30 Eylül Haftası Haftalık Burçlar

Bu hafta burçları neler bekliyor? Boğalar evleri ile ilgili düzenlemelere odaklanırken Başaklar ise gelecek ile ilgili planlar ile ilgilenecekler. Dahası yazımızda…

Koç

Bu hafta Koçlar ev dekorasyonu ile ilgilenecekler. Evinizin enerjisinde oldukça etkilendiğiniz için, daha taze ve pozitif enerji verecek bir renge boyatabilir, yeni tablolar alabilir ve taze saksı çiçeklerinden yeni bir köşe hazırlayabilirsiniz. Orijinal aynı zamanda da hesaplı tam sizin için uygun. Evinizdeki pozitif enerjiyi ortaya çıkartacak evinizi daha huzurlu hale getireceksiniz.

Boğa

Bu hafta Boğalar evlerindeki ya da farklı mekanlardaki düzenlemelerle ilgilenecekler. Sonrasında ise, sizin ya da ailenizin taşınmasıyla ilgili hazırlıklara başlayabileceksiniz. Evinizde kullanılmayan, kurtulmaya çalıştığınız ancak belki bir gün lazım olur diyerek bir kenarda sakladığınız çeşitli objeleri yeniden değerlendirmekle işe başlayın. Yaratıcılığınızı kullanın.

İkizler

Bu hafta İkizler ekonomik konularla ilgilenecekler. Karlı bir yatırım konusunda olumlu düşünüyorsunuz. Elde edeceğiniz potansiyel kazanç, hem ailenizin masrafları konusunda sizi rahatlatacak hem de bir tatil planı da yapmanıza imkan verecek. Karlı anlaşmalar yapabilmek için, karşınızdakini kendi şartlarınıza ikna edebilmeniz çok önemli. Bu konuda dikkatli olun. 

Yengeç

Bu hafta Yengeçler tadilatlarla ilgilenecekler. Evinizin yenilenmesi ya da tekrardan dekore edilmesiyle ilgili tadilatlara bu hafta başlayacaksınız. Tüm işler tahmininizden daha kısa sürede tamamlanmış olacak. Yeni bir yere taşınıyorsanız, ya da bulunduğunuz ev ile ilgili değişiklikler yapmak istiyorsanız, renklerin gücünü kullanın. Bu yenileme size çok iyi gelecek. Pozitif olun.

Aslan

Bu hafta Aslanlar aşk ve sevgi konuları ile ilgilenecekler. Aşk hayatınızdaki romantik gelişmeler tam gaz devam edecek. Partnerinizle özel bir buluşma planlayarak ilişkinizin en unutulmaz akşamını geçirebilirsiniz. Partneri olmayanlar ise yeni biri ile tanışacaklar. Her nerede olursanız olun, karşınıza çıkan partner adayını etkileyebilmek için önce kendinizi etkilemeniz şart.

Başak

Bu hafta Başaklar gelecek planları ile ilgilenecekler. Bugünlerde birçok konuda gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Hem işinizdeki yeni parasal gelişmelerle ilgili hem de kişisel yaşamınızdaki tatil planlarıyla ilgili somut ayarlamaları kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Geleceğin neler getireceğini bilme arzusu bizi strese sokabilir. Bu konuda aşırıya kaçmayın.

Terazi

Bu hafta Teraziler kişisel hayatları ile ilgilenecekler. Kişisel yaşamınızla ilgili hayal bile edemeyeceğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tamamen pozitif duygu ve düşüncelere odaklanarak rüyalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimlediğimiz olumsuz durumlar, üst üste gelen problemler bizi bunaltabiliyor ama artık siz bu dönemi çoktan aştınız. Şansınız açık.

Akrep

Bu hafta Akrepler işleri ve eğitimleri ile ilgilenecekler. İşinizle ilgili oldukça detay ve özen gerektiren projelerin yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Bu yüzden öncelik sırasını çok iyi planlayarak, bu yoğun dönemi sorunsuz atlatmanın kurgularını yapmalısınız. Amaçlarının farkında olmayan insan neyi başarmak istediğini netleştiremez. Hedef belirlemeniz gerekiyor.

Yay

Bu hafta Yaylar tatil planları ile ilgilenecekler. Tatil planlarını düşünmeye başladığınız için kendinizi tam olarak işinize odaklayamıyorsunuz. Eğer destinasyonunu kafanızda kesinleştirdiyseniz hiç beklemeden otel ve uçak rezervasyonunuzu yapmalısınız. Seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek, hayata olan bakışınızı değiştirir. Bunu unutmamalısınız.

Oğlak

Bu hafta Oğlaklar sosyal ilişkileri ile ilgilenecekler. İş hayatınızda beklediğiniz bir ortaklık ya da kişisel yaşamınızdaki bir ilişkiniz, kısa süreliğine sekteye uğrayabilir. Bu gecikmelerin akışı aksatmasına izin vermeden ilişkilerinizi sürdürmeye çalışmalısınız. Ayrıca yeni bir projeye başlarken, başarılı insanların ne tür farklı adımlar attıklarını düşünmeniz gerekiyor. Dikkat!

Kova

Bu hafta Kovalar parasal olarak tasarruf yapacak ve bununla ilgilenecekler. Bu dönem, pahalı zevklerinizden bir süreliğine vazgeçerek bütçenizde bir kısıtlamaya gitmeniz gerekebilir. Geçici bir süre de olsa kemerlerinizi sıkmalı ve parasal durumunuzu toparlamalısınız. Başarılı, mutlu ve özgür bir yaşam sürebilmek için, finansal özgürlüğünüzün olması gerekiyor. Birikim yapın.

Balık

Bu hafta Balıklar maddi konularda risk alacak ve bununla ilgilenecekler. Önümüzdeki günlerde maddi anlamda cesaretinizi toplayarak alacağınız bir risk karşılığında, iyi bir gelir elde edebilir ya da tatmin edici bir kazanç sağlayabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirin. Girişimcilik ya da yatırımcılık gibi konularla ilgileniyorsanız bu konularda biraz daha fazla araştırma yapın.