiniz çünkü bu yönlere eğilimli olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerin de hayatınızda daha etkili olmasıyla birlikte bu dönemde çok sık sosyalleşeceksiniz. Dikkatli olun.

 

Balık

Bu hafta başlayan yeni dönemle birlikte hayatınızda sağlık faktörü önemli rol oynayacak. Bu dönemde kolay kilo alacaksınız bu yüzden de bu konuda daha dikkatli olmalı sizi zora sokacak şartlardan kaçınmalısınız. Sağlınızı iyi yönde ilerletebilirsiniz ancak günlük egzersizlerini aksatmamaya özen göstermelisiniz. Kimsenin sizi köle gibi çalıştırmasına da izin vermeyin.