3 Haziran Haftası Haftalık Burçlar

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası seçimler olacak. Genel anlamda seçim yapma konusunda zorluk çekebilirsiniz. Ayrıca ailevi konularda küçük çaplı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Biraz daha sakin olmanız ve kimsenin üstünüze gelmesine izin vermemeniz gerekiyor. Her zaman olumlu düşünmeye odaklanırsanız problemleri kısa sürede çözebilir ve iyi hissedersiniz. Unutmayın.

 

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası aile büyükleri olacak. Aile büyüklerinin size bazı konularda baskı yapması ve söylediği şeyleri kabul ettirmek istemesi olası. Bundan kurtulmak için sakin ve soğukkanlı olmanız gerekiyor. Kızıp öfkelenmek işe yaramayacak ve tam tersi insanların kalbini kırmanıza neden olacak. Bunu aklınızda tutarsanız işlerin çözüleceğini göreceksiniz.

 

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası yolculuklar olacak. Kısa bir seyahate çıkmanız ya da uzun bir yolculuk planı yapmanız olası. Önümüzdeki günler yol ve yolculuk konuları zihninizi meşgul edecek. Ancak ne olursa olsun kendinizi çok fazla yormamaya özen göstermelisiniz. Küçük çaplı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bunlar sizi endişelendirmesin, kısa sürede iyileşeceksiniz.

 

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası sevdikleri olacak. Sevdiğiniz insanlarla bir arada olmak isteyeceksiniz. Ailenizi, dostlarınızı, varsa çocuklarınızı kardeşlerinizi ve akrabalarınızı görmek onlarla güzel zaman geçirmek size iyi gelecek. Eğer bu keyifli zamanın ardından kalabalıktan bunalırsanız kendinize sık sık zaman ayırmaya çalışın. Böylece rahatlayabilir ve iyi hissedersiniz.

 

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası dinlenme ihtiyacı olacak. Bir süredir oldukça yoğun çalışan ve yoğunluklardan bir türlü kurtulamayan Aslan burçlarının dinlenmeye ihtiyacı olacak. Tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmanız ve rahatlamak için ne gerekiyorsa yapmanız çok önemli. Stres tüm hastalıkların ve olumsuzlukların nedenidir bunu unutmayın ve rahatlayın.

 

Başak 

Bu hafta Başakların odak noktası yakınları olacak. Bu dönemde sık sık yakınlarınızla görüşebilirsiniz. Ancak dinlenmeye de ihtiyacınız var. Bu dönemde gereksiz şeylere odaklanmak sizi boşa yoracak şeylerden biri. İhtiyacınız olmayan şeyleri almayın, düşünmeyin ve boşa vakit harcamayın. Sorumluluklarınızdan arta kalan zamanda kendi istediğinizi yapın.

 

Terazi

Bu hafta Terazi burçlarının odak noktası harcamalar olacak. Tatille birlikte daha fazla harcama yapmaya meyilli olabilirsiniz. Bu konuda özellikle dikkatli olmanızda yarar var. Ayrıca söylemek istediklerinizi içinize atmayın. Siz inandığınız ya da doğru olduğunuz şeyi söyleyin karşıdaki kişinin alacağı tavır ona kalsın. Bu şekilde hem iyi hissedersiniz hem de dürüst olursunuz.

 

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası sağlıkları olacak. Kendinizi yorgun hissediyor olabilirsiniz. Bu yorgunluğu atmak için dinlenmeniz gerekiyor. Koşturmaya devam ederken bunun geçeceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeniliklere açık olmak ve açık fikirli davranmak sandığınızdan daha fazla işinize yarayabilir. Aynı şekilde devam etmek yerine değişmeye hazırlanmalısınız.

 

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası kendi hayatları olacak. Kendinize biraz daha zaman ayıracaksınız ve bu süreçte kendi hayatınızı ve hayatınızdaki insanları düşüneceksiniz. Bu dönemde kendinize bir öncelikler listesi çıkartmanız hayat kurtarıcı olabilir. Sizin için acil ve ilgilenilmesi gerekenlere hemen müdahale etmeli ve geriye kalan konuları yavaş yavaş çözebilirsiniz.

 

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası arkadaşları olacak. Uzun süredir görmediğiniz ve hatırını sormadığınız arkadaşlarınız size sitem edebilir. Bir süredir tamamen kendi hayatlarına odaklanan Oğlakların artık birazcık daha etrafına bakması gerekiyor. Etrafınızdaki kişileri ve kendinizi sürekli eleştirmekten, her türlü hatayı büyük problemlermiş gibi sunmaktan kaçının.

 

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası özgürlük olacak. Kendinizi özgür hissetmek isteyeceksiniz. Özgür hissetmek için de yapabileceklerinizi düşünmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde kariyer, eğitim ve aile hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca Kovalar evde tadilat, yenileme ya da değişiklik yapabilirler. Bu süreçte fazla harcama yapmamaya dikkat!

 

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası mutluluk olacak. Oldukça uzunca bir süre sonra dertlerden sıyrılacak ve kendinizi hiç olmadığınız kadar rahat hissedeceksiniz diyebiliriz. Bu rahatlama ile birlikte yoğunluklarınız, işleriniz ve koşturmacalarınız da kolayca halledilecek. Gezegensel enerjiler konusunda önümüzdeki günlerde şans sizden yana. Bunu iyi değerlendirmelisiniz.