3 Şubat Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçlar parasal konulara odaklanırken Boğalar ise bu hafta ilişkiler ile ilgili konulara vakit ayıracaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta sahnenin arkasında kendisini göstermeyen birçok şeyin olduğunu fark edeceksiniz ancak sırların açığa çıkması için biraz daha beklemeniz gerekecek. Önümüzdeki süreç boyunca işlerinizi düzene koymaya çalışmalısınız çünkü bunun sonucunu belli bir süre sonra mutlaka alacaksınız. Doğru yerlere harcanan para sizi mutlu edecektir. Parasal konulara odaklanmaya dikkat edin.

Boğa

Bu hafta etrafınızdaki birinin sizi kendi istekleri konusunda test etmesi muhtemeldir. Bu konuyla ilgili hiç beklemediğiniz şekilde o kişinin hayatında çok iyi bir pozisyona geleceksiniz. İnsan ilişkileri konusunda sözlerinize dikkat etmelisiniz. Hayatın bir oyun olduğunu düşünün ve her anın keyfine varın. Yoksa stresten kendinizi hasta edecek ve çok mutsuz olacaksınız.

İkizler

Bu hafta sizi keyifli günler bekliyor ve bu günlerin uzunca bir süre kendini gösterecek. Etrafınızdaki kişiler bu dönemde normalden daha esnek olabilirler bu yüzden yapmanız gereken işler varsa bu hafta sizin için uygun olacak. Hem siz hem etrafınızdaki kişiler inatçı davranınca ailevi konular sabrınızı sınayacak, bardağın dolu tarafına bakmayı unutmayın.

Yengeç

Bu hafta konu desteklediğiniz biri olunca paranızın ellerinizden kayıp gitmesi mümkündür, harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca bu dönemde verdiğiniz her kararın arkasında durabileceğiniz şeyler olmasına özen göstermelisiniz. Aklınızı kurcalayan durumlar için sadece bir çözüm değil birçok alternatif olduğunu aklınızdan çıkartmayın. Sabit fikirli de olmayın.

Aslan

Bu hafta hayatınızda sizi baskı altına alacak bir konu ortaya çıkabilir. Bu durumun bekletilmesi mümkün olmayan sorumluluklarınızla ilgili olması muhtemeldir. Uzun dönemli olarak size yarar sağlayacak bir işe başlayabilirsiniz. Bu nedenle haklarınız için savaşmalı ve kendinizi ezdirmemelisiniz. Kendinize olan saygınızı ve inancınızı kaybetmemeniz çok önemli olacak.

Başak

Bu hafta etrafınızdaki kişilerin sizden daha fazla ilgilendiği duygularınıza önem vermenizin zamanı geldi. Etrafınızdaki kişilerin beklentilerinizi karşılayıp karşılayamadıklarını ölçüp tartın. Eğer bazı kişilerle ilgili belirsizlikler hissederseniz onları dinleyin. Gelecekten bir şeyler beklemeyi bırakın ve anı yaşayın. Gelecek planları yapmak istiyorsanız, şimdi çalışmanız gerek.

Terazi

Bu hafta problemleri çözmek için kendinize güvenin yeterli olacak. Kişisel anlamda geleceğinize göz gezdirin çünkü gezegensel enerjiler ile birlikte farklı konularda zirveye ulaşacak, aynı zamanda yeni başlangıçlar da sizi bekliyor. Etrafınızdaki kişilerin uyguladıkları baskı konusunda dikkatli olmalı ve yapmanız gereken sorumlulukları hiç atlamamalısınız.

Akrep

Bu hafta etrafınızdaki kişilerle ilgili pek çok şey yaşayabilirsiniz bu yüzden bu olayların önceliklerinizi engellemesine izin vermemelisiniz. Etrafınızda yoğun takvimleri olan kişiler olduğu sürece kendi işlerinizi atlamanız oldukça kolay olacaktır. Bu kişiler sizin belli bir pozisyonda kalmak istediğinizi anladıklarında sizinle konuşacaklardır. Siz buna aldırmayın.

Yay

Bu hafta hoşunuza giden yorumlar ileride karşınıza bazı yararlı fırsatların çıkmasına neden olabilir. Gelecek planlarınıza sadık kalır, kararı davranırsanız karşınıza çıkan fırsatları doğru şekilde değerlendirebilecek ve karşılığını alabileceksiniz. Bu dönemde yapabileceğiniz en iyi şey kendinize inanmak olacaktır. Güçlü ve tetikte olmaya çalışın, fırsatları sakın kaçırmayın.

Oğlak

Bu hafta biraz öz disiplin uygulayarak oldukça üretici olabilir ve kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Uzun dönemli hedeflerinize odaklanın ve karşınıza çıkan her türlü fırsatı değerlendirmeye bakın. Etrafınızda size yardımcı olmak isteyen kişiler olacaktır, onlara izin vermelisiniz. Arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve aile üyeleriniz size yardımcı olmayı isteyecektir.

Kova

Bu hafta sizin için genel anlamda keyifli olacak ve bu durum uzunca bir süre boyunca sizi rahatlatacak. Bu dönemin tamamında rahat olmanız mümkün olmayacağından enerji seviyenizi yüksek tutmaya çalışmalısınız. Arkadaşlarınızdan gelen baskı sizi sıkabilir, bununla başa çıkmanın en iyi yolunun içinize dönmek olduğunu unutmayın. Bazen yalnız kalabilirsiniz.

Balık

Bu hafta gezegensel enerjilerin etkisiyle normalde yapmadığınız şeyleri yapmaya eğilimli olmanız olasıdır. Sürprizlere, yeniliklere, ani değişikliklere ve farklı kararlara hazır olmalısınız. Kendinizle ilgili bu durum sizi de çok şaşırtacak. Yeni elbiseler veya yeni bir tarz konusunda kendinizi kaybetmemelisiniz. Aynı zamanda sağlığınıza ve beslenmenize dikkat etmeniz gerek.