29 Temmuz Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların sabırlı olması çok önemli. Gezegensel enerjilerin etkisi ulaşımda aksamalara veya bazı gecikmelere neden olabilir. Bu tür zamanları öfkelenmek yerine, kendinizle vakit geçirmek veya bir şeyler okumak için değerlendirebilirsiniz. Hepimiz zaman zaman tüm olumsuzlukların üst üste geldiği durumlarla karşılaşabiliriz. Ama sonunda her şey çok iyi olur.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların karar alırken iyi düşünmesi çok önemli. Ayrıca bu dönemde anlaşmalara imza atmamak iyi olabilir. Yaşanabilecek olası gecikmelere karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bazen hayatın tadını çıkarmamıza ve anı yaşamamıza engel olabiliyor. Ama sabırlı olursak bunları kolayca aşabiliriz.

 

İkizler

Bu hafta İkizler daha çok arkadaşlık, aşk, iş arkadaşlığı ve aile ilişkileri ile ilgilenecekler. İlişkiler bazen karmaşık olabilir. Ancak düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmeyi başarabildiğiniz sürece ilişkileri de karmaşadan kurtarmak mümkün. Bu da romantizmi ve çok daha iyi iletişimi beraberinde getirebilir. Yavaşlamak ve iç sesimizi dinlemek büyük önem taşıyor, unutmayın.

 

Yengeç 

Bu hafta Yengeçlerin dikkatlerini toplama konusunda çabalaması gerekecek. Eski günleri hatırlamak bu dönemde biraz dikkatinizi dağıtabilir. Bu duygularınızın farkına varmalı ve onları ifade etmelisiniz. Böylelikle geçmişin getirdiği yüklerden kurtulabilirsiniz. Eğer bu tür konularda sorun yaşıyorsanız yoga, meditasyon, spor ya da kısa bir seyahat size iyi gelebilir.

 

Aslan 

Bu hafta Aslanlar geçmişle ilgili anılarını düşünecekler. Yakın zamanda yaptığınız bir konuşma aklınıza takılmış olabilir. Bunu aşmak için çok güvendiğiniz bir arkadaşınıza danışabilirsiniz. Başkalarının fikirlerine başvurmak size iyi gelebilir. Hiç kimsenin bir şeyleri tek başına halletmesi gerekmiyor. Bunu aklınızdan çıkartmayın ve insanlarla iletişime geçmeye çalışın.

 

Başak

Bu hafta Başakların sabırlı ve soğukkanlı olmayı öğrenmesi çok önemli. Üzerinizde çok fazla sorumluluk varsa ve başınızı kaşıyacak vakit bulamıyorsanız, yardım istemeyi düşünebilirsiniz. Sempatik tavırlarınız sayesinde ihtiyacınız olan desteği kolayca bulabilirsiniz. Yetersiz kaldığınız konularda yardım isteyebilmek, başarıyı yakalamanıza yardımcı olacak özellikler arasındadır.

 

Terazi

Bu hafta Teraziler farklı konularla ilgilenmeyi tercih edecekler. Küresel meselelerle ilgili farkındalığınız çok yüksek. Ancak bazen başkalarının sorunlarıyla boğuşurken kendinizi unutabiliyorsunuz. Biraz daha kendinize odaklanmak iyi olabilir. Ayrıca hayatımız boyunca karşılaştığımız zorlu zamanlardan daha güçlü  çıkmamız gerekiyor, bunu biraz düşünmelisiniz.

 

Akrep

Bu hafta Akrepler onları sevmeyen kişilere dikkat etmek zorunda kalacaklar. Aklınızdaki fikirleri açıklarken daha dikkatli davranmalısınız. Talepleriniz ve sorularınızla etrafınızdakileri etkileyebilir, böylelikle daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Etkili iletişim kurabilmek için, kendinizi açıkça ifade etmelisiniz. Ayrıca karşınızdakileri gerçekten dinleyin.

 

Yay

Bu hafta Yaylar gelecekleri ile ilgili ne yapmaları gerektiğini düşünecekler. Sevdiğiniz insanlarla, partnerinizle ya da ailenizle çok daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Bu güzel etkinlikler illa ki romantik bir akşam yemeği olmak zorunda değil, birlikte sevdiğiniz bir şeyler izlemeyi de düşünebilirsiniz. Ya da sevdiklerinizle küçük bir geziye çıkabilirsiniz. Sınırlı düşünmeyi bırakın.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların sakin olması çok önemli. Eğer kendinizi gergin hissediyorsanız, bunun sebebi belki de zihninizi gereğinden fazla yormanız olabilir. Meditasyon veya yoga yapmayı düşünebilirsiniz. Böylelikle zihninizi dengeleme şansı yakalayabilirsiniz. Zihinsel enerjiniz için bir şey yapmak istiyorsanız, öncelikle: Zihniniz yorgun olduğunda önemli kararlar almayın.

 

Kova 

Bu hafta Kovaların maddi konularda doğru kararlar alması çok önemli. Finansal konularla ilgili kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz. Biraz sakinleşmek ve rahatlamak için kendinize izin verebilir, doğada vakit geçirip kafanızı dinleyebilirsiniz. Hepimizin hayali dinlenmek ama özgür ve mutlu hissedersek zaten tüm dengelerin kendiliğinden yerine oturduğunu göreceksiniz.

 

Balık

Bu hafta Balıklar yarım kalan işlerini halledecek ve çok daha başarılı olacaklar. Zihninizi aktif kullanarak tanımadığınız kişilerle iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Çekici gücünüz çok yüksek. Bu yüzden biraz dışarı çıkıp sosyalleşmek iyi olabilir. Dışarı çıkmak, sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak, düşündüğünüzden daha faydalı olabilir. Bunu aklınızdan çıkartmayın.