3 – 9 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Son 2,5 aydan beri iletişim gezegeni Merkür’ü Yengeç burcunda olmasıyla beraber ailevi ve yatırımsal konularda bir duraklama dönemindeydiniz. Bu süreç sizin için artık son buluyor. 20 Ağustos tarihine kadar Merkür tatil, eğlence, aşk hayatı ve keyif aldığınız diğer alanlarda ilerleyecek. Bununla beraber 4-20 Ağustos tarihleri arasında keyif alacağınız tatil planları yapabilir, yalnız bir Koç burcu iseniz keyif alacağınız yeni aşklara yelken açabilir, mevcut ilişkisi olan bir Koç burcu iseniz de sevdiğinizle beraber eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu hafta Venüs Yengeç burcuna geçip bir ay boyunca orada kalacak. Bunun etkisi olarak, son zamanlarda ev ve aile konularında verdiğiniz sınavlar sizin için son bulurken, bu alanlarda güzel gelişmelerin başlangıcına şahitlik edeceksiniz. Keyifli zaman geçirmek için desteklendiğiniz bir süreç başlıyor. Ayrıca bu hafta Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile beraber, geleceğinizi oluşturmaya başlayacağınız bir sürece girecek, size iyi gelmeyen kişi ve konulardan arınmaya başlayacaksınız. Dolunayın bir etkisi olarak,  bu hafta arkadaşlık ilişkilerinize biraz dikkat etmenizi ve çatışmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

 

BOĞA

Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile beraber değişime açık ve hareketli bir hafta sizleri bekliyor olacak. Ailevi konularla ilgili önemli bir karar gündeminizde olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilir, özel hayatınızdaki kişi ile bir seyahate çıkabilir ve yakın çevrenizden parasal anlamda destek görebilirsiniz. Sizleri özellikle kariyer ve başarı anlamında destekleyecek olan bu dolunay ile kendinizi geri planda tuttuğunuz alanlarda cesaretlenerek artık ön plana çıkıp sizden beklenilmeyen performansı gösterebilir, kendinizi zirveye taşıyabilirsiniz. Çalışan bir Boğa burcu iseniz bir süredir beklediğiniz güzel haberler gündeme gelebilir, ekip arkadaşlarınızın bu konuda desteğini alabilirsiniz. Dolunayın negatif etkilerinden korunmanız için, bu dönemde tutarsız davranışlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

 

İKİZLER

Son 2,5 aydır aile ve aile dışındaki parasal konularla ilgili yaşadığınız zorluklar bitiyor ve zihninizin sürekli bu alanlardaki düşüncelerle dolu olduğu bir dönem sizler için kapanıyor. Bu alanlarda Venüs bir ay boyunca sizleri desteklerken, iş ya da iş dışı alanlardan beklenen paraların gelmesi gündeminizde olabilir. Bu hafta ile beraber eğlenceli, keyifli ve günlük hayatınızın hareketleneceği bir süreç başlıyor. Özellikle 20 Ağustos tarihine kadar ayaklarınızın yerden kesileceği mutluluklar sizleri bekliyor olabilir. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile beraber, bir süredir duraklama yaşadığınız alanlarda yeni kararlar alıp adımlar atabilir, özel hayatınızla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz. Dolunay süreçlerinin içlerinde biraz gerginlik de barındırmalarından dolayı özellikle özel yaşamınızda küçük tartışmalar ve zaman zaman gerilmeler yaşamanız mümkün gibi görünüyor.

 

YENGEÇ

Aşk, para, sağlık ve özellikle de maddi konularda destekleneceğiniz hareketli günler kapıda! Bu hafta başlayıp önümüzdeki bir ay boyunca devam edecek olan süreçte kendinize olan güveniniz artacak, arzu ettiğiniz ne varsa ona ulaşmak için atacağınız adımlarda çokça destekleneceksiniz.  Bu dönemde sosyalliğinizi ve tüm enerjinizi kullanmanızı, bir an bile yerinizde oturmamanızı ve her anınızı değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Dolunay ile beraber, görünüşünüzde küçük değişimler yapabilir, kendinizi her zamankinden daha güzel bulabilirsiniz. Son derece dikkat çekeceğiniz, değişime açık ve hareketli bir dönem başlıyor. Dolunayın negatif etkisi olarak, maddi alanda başlayacak olan hareketlilik ile beraber giderlerinizde ve lüks harcamalarınızda bir takım artışlar yaşayabilir veya özel yaşamınızdaki gerginliklerde ölçüsüz ve fevri tepkiler verebilirsiniz. İlişkilerinizin zarar görmesini istemiyorsanız bu dönemde tepkisel davranışlardan uzak durmanız ve bu problemlerin geçici olduğunu aklınızda bulundurmanız hayrınıza olacaktır.

