3 Eylül Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçlar için çalışma zamanı. Kariyer ve eğitim konuları özellikle odak noktanız olacak. Haftaya keyifli başlayacaksınız. Bazı sorunlar veya karışıklıklar olsa bile sakin ve anlayışlı davranacaksınız. Hareket halinde olmak ve özellikle seyahatler keyfinizi yerine getirecek. Seyahat planları yapabilirsiniz. Aynı zamanda da ekonomik sorunlarınız artık düzeliyor.

 

Boğa

Bu hafta Boğalar için plan yapma zamanı. Geleceğinizle ilgili planlar yapacak ve bunları nasıl gerçekleştireceğinizi düşüneceksiniz. Özellikle yabancı ülkelere gitmek ve yaşantınızda büyük değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Gelecek planları yaparken her şeyi hesaba katmalısınız.

 

İkizler

Bu hafta İkizler için dinlenme zamanı. Yaşayacağınız küçük sağlık sorunları nedeniyle dinlenmeniz gerekebilir. Değişim arzularının yarattığı gerilimi bu süreçte hissetmeyeceksiniz ve sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Ayrıca sevdiğiniz insanlar ile aranızdaki ilişkiler de daha sıcak ve güzel olacak.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçler için kariyer ve eğitim ile ilgilenme zamanı. İşinize bağlı ve sınırlarınızın farkında olduğunuzu göstereceksiniz. Bu tutum çok takdir edilecek ve bir üstünüzle anlaşmazlık yaşamanızı engelleyecek. Son zamanlarda sevdiklerinize karşı duyduğunuz üzüntülerin sebebini anlatma ve açılma ihtiyacı duyacaksınız. Kimseyi kırmamalısınız.

 

Aslan

Bu hafta Aslanlar için gevşeme zamanı. Özellikle de bir süredir atlatamadığınız duygusal sorunları atlatma zamanınız geldi. Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Ekonomik açıdan para kaybı riskine karşı hazırlanmayı unutmayın.

 

Başak

Bu hafta Başaklar için değişiklik zamanı. Bir süredir yapamadığınız o istediğiniz değişiklikleri yapacaksınız. Bu süreçte sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İş ortamınızda hareketli zamanlar içerisinde olmanız mümkün. İletişiminizin hızlı olacağı bir zaman dilimindesiniz. Gelecek ile ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz.

 

Terazi

Bu hafta Teraziler için arınma zamanı. Bir süredir içinizden atamadığınız her türlü olumsuz enerjiyi artık atacaksınız. İşlerinizi en iyi hale getirmek için alternatif yollar deneyebilirsiniz. Hayal ettiğiniz konularda gerçeklerle yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Aynı zamanda bu günlerde iletişim sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sorunları çözmek için iyimser olmalısınız.

 

Akrep

Bu hafta Akrepler için geçmişle yüzleşme zamanı. Özgürlüğünüze düşkünsünüz. Ancak ailenizi ihmal etmeyin. Yaptığınız fedakarlıklar karşı taraf tarafından görülüyor ve biliniyor şüpheniz olmasın. Olaylardan kolay etkileneceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik beklentileriniz giderek artıyor. İstedikleriniz zamanla olacak. Sabredin.

 

Yay

Bu hafta Yaylar için emeklerinin karşılığını alma zamanı. makul olmalı ve içinizden yükselen büyük enerjiyi yapıcı ve yaratıcı yönde kullanmak için gayret göstermelisiniz. Güçlü dostlarınızın desteğini alabilirsiniz fakat sabırsız ve sert bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Alacağınız haberler sizi çok heyecanlandırabilir ve şoke edebilir. Hazır olun.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar için değişime uyum sağlama zamanı. Hayatınızda bir süredir devam eden yeniliklere artık siz de uyum sağlayacak ve hayatınızı kökten değiştireceksiniz. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizle ilgili gelişmeler sizin beklediğiniz yönde olacak.

 

Kova

Bu hafta Kovalar için hedeflerine odaklanma zamanı. Hedeflerinizle ilgili çok daha fazla düşünecek ve planlar yapacaksınız. Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Sevdikleriniz, sizdeki inisiyatif ruhundan çok memnun kalacak ve her adımınızda sizi büyük merakla takip edecek. Çok coşkulu ve tutkulu olacaksınız, hazır olun.

 

Balık

Bu hafta Balıklar için hayallerine yaklaşma zamanı. Atacağınız adımlar sizi hayallerinize çok daha fazla yaklaştıracak. Hızlı düşünebilmek size aniden ortaya çıkan durumlardan en iyi şekilde faydalanma olanağı sağlayacak. Aksi takdirde kârınız düşlediğiniz gibi olmayacak. Yeni bir işe gireceksiniz ve bu mali açıdan da memnuniyet verici olacak. Artık rahatlayabilirsiniz.