30 Aralık Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Koçların odak yeni çevre edinme olurken Aslanlar ise bu hafta finansal gelişmelere vakit ayıracaklar. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni insanlar olacak. Aşk ya da arkadaşlık ilişkisine başlayabileceğiniz yeni insanlarla tanışacağınızı söylemek mümkün. Bu dönemde yeni insanlar tanımaya açık ve daha anlayışlı olmalısınız. Uzun bir seyahate çıkmanız, yeni bir eğitim programına başlamanız, yasal sorunlarla karşılaşmanız ya da hayatınızın değişmesi mümkün.

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası kariyer olacak. Ya işinizde sizi yeni bir yola sokacak terfi alacaksınız ya da işi bırakmanıza neden olacak bir problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu dönemde iş ve kariyer konularıyla ilgili dikkatli olmanızda yarar var. Her şeyin yeni farkına vardığınız hissini tadacak ve şokun etkisiyle ne yapacağınızı şaşıracaksınız. Dikkatli olmalısınız.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası günlük rutini bozan şaşırtıcı gelişmeler olacak. Ani duygu değişimleri yaşamaya meyilli olacaksınız. Bu dönemde dikkatli olursanız ileriki zamanlarda hayatınız olumlu yönde değişmeye başlayacak. İyi haberler alacağınız bir dönemdesiniz. Finansal anlamda da şans yanınızda olacak. Keyfinize bakın. Rahatlamaya çalışmalısınız.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası aile ve aile ilişkileri olacak. Nostaljik zamanlar sizi bekliyor. Bu dönemde ailenize karşı çok daha kibar ve anlayışlı olursanız huzurlu ve mutlu bir hafta geçireceksiniz. Farklı kişilerle sık sık iletişim halinde olacak ve biraz yorulacaksınız ancak bu iletişimlerin sonunda ilham perisi sizi ziyaret ederek atılımlar yapmanızı sağlayacak.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası finansal gelişmeler ve kişisel hesaplaşmalar olacak. Hayatınızı düşünüp kendi kendinizle bir hesaplaşmaya girdiğiniz bu dönemde finansal konularda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Alacağınız ani kararlarla etrafınızdakileri de şaşırtacaksınız. Bu çalkantılı dönemde huzur bulmak için tek ihtiyacınız olan şey aileniz ve arkadaşlarınız olacak.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası gizli kalmış olaylar ve dikkat çekme çabası olacak. Her ne kadar gizli durumların ortaya çıkması ile canınız sıkılsa da bu dönemde birilerinin dikkatini çekmekte hiç zorlanmayacaksınız çünkü pozitif enerjiniz tavan yapacak. Arkadaşlarınızla oldukça keyifli vakit geçireceksiniz ancak eve dönünce kişisel yüzleşmeler sizi bekliyor olacak.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası gönüllü işler ve farklı aktiviteler olacak. Vicdanınızın sesini dinlediğiniz takdirde bu haftayı ihtiyacı olanlara yardım etmekle geçirmeniz olası. Hayalleri için savaşan Balıkların daha olumlu düşünmeye ihtiyacı var. Finansal alanda ve özgüven konusunda problemler çıkabilir. Bu konulara dikkat edin. Bu dönemde yeni bir bakış açısı edineceksiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası tartışmalar ve ani kararlar olacak. Farklı kişilerle girecekleri tartışmaların ardından Kovalar hızlı ve zorlu kararlar alacaklar. Bu kararların ardından ise geri dönüş neredeyse imkansız hale gelecek. Kesin bir karar almadan önce iki kez düşünmenizde yarar var. Duygusal olarak daha sakin bir hayata ihtiyacınız olduğu kesin. Huzurlu olmalısınız.

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası ev ve ailevi konular olacak. Aile içinde oluşacak tartışmalar canınızı sıkabilir ve uzun süredir düşünmediğiniz bazı konuları düşünmenize neden olabilir. Tartışmalarda sakin kalmaya çalışmalısınız. Sosyal ilişkilerinizin artacağı bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta yeni arkadaşlıklar edinebilir ya da yeni bir aşka da yelken açabilirsiniz.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası dikkat, dikkat dağınıklıkları ve başarı olacak. Dikkatini toplamakta zorluk çeken Oğlakların bu anlamda biraz daha çaba göstermesinde yarar var. Bu dönemde başarı konusunda uzun uzun düşüneceksiniz. Kendinize haksızlık etmeyin ve bu haftayı biraz daha sakin geçirmeye çalışın. Sevdiğiniz aktiviteler yapıp dinlenin. İyi gelecek.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası günlük rutin, iş hayatları, sağlık ve beslenme düzeni olacak. Baharın yaklaşmaya başlaması ile yeni bir diyete başlamaya karar vermeniz ya da spora yazılmanız olası. Bu dönemde kendinizi fazla yormamaya özen göstermelisiniz çünkü sağlığınız bozulabilir. Dengeli beslenin ve işinize odaklanın. Ayrıca yaratıcı enerjiniz de çok artacak.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası rekabet ve karşılıklı görüşmeler olacak. Hem iş yerinizde hem de sosyal ilişkilerinizde bu dönemde sizi rekabet bekliyor. İlişkiniz varsa üçüncü bir kişi nedeniyle aranız bozulabilir ya da eğer hoşlandığınız biri varsa elinizi çabuk tutmazsanız onu kaptıracaksınız. Bu hafta yüzleşmeyi beklediğiniz kişilerle yüzleşeceksiniz. Sakin olmalısınız.