 

ASLAN

Birçok alanda yeni kararların gündeminizde olacağı, iddialı girişimlerde bulunacağınız ve iletişimizin oldukça yoğunlaşacağı bir döneme başlıyorsunuz. Yeni başlangıçlarla beraber, özellikle 20 Ağustos tarihine kadar olan dönemde, atacağınız adımları biraz kendinize saklamak isteyebilir, her zamankinin aksine içi dışı bir olmak yerine daha ketum davranabilir, insanlara çok güvenmeyip hayatınızdaki yenilikleri ve iddialı adımlarınızı bir süre onlarla paylaşmaktan çekinebilirsiniz. Dolunay ile beraber özel veya iş ilişkinizde tamamlanma enerjisi gündemde olduğundan dolayı bu alanlarda bir süredir beklenen adımları atabilir ya da tam tersi güç ve ego çekişmeleri yaşayıp istemediğiniz sonuçlarla baş başa kalabilirsiniz. Sonrasında pişman olmamanız adına, bu dönemde iş veya özel yaşamınıza alacağınız kişilere dikkat etmenizde ve hızlı hareket etmemenizde fayda var.

 

BAŞAK

Geçtiğimiz 2,5 ay boyunca arkadaşlık ve sosyal ilişkilerinizde oldukça motive ve yoğun bir dönem geçirirken, bu hafta ile beraber zihninizden geçen düşüncelerin netleşmesi için zamana ve kendi kendinize kalmaya ihtiyaç duyacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. 20 Ağustos tarihinden itibaren sizin için başlayacak olan iddialı döneme geçmeden önce bir süre kendi başınıza kalıp planlamalar yapmak ve işinizle alakalı alanlarda kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Bu hafta ile beraber aşk hayatınızda ve geliriniz ile ilgili konularda desteklenirken, iş anlamında yeni bir yapılanmaya geçmeniz mümkün görünüyor. Bu yeni yapılanmaya geçerken dolunayın etkisinden dolayı sonradan oluşabilecek karar değişikliklerinden korunmak için iyice düşünmenizi, kendinizi merkeze koyup şartları net bir şekilde belirledikten sonra adım atmanızı tavsiye ederiz.

 

TERAZİ

Bu haftadan itibaren 20 Ağustos tarihine kadar kendinize olan güveninizin ve yeterlilik duygunuzun artacağı, son derece motive olacağınız bir süreç başlıyor. Arkadaşlık, özel ilişki ve gelecek ile ilgili konularda destekleneceğiniz haberler gündeminize oturabilir, kalabalık ortamlarda çok daha sosyal olabilir ve parasal konularda hareketin artacağı günler geçirebilirsiniz. Yaklaşık bir ay boyunca hem kariyer hem de özel yaşamınızda şanslı etkilerin altına gireceksiniz. Yeni bir kariyer fırsatının ve iş alanındaki şanslı gelişmelerin gündeminizde olması ile başarı anlamında yükselmeniz muhtemel görünüyor. Bu hafta bir yandan kendinize olan güveniniz artarken, diğer yandan dolunayın negatif etkisi ile bu güven artışında dengeyi kuramayabilir ve flörtöz tavırlar içerisinde bulunup mevcut ilişkinize zarar verebilirsiniz.

 

AKREP

Çalışma hayatınızın ve gündelik temponuzun oldukça hareketleneceği bir dönem başlıyor. Bu dönemde mevcut işlerinizde artış yaşayabilir, yeni iş teklifleri ve yeni haberler alabilirsiniz. İş alanında desteklendiğiniz bu süreçte,  yeni fırsatları kendilerine çekmek isteyen Akrep burçlarına insanlarla olan iletişimlerini yoğun tutmalarını ve kendilerini doğru aktarmalarını tavsiye ederiz. Son 2,5 aydır özel ilişkisinde problem yaşayan Akrep burçları, bu alandaki enerji değişimi ile beraber zor günleri geride bırakıp sevdikleri ile beraber tatil planları yapabilir, keyifli zamanlar geçirebilirler. Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay ile beraber evinizle ilgili veya ailevi konularda değişimler gündeminizde olabilir, gayrimenkul alım satımı veya kiralama ile ilgili alanlarda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Özel ve aile ilişkilerinizde dolunayın negatif etkilerini yaşamamak için her zamankinden daha fazla empati kurmanızı ve fevri hareketlerde bulunmamanızı tavsiye ederiz.

 

YAY

Aşk hayatınızın hareketlendiği, dışarıda çokça zaman geçireceğiniz ve kendinize olan güveninizin artacağı günler sizleri bekliyor! Bu haftadan itibaren hem maddi konularda hem de özel ilişkiniz ile ilgili alanlarda 2,5 aydır devam eden mücadele süreciniz son bulup, artık desteklenmeye başlıyorsunuz. Mevcut iş veya özel ilişkisini ciddileştirmek isteyen Yay burçları, yeni kararlar alıp ilişkilerini resmileştirmek için adım atmak isteyebilir ve bu konuda kendilerini oldukça motive hissedebilirler. Parasal gelirinizde ve kendinize olan güveninizde artış yaşayıp hayatınızın oldukça hareketleneceği bu süreçte, dolunayın etkisi ile zihin dünyanız da daha fazla hareketlenebilir,  birçok fikri aynı anda zihninizde tutmak zorlaşıp konsantrasyon problemleri yaşayabilirsiniz. Dolunayın negatif etkilerinden korunmak için daha dingin ve sakin hareket etmenizde fayda var.

 

OĞLAK

Son dönemlerde gerek özel gerek aileleri ile olan ilişkilerinde yanlış anlaşmalar yaşayıp üzülen Oğlak burçları için zorlukların bittiği ve desteklenmeye başladıkları bir süreç başlıyor. 20 Ağustos tarihine kadar bir yandan maddi getirileri olacak olan finansal imzalar gündeminizde olurken, bir yandan da ilişkilerinizdeki negatif enerjiler güzel enerjilere dönüşüp yaşanan sorunlarla ilgili çözümler sunulabilir, anlayışlı ortamlarda bulunabilirsiniz. İlişkisi olmayan Oğlak burçları yeni bir ilişkiye merhaba diyebilir, mevcut özel ilişkisi olan Oğlak burçları ise ilişkilerindeki bu güzel enerjinin başlangıcı ile beraber evlilik kararını gündemlerine alabilirler. Gerçekleşecek olan dolunayın etkisi ile de bir yandan sosyalliğiniz artarken bir yandan da maddi konularda hanenize para girişleri söz konusu olabilir.

 

KOVA

Ağustos ayının en iddialı haftalarından birine giriş yapıyorsunuz! Bir yandan kendinizi oldukça motive ve mutlu hissederken bir yandan da Merkür’ün sosyallik alanınızdan geçmesi ile beraber yakın çevreniz ve sizin için önemli olan insanlarla olan iletişiminizde belirgin bir artış yaşayabilir, oldukça hareketli ve yeni haberlerin olduğu günler yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle çalışma hayatınızda yaşamakta olduğunuz durgunluklar ve istikrarsızlıklar son bulabilir, yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjilerin oldukça yoğun olduğu ve destekleneceğiniz bu alanda, yeni bir iş arayışında olan Kova burçlarına daha sık iş başvurusunda bulunmalarını ve enerjilerini şanslı oldukları bu dönemde bu alana harcamalarını tavsiye ederiz. Bu hafta gerçekleşecek olan dolunay ile beraber sizin için bir arınma dönemi başlayacak, hayatınızdaki doğruyu yanlışı ve sizden saklanan gerçekleri göreceksiniz. Bununla beraber insanlara güven duymakta zorlanabilir, kendi kendinize kalıp iç dünyanıza yönelmek isteyebilirsiniz. Dolunayın beraberinde getirebileceği negatif etki nedeniyle ev, aile, gayrimenkul alım satımı gibi konularda yanlış kararlar alıp sonradan pişmanlık duymamanız için, bu süreçte bu alanlarda herhangi bir adım atmamanızı, yalnızca arınma sürecinizi sizin için en verimli olacak şekilde yaşamanızı tavsiye ederiz.

 

BALIK

Geçtiğimiz 2,5 ay boyunca aileniz ile olan ilişkinizde kendinizi istediğiniz şekilde ifade edememiş olabilir, kendinize olan güveninizde düşüş yaşamış olabilirsiniz. Bu hafta ile beraber bu enerji değişip sizin için hareketli günler başlıyor. Çalışan Balık burçlarının mevcut projelerinde artış olabilir ve yeni iş teklifleri alabilirler. Desteklendiğiniz bu süreçte, eğer yeni bir işe başlamak istiyorsanız tüm şartları zorlamanızı ve şanslı olduğunuz bu dönemi verimli kullanmanızı tavsiye ederiz. Önümüzdeki bir ay boyunca kendinize olan güveniniz artarken, sosyal ortamlarda kendinizi çok daha rahat ifade edebileceksiniz. Bu dönemde aşk hayatınızda da desteklenirken, ilişkisi olmayan Balık burçları için yeni bir ilişki, ilişkisi olan Balık burçları için ise sevdikleri ile eğlenceli ve keyifli zamanlar gündemlerinde olabilir. Kendinizi çok daha mutlu hissedeceğiniz bu hafta, dolunayın etkisi ile kalabalıklardan uzaklaşıp sevdiklerinizle beraber daha izole zaman geçirmek isteyebilir, kısa tatillere gitme arzusu duyabilirsiniz. Dolunayın negatif etkisinden zarar görmemek için arkanızdan çevrilen işleri duyacak olursanız ciddi tepkiler vermek yerine kendinizle baş başa kalıp kendi değerinizi fark etmenizi tavsiye ederiz